Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Kanały HD nie są jeszcze oferowane, bo nie ma cyfrowej telewizji :P

Oto wykaz kanałów, które będą w cyfrowej ofercie UPC:

KLIK! to raz

a dwa: KLIK!

(fot. media2.pl)

 

Myślę, że nie wcześniej niż w połowie roku zaczną coś robić z DVB-C w Katowicach, połowa roku to najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do UPC w sprawie ewentualnej możliwości zwiększenia prędkości Turbo z 4MB na 10MB (korzystam z promocji 3 za cenę 2) i dowiedziałem się że wszystko wskazuje na to, że skorzystanie z oferty cyfrowej (niezależnie od wybranej opcji) będzie kwalifikowało do zwiększenia prędkości internetu.

 

Co więcej Pani sama zasugerowała że być może w przypadku skorzystania z tv cyfrowej będzie możliwe utrzymanie warunków promocji która mnie obowiązuje, tzn że najtańsza usługa jest za darmo. Tym samym, w związku z tym, że za anagol by się już nie płaciło, to obowiązywałyby mnie opłaty 100zł za full pakiet cyfrowy, 89,90zł za telefon i 89zł za internet Turbo 10MB. Tym samym usługa internetu byłaby za darmo bo jest najtańsza, czyli rachunek by wynosił 189,90zł, 10zł więcej niż obecnie a miałbym full pakiet cyfrowy i szybszy internet :D

 

Pani powiedziała że nie może mi potwierdzić czy taka promocja będzie, ale sama ją zasugerowała więc pewnie już coś wiedzą o ewentualnych promocjach. Taka oferta to byłoby coś! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Religia.tv to taki ewenement (rodzynek) wśród wszystkich kanałów produkowanych przez n, który chce powalczyć o widza oglądającego inną "katolicką" telewizję. Fakt, ten kanał ma być normalnie dystrybuowany w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Rozmowy z UPC się toczą. Podobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówione było n razy, kanały n nie pojawią się w kablówkach, iti już postawiła ultimatum, ich kanały za markę oferty cyfrowej, co w przypadku UPC i Vectry które zbyt dużo dają za markę jest nieopłacalne. JEdynie sądzę ze Multimedia mogła by im się poddać, bo coś nie radzą sobie z cyfrówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A UPC w Katowicach zrobiło niespodziankę i na majówkę odkodowało kanał HBO 2 ( filmy w 16:9).

Ten kanał jest osiągalny zarówno dla tych co maja pakiet minimalny jak i pakiet pełny.

 

No wiec przynajmniej tyle że jest na czym oko zawiesić, z nudów obejrzałem sobie właśnie Hostel w ładnym 16:9.

 

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

 

Ciekawe czemu do tej pory UPC nie umieściło na swojej stronie wykazu oferowanych kanałów w cyfrowej jakości ( np. w zakładce: dostępne programy w twoim mieście) :roll::roll::roll:

 

 

 

UWAGA !!! HBO 2 został zakodowany (3.V.2008 godzina 19:00)

 

A drugą sprawą, zaskoczyło mnie że HBO 2 nadaje w pełnym 16:9 nawet zapowiedzi programów, czy ktoś mi może powiedzieć czy on już jest całkowicie w 100% przekształcony na pełny 16:9 wyłącznie z przerwami miedzy filmami ??

 

 

 

Szkoda ze w cyfrowym UPC są tylko dwa pakiety, wolałbym tematyczne pakiety wtedy o wiele więcej kanałów można byłoby zaoferować i każdy by wybrał to co mu by pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowy kanał telewizyjny NASN jest już dostępny w pakiecie MAX telewizji cyfrowej UPC. W Polsce tę stację poświęconą sportom amerykańskim mogą oglądać również abonenci telewizji nowej generacji n, pakietów telewizyjnych TP SA oraz sieci kablowych: Multimedia Polska, Promax, Petrus, Elsat, East & West oraz Tesat.

 

 

W najbliższym czasie NASN pojawi się w ofercie kolejnych polskich operatorów.

 

NASN (North American Sports Network) to kanał telewizyjny w całości poświęcony sportom Ameryki Północnej, między innymi takim ligom, jak: NHL, NFL, MLB, NASCAR Nationwide Series czy NCAA. Nadaje 24 godziny na dobę pokazując relacje z ponad 800 wydarzeń sportowych rocznie. NASN należy do grupy ESPN, światowego lidera wśród mediów sportowych.

 

Źródło: Sat Kurier

 

Czyli dołączyli NASN. Teraz czekać jak dołączą inne kanały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...