Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie, dlaczego do oferty cyfrowej UPC nie wprowadzono BBC CBeebies razem z Knowledge, Entertainment i Lifestyle? Wcześniej była mowa o tym, że dołączą cztery kanały, ale zrezygnowali z CBeebies. A to chyba najlepszy kanał dla dzieci: Charlie & Lola, Tweenies, In the night garden... To nic, że program składa się głównie z powtórek: dzieci i tak nie oglądają telewizji cały dzień, a łatwo trafić na interesujący pociechę program. Mam nadzieję, że wkrótce ten program dołączy do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem nagrywarki HD. Czy ktoś również ma problemy z tym urządzeniem?

Prawie co dnia zdarza sie że pokazuje złą godzinę - tj pokazuje czas godzinę do przodu. Rownież program jest wtedy przesunięty o godzinę - samoistnie ta przypadłość sie ujawnia i znika. Wprowadza jednak w bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, ja tak mam podłączone i wszystko działa

 

Jestem posiadaczem nagrywarki HD. Czy ktoś również ma problemy z tym urządzeniem?

Prawie co dnia zdarza sie że pokazuje złą godzinę - tj pokazuje czas godzinę do przodu. Rownież program jest wtedy przesunięty o godzinę - samoistnie ta przypadłość sie ujawnia i znika. Wprowadza jednak w bład.

Widzę ze TV cyfrowa UPC chyba w ogóle nie popularna albo działa wszystkim bez zarzutu skoro zero odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie czy dojdzie do wyłączenia TV Trwam, zapewne się jeszcze dogadają, gdyz ojciec Dyrektor straci pokażna rzesze osób oglądających i płacących na ich konto kase (wiesz taka prosba na ekranie telewizora urozmaicona fotkami, daje lepsze efekty zdzierania kasy z naiwnych osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rade.

We wrzesniu podpisalem umowe z UPC na cyfrowke, telefon i internet. W tej chwili pojawila sie mozliwosc zerwania umowy gdzie pretekstem jest Tv TRWAM i ucieczka do Cyfry+. Tylko pojawiło się jedno ale...Czy w momencie rezygnacji z cyfrowki strace rowniez sygnał analagowy?? Bardzo mało uprzejma Pani na infolinii twierdzi, że tak ja natomiast takiego zapisu w umowie nie potrafie znalezc...Korzystam z usług UPC od zawsze bez mała ale takiego [beep]u, niekompetencji i nabijania klienta w butelke jak w UPC to chyba nie ma nigdzie...JAk ktos sie dalej zastanawia nad wyborem UPC to niech sobie da świety spokój bo mnie ich brak fachowosci ostatnio skutecznie od nich odstraszył...Od momentu złozenia usługi były same problemy...Serwisant dni pomylił i przyjechal dzien pozniej, oczywiscie wszystkich papierow nie było bo jedna pani zapomniała wydrukowac i numer przenoasic sam musialem..Jakby teog było mało pisma ktore im przesłalem ze zmiana numeru straciły sie u nich...ot tak w skrocie cała UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w momencie rezygnacji z cyfrowki strace rowniez sygnał analagowy??

 

Raczej tak, bo będziesz rezygnował nie z cyfrówki czy analoga, ale z TELEWIZJI. Więc rezygnacja obejmuje cały sygnał telewizyjny, bez względu na to jakim kanałem (cyfra czy analog) jest on dostarczany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rade.

We wrzesniu podpisalem umowe z UPC na cyfrowke, telefon i internet. W tej chwili pojawila sie mozliwosc zerwania umowy gdzie pretekstem jest Tv TRWAM i ucieczka do Cyfry+. Tylko pojawiło się jedno ale...Czy w momencie rezygnacji z cyfrowki strace rowniez sygnał analagowu?

 

Nie stracisz sygnałau analogowego jeśli wybierzesz analogowy pakiet Pełny, posredni ( nie wszedzie jest) lub minimalny AZART).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak tu cicho, jak na UPC ? :) Odświeżam watek. UPC cyfrowa w kolejnych miastach > 12 stycznia BYDGOSZCZ, 14 stycznia KIELCE, LUBLIN - jeszcze w tym miesiącu. Cyfrowa oferta UPC to dwa pakiety do wyboru - Select (około 70 programów) oraz Max (ponad 100 kanałów). Cena abonamentu ze standardowym dekoderem wynosi odpowiednio - 65 i 75 zł. 75,- za pakiet MAX - kusząco brzmi. Tak porównując ceny w Vectrze, a UPC > duży + dla UPC. W vectrze obecnie wynosi 63,90+14,90=78,80,- róznica nie za wielka jeżeli chodzi o cenę. Ale oferta programowa to już różnica spora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jest tam także TVP Warszawa, której na Śląsku nie ma, a wykaz dotyczy własnie Śląska.

 

Moim zdaniem, albo przygotowują się do powiekszenia oferty i może testują TVP Historia oraz TVP Sport, albo po prostu "trzymają" miejsce do czasu podpisania umowy UPC z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wielce prawdopodobne co do tvp historia oraz tvp sport;]takze podobno inne kanaly testuja wtym takze tvp hd ;] ,a chodzilo ci chyba o tvn warszawa?no oficjalnie ten kanal jest tylko w wawce ,ale nieoficjalnie mozne tez ogladac po wprowadzeniu pewnych ustawien w dekoderze takze w pozostalych miastach no ale wtedy brak jest kanalow tvp.

Jak tu cicho, jak na UPC ? :) Odświeżam watek. UPC cyfrowa w kolejnych miastach > 12 stycznia BYDGOSZCZ, 14 stycznia KIELCE, LUBLIN - jeszcze w tym miesiącu. Cyfrowa oferta UPC to dwa pakiety do wyboru - Select (około 70 programów) oraz Max (ponad 100 kanałów). Cena abonamentu ze standardowym dekoderem wynosi odpowiednio - 65 i 75 zł. 75,- za pakiet MAX - kusząco brzmi. Tak porównując ceny w Vectrze, a UPC > duży + dla UPC. W vectrze obecnie wynosi 63,90+14,90=78,80,- róznica nie za wielka jeżeli chodzi o cenę. Ale oferta programowa to już różnica spora...
zeczywiscie cos tu cicho codo upc ,moze bedzie lepiej gdy cos wkoncu zacznie sie dziac w upc,gdy nowe dobrekanaly dojda a chyba powinny ito niedlugo;] widac ze na tym forum duzo wiecej pisza ci co maja vectre ,z koleji ci co maja upc pisza duzo na iinym forum ,co niektorzy pwenie wiedza na jakim;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...