Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W tym nic nie było by dziwnego, UPC nie powinno mieć problemu z podłączeniem Nsportu ponieważ jest udziałowcem NC+ wiec w czym problem ja się pytam?

Czy też MGM HD które należy do UPC.

To nie ma nic do rzeczy, że UPC jest udziałowcem nc+. Umowę i tak muszą podpisać. Polskim MGM HD zajmuje się ITI.

 

Nie ma co liczyć na nowości w UPC. Byłem dzisiaj w upc , a tam konsultantka odpowiedziała jasno ,na poziomie, do stałego klienta że niestety nie będzie w najbliższym okresie nowych kanałów w UPC i że ona jest też tym zawiedziona.

Konsultanci wiedzą tyle co Ty. Oni dowiadują się ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może upc zdaje sobie sprawę że wkrótce n sport zniknie i np. przejdzie pod skrzydła jakiegoś nowego tworu typu C+ sport 2. Wtedy klienci innych kablówek będą mieli pełne prawo do rezygnacji co wykorzysta UPC dojąc wyjątkowo ciekawą ofertę na paczkę C+ lub np. same sportowe C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie blokowanie gniazda USB w dekoderach fabrycznie przygotowanych jako PVR Ready jest dziwne i nie w porządku wobec abonentów (zmusza się ich do zamawiania pakietu z nagrywarką i wyższego abonamentu z tego tytułu). Chyba najlepsza opcja dla osób chcących coś nagrać to moduł CAM i własny dekoder DVB-C bądź tv z głowicą kablową cyfrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki... posiadam internet ale nie bezprzewodowy, czy istnieje możliwśc dokupienia i podpięcia routera pod modem abym miał bezprzewody ? Usługa w upc kosztuje 16 z miesięcznie i 100 aktywacja.

Jak pójdziesz do BOK, to usługę WiFi możesz mieć za 1 złoty, i aktywacja Ozł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu wypowiedziałam umowę UPC, ze względu na to, że kończy mi się umowa we wrześniu i dostałam kilka dni temu odpowiedź:

 

"Szanowna Pani,

 

 

 

z przykrością przyjęliśmy Pani rezygnację z usług UPC Polska.

 

Pismo z rezygnacją otrzymaliśmy w dniu 11.08.2013 r. Odłączenie sygnału UPC zostało zaplanowane na dzień 10.09.2013 r. Ostatni dzień okresu rozliczeniowego objęty opłatą abonamentową przypada na 09.09.2013 r.

 

 

 

Sprzęt UPC należy zwrócić w terminie 14 dni od dnia rozwiązania Umowy Abonenckiej:

 

zamawiając bezpłatną przesyłkę kurierską DPD:

 

należy zadzwonić pod numer: 801 400 373 lub 22 577 55 55 i podać numer klienta: 109910, a sprzęt wraz z jego elementami należy spakować w jedną przesyłkę i zaadresować:

 

ARVATO POLSKA – ZWROT UPC, Prologis Park, Budynek 4, KOPYTÓW 44D, 05-870 BŁONIE,

 

zamawiając płatną wizytę technika (koszt zgodnie z cennikiem wynosi 50 zł) pod numerem

tel.: 801 94 94 80 lub 324 94 94 80.

 

Dziękuję za współpracę i życzę wszystkiego dobrego."

 

Mam nadzieje, że żadnych komplikacji jednak nie będzie i nie będą naliczać abonamentu za październik np, słyszałam, że takie sytuacje też potrafią być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonentem kablówki VECTRY i chciałbym przejść do UPC mam kilka pytań.

1) chodzi mi o tunery z nagrywarką HD który lepszy CISCO czy PHILIPS?

2) czy ten tunery HD PVR mają identyczne oprogramowanie?

3) a czy w ogóle są aktualizacje oprogramowania?

4) a cz jest możliwość tworzenia listy ulubionych kanałów i ich segregowania?

5) czy jak wejdzie jakiś kanał czy trzeba prosić o dodatkowe usługi telegazeta, napisy, dodatkowa ścieżka dźwiękowa, inne?

to by było tyle, z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SE-N napewno chcesz się zniżać do poziomu UPC? Vectra dobra kablówka nie ma braków jak UPC ani Multimedia Polska, ale odpowiem ci na pytania:

 

1: Oni dają ci z góry tylko Cisco, nie ma wyboru.

2: Mają takie same, ale Cisco trochę wolniejszy (miałem przedtem phillipsa , wymienili mi nie wiem dlaczego)

3: Nie ma aktualizacji od dobrych 2 lat.

4: Jest mozliwosc tworzenia listy ulubionych kanałów , ale nie segregowania.

5: Nie rozumiem, jak prosić? Normalnie klikasz na pilocie odpowiedni przycisk .

 

Pozdrawiam , zastanów się jeszcze raz dobrze nad tym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectrze od kilku tygodni nie umiemy się doprosić na kanałach TVN STYLE HD i TVN TURBO HD żeby były napisy i telegazeta. A nie wspomnę o napisach na TVN HD.

Druga rzecz to VOD kto to widział niby jest a go niema. Na razie jest w ELBLĄGU i tak sukcesywnie będzie włączane w innych miastach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon9904: ja za PVRa w Vectrze nic nie płacę ;-).

 

Co do UPC, to mam doświadczenia z Kaonami i Cisco (Mediabox HD). Ten pierwszy - fatalna lista kanałów (inna niż na Cisco), bardzo wolne zmienianie kanałów, do tego ma tyle jasnych diód do wszystkiego, że może służyć za lampkę do czytania w nocy.. na plus dość nowoczesna grafika ekranowa.

 

Z kolei Cisco działa dość szybko (choć kanały zmieniane są tak, że najpierw jest sekunda stopklatki, potem rusza), ale ma poszarpaną grafikę ekranową w SD (paskudną kolorystycznie) - na większych TV wygląda jakby podłączyło się Pegasusa ;), do tego te zasłaniające po kilka sekund cześć obrazu komunikaty "naciśnij cośtam bo konkurs", "naciśnij cośtam aby zobaczyć super portal Canal+" itd na połowie kanałów to porażka.. Inna sprawa, że te serwisy działają całkiem szybko, ale korzysta się z nich raz na rok, a komunikat wnerwia cały czas.. Fajny jest wyrażny wyświetlacz VFD, ale kto wpadł na to, żeby zamiast numeru kanału i nazwy zajmować go nazwą aktualnie emitowanej pozycji z EPG..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lista kanałów na Kaonach jest lepsza. Jest tylko mały minus, kanały HD są oddzielnie, powinny być przemieszane z SD.

Mam Kaona, bawiłem się Cisco i nie widziałem różnicy w szybkości działania. Niestety Kaony mają bardzo ograniczone VOD.

 

Przemieszane mogą ostatecznie być ale w przemyślany sposób. Najgorzej wygląda to np. w przypadku kanałów Canal+ albo HBO. Jaki sens ma następujący układ:

 

11 Canal+

12 Canal+ HD

13 Canal+ Film

14 Canal+ Film HD

16 Canal+ Film2 HD

17 Canal+ Sport

18 Canal+ Sport HD

19 Canal+ Family

20 Canal+ Family HD

21 Canal+ Family2

22 Canal+ Family2 HD

 

Wiadomo przecież że albo ktoś korzysta z wersji HD albo z SD. Tymczasem chcąc przejrzeć kanały po kolei, zmuszony jestem klikać podwójnie. Mam wrażenie że ktoś tam w ogóle nawet o tym nie pomyślał.

Powinny być najpierw SD a potem HD. Wiadomo że to są szczegóły ale u[beep]liwe i dziwi fakt że nikt w UPC na to nie wpadł. Liczę na to że ktoś mądry się tam znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nic... na Kaonie jest tak, że o ile kanały SD są poukładane normalnie - tzn od kanału 100 do 120 mam TVP, Polsaty, TVNy itd to sama lista zaczyna się od ... HBO, a chcąc oglądać wersje HD kanałów ogólnych mam TVN HD na 34 i Polsat HD na 35, rozdzielone Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, MTV HD, dwoma Eurosportami i potem TVP1 HD i TVP2 HD :D. Zresztą jest lista na stronie UPC..

 

To czemu takie kanały jak Polsat Biznes albo Fashion TV (FTA) są w najwyższym pakiecie MAX, nie mówiąc już Filmboxie czy BBC Entertaiment, która są w pakiecie analog a w cyfrówce także w najwyższym jest jeszcze trudniejsze dla mnie do ogarnięcia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lista kanałów na Kaonach jest lepsza. Jest tylko mały minus, kanały HD są oddzielnie, powinny być przemieszane z SD.

Mam Kaona, bawiłem się Cisco i nie widziałem różnicy w szybkości działania. Niestety Kaony mają bardzo ograniczone VOD.

 

Przemieszane mogą ostatecznie być ale w przemyślany sposób. Najgorzej wygląda to np. w przypadku kanałów Canal+ albo HBO. Jaki sens ma następujący układ:

 

11 Canal+

12 Canal+ HD

13 Canal+ Film

14 Canal+ Film HD

16 Canal+ Film2 HD

17 Canal+ Sport

18 Canal+ Sport HD

19 Canal+ Family

20 Canal+ Family HD

21 Canal+ Family2

22 Canal+ Family2 HD

 

Wiadomo przecież że albo ktoś korzysta z wersji HD albo z SD. Tymczasem chcąc przejrzeć kanały po kolei, zmuszony jestem klikać podwójnie. Mam wrażenie że ktoś tam w ogóle nawet o tym nie pomyślał.

Powinny być najpierw SD a potem HD. Wiadomo że to są szczegóły ale [beep] i dziwi fakt że nikt w UPC na to nie wpadł. Liczę na to że ktoś mądry się tam znajdzie.

 

Jedyny rada to do ulubionych dać wszystkie kanały, poza kanałami SD, które mają odpowiedniki HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że z UPC można zrezygnować bez konsekwencji do 31 sierpnia, w związku z wyłączeniem ESPN Classic, ESPN America i TV Zen?

Poważnie się nad tym zastanawiam, bo jakość odbioru to jakaś porażka. Kanały HD odbierają tak jak SD na Cyfrze Plus (starej, nie wiem jak jest teraz), a SD to .... jak na starym sowieckim telewizorze. Nie da się oglądać po prostu. Nie wiem czy to wina okablowania w moim bloku, czy wszyscy tak mają? Ale nie jestem zadowolony z jakości.

Mam dekoder Cisco - nawiązując do dyskusji - lista kanałów i numeracja na nim to porażka też. Mam już pół roku, a pamiętam tylko nr Minimini - 666 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...