Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem dokładnie podczas, którego filmu masz ten problem. Od razu jak przełączą na TCM? Przedwczoraj oglądałem film na TCM po 23 i nie zauważyłem problemów z obrazem. Może bawili się wtedy na Twoim terenie z częstotliwościami? Ostatnio często w analogu są problemy z kanałami, jak nie z Discovery Channel, to z MTV itd. Pewnie, chcą wymusić przejście na cyfrową.

 

P.S. Jeszcze podwyżka od czerwca o 5zł za cyfrową - pakiet MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a propos podwyżek... UPC podziękowałem pół roku temu i już nie jestem na bieżąco. Czy wobec cyfryzacji oferty, można się spodziewać jeszcze jakichś podwyżek pełnego pakietu analogowego (ostatnio 59 zł), czy może już odpuścili "analogowcom"? Czy teraz podwyżki przeniosą się do pakietów cyfrowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku, chciałbym przedstawić Wam ciekawostkę w sprawie UPC, którą opublikowano na jednym z serwisów medialnych:

 

UPC – największy operator telewizji kablowej w Polsce, na razie nie planuje wprowadzenia pozostałych kanałów, należących do Viasat Broadcasting . W ofercie UPC nie znajduje się Viasat History oraz najnowszy kanał Viasat Nature. Operator nie wyklucza jednak przyjęcia oferty nadawcy w przyszłości.

źródło: http://echonet.info.pl/content/view/1763/263/

 

Akurat na kanałach Viasat najbardziej mi zależało przede wszystkim dlatego, że są wolne od reklam. :smile:

 

 

"Skoti" informację o podwyżce otrzymałem e-mailem bezpośrednio od UPC:

 

Z dniem 1 czerwca 2010 r. wysokość miesięcznego abonamentu za Pakiet Max Telewizji Cyfrowej, którego są Państwo abonentami, wzrasta o 5 zł brutto. Jeśli korzystają Państwo z promocji, zmianę opłaty abonamentowej w zakresie Pakietu Max Telewizji Cyfrowej określa obowiązujący Regulamin promocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Abonament miesieczny 28,5 :P plus tam dochodzilo dodatki za odbiorniki czy podatek w sumie 36,6 :P Najwieksza zaleta bylo ze mozna bylo korzystac na kilku tv w domu praktycznie bez jakis gigantycznych kosztow, nie jak w tv satelitarnej, gdzie mozliwosc odbioru na jednym tv byla drozsza. Teraz kablowki o tym zapomnialy ida w cyfrazacje i jeden dekoder na jeden tv, tylko "zdziebko" sie zagalopowaly z cena, bo juz satelity sa tansze :P

 

Teraz cyfrowa kablowke to biora jacys nie spelna rozumu :P PAkiet max hd!!!!(:P) z 3hd przy ofercie multi-pakietowej to 60zl(cena promocyjna!!!!), jak sie chce dodatkowo pare hd podstawowych wiecej(zadne premium) +25zl i to wszystko za jeden odbiornik tv :P Pozal sie boze oferta. Gdy bede chcial cyfrowej tv Ide do n-ki, pakiet sd praktycznie w najwazniejszych punktach taki sam i w 54zl mam jeszcze 13hd. Naprawde ludzie, cyforwym kablowka mowcie NIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiadasz... hbo było dostępne tylko poprzez taki śmieszny dekoder "GI"... a wcześniej stosowano filtry. Jak ktoś się znał, to wykręcał go z kabla w skrzynce i wtedy cała klatka miała "full pakiet" :))) Poza tym były jeszcze inne sprytne pomysły, o których tutaj nie wspomnę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament miesieczny 28,5 :P plus tam dochodzilo dodatki za odbiorniki czy podatek w sumie 36,6 :P Najwieksza zaleta bylo ze mozna bylo korzystac na kilku tv w domu praktycznie bez jakis gigantycznych kosztow, nie jak w tv satelitarnej, gdzie mozliwosc odbioru na jednym tv byla drozsza. Teraz kablowki o tym zapomnialy ida w cyfrazacje i jeden dekoder na jeden tv, tylko "zdziebko" sie zagalopowaly z cena, bo juz satelity sa tansze :P

 

Teraz cyfrowa kablowke to biora jacys nie spelna rozumu :P PAkiet max hd!!!!(:P) z 3hd przy ofercie multi-pakietowej to 60zl(cena promocyjna!!!!), jak sie chce dodatkowo pare hd podstawowych wiecej(zadne premium) +25zl i to wszystko za jeden odbiornik tv :P Pozal sie boze oferta. Gdy bede chcial cyfrowej tv Ide do n-ki, pakiet sd praktycznie w najwazniejszych punktach taki sam i w 54zl mam jeszcze 13hd. Naprawde ludzie, cyforwym kablowka mowcie NIE!!!

 

 

 

Nieobrażaj ok? Sam jesteś niespełna rozumu. Niektórym jest na rękę właśnie BRANIE CYFROWEJ KABLÓWKI (upc np).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz cyfrowa kablowke to biora jacys nie spelna rozumu

No toś przywalił! Moim zdaniem opcja (którą wziąłem) za 3x50PLN, dająca dekoder SD z nagrywarką w pakiecie select, internet 25Mb i fon z możliwością połączeń w ramach abo na stacjonarne prawie całej EU.. jest ok! Przynaniej narazie...Do tej pory miałem net z osiedlowej sieci napewno dużo słabszy, w dodatku 1,5 abo za dwa kompy-75PLN, oraz telefon z tepsy,mimo wszelkich sposobów zawsze ponad 7 dych! A gdzie tam telewizja? nagrywarka...? W sumie - nie ma się czego czepiać... przynajmniej do chwili, kiedy i oni wyłaczą analoga... wtedy to już będzie inna rozmowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jesli kogos urazilem, ale razi to moje poczucie rosadku :P

 

Ja rozumiem ze ktos nie ma lcd hd/full hd, ale nawet ta promocja w 3w1 to cienizna :P Bo ten select to zadne porownanie do oferty n-ki za 54zl gdzie mozna miec HD z nagrywarka i 13!!! kanalow HD a nie zalosne 3! Reszte bez problemu mozna wziac chocby z tej upc za 100. Sam korzystam z netu i analoga w kablowce, bo do kazdego tv nie podstawie cyfrowki :P Coprawda satysfakcjonuje mnie 5mb ale place za wszysciutko 78 zeta wiec jest git.

 

Tak aporpo po [beep]e komu te 25mb, wiem marketinigi pracuja by ludzie mysleli ze bez 120mb nie da sie zyc i jaki to szpan, ale odrobina rosadku by nie zabila :P Jestem uzalezoniony od kompa/neta, ale te 5mb w porywach 10mb w nocy rzadko kiedy mam okazje wykorzystac w pelni. Telefon z tepsy przenioslem sobie do tlenofona i place w porywach 10zl a i tak gadam z kim chce na calym swiecie za free :P Coprawda via skype, bo placenie jakiegos wydumanego abonamnetu za pic gadania za free chocby z calym swiatem nie uwazam za cos intereesujacego. Wkoncu po co mam net, zeby dublowac placenie za jakas usluge komunikacyjna ktora spokojnie moge miec za free. Bo kto teraz nie ma kompa i netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten select to zadne porownanie do oferty n-ki za 54zl gdzie mozna miec HD z nagrywarka i 13!!! kanalow HD a nie zalosne 3! Reszte bez problemu mozna wziac chocby z tej upc za 100.

 

To wszystko zależy od tego co, kto oczekuje. Czy tylko ilość kanałów HD czy tez ich jakość.

Zdecydowanym plusem kablówki jest to, że w jednym kablu masz ofertę z kilku platform, np. Polsat HD, TVN HD, Polsat Sport HD, National Geographic Channel HD, Polsat Sport HD. Gdybym chciał mieć te wszystkie kanały musiałbym kupić telewizję "n", Cyfrę+ i Cyfrowy Polsat razem. A tak - wszystko w jednym kableku. :brawo:

 

Oczywiście każda oferta ma wady i zalety. Wszystko zależy od tego co oczekujemy. Połączenie telewizji, internetu i telefonu to na razie wielki plus kablówek. Co do ceny za telewizję. Fakt. Cena nie jest najtańsza, ale oferta programowa znacznie szersza, bo jak wspomniałem sa i kanały Polsatu (Polsat FIlm, Polsat Cafe, Polsat News, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Futbol, kanały BBC), Cyfry+ (Canal+, Kuchnia TV, MiniMini, Planete, National Geographic, Ale kino!) czy telewizji "n" (DaVinci Learning, Religia.TV, JimJam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...