Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Michaelred napisał(a):

Ładniejszy? z której strony:D Nie wiem kto wymyślił tego wazona w PLAY. A ni to schowac gdzies do płaskiej szafki czy na półkę nie można dobrze wstawić. 
Jak ktoś ma Giga Connect Boxa 6 to ja odradzam zmiane na nowy modem od Play. Problemy z MTU, dostępem do serwerow z grami, spadki predkosci, brak publicznego adresu IP. To mozna poczytac na innym forum o UPC. To jest w dalszym ciagu sprzet w fazie beta testow :) Chyba, ze ktos nie potrzebuje stabilnego internetu, nudzi sie i lubi eksperymenty :D Za to GCB6 jest uzywany nie tylko przez UPC wiec jest zdecydowanie wieksza szansa na dopracowany firmware itd.
No i to nie są takie same routery.
Play BOX NET produkuje Kaon albo SDMC a GCB6 Sagemcom

GCB6 wygląda jak sprzed 20 lat. Już dawno się takich nie robi. Zdecydowanie ładniejszy był GCB, tylko szkoda, że biały. Nie gram w gry, więc nie sprawdzę. Póki co, nie zauważyłem żeby internet był niestabilny. Chodziło mi o to, że identyczne bo mają WIFI 6, ponieważ pytał o prędkość. Nie ma znaczenia czy Kaon czy Sagemcom, to i tak najtańsze routery wyceniane przez nich na 600-700 zł, bo nikt nie da ludziom do domu routera za kilka tys.

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

Jeśli chodzi o routery, to chyba lepiej stawiać wysoko na otwartej przestrzeni niż chować do szafy, aby był lepszy zasięg w całym mieszkaniu?

Wysoko niekoniecznie, ale na otwartej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć - czy orientujecie się do kiedy PSP będzie obecne w UPC/Play? na jednej  z ofert Play widziałem zapis, że gwarantują to tylko do 04.2024? Natomiast nie wiem jak to się ma do abonamentów pozostałych z UPC?

Drugie pytanie o ofertę utrzymaniową - proponują mi na 24mc: Max CI+ 4K, internet 600, C+ Prestige, Premium HBO, HBO Max, PSP, Pakiet Mega Sport za ok 125 PLN/mc - da się coś lepszego ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

@cidikniebawem powinno się chyba wyjaśnić czy PSP będzie dalej mieć LM. 

 

Gdzieś czytałem, że dopiero końcówka starego / początek nowego roku ma być przetarg. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...

 

Siedzę na bezterminówce UPC, bo przechodzenie na nową oferta Play nie dla mnie. Ja jednak wolę telewizję "po kablu", a nie telewizję internetową, którą oferuje Play. Na razie nie zmuszają do przejścia na ich nowe wynalazki, więc siedzę. Ale czy jest sens, dla tych, którzy chcą prawdziwą kablówkę? U siebie w bloku mam Vectrę (i Orange ale oni IPTV) i coraz częściej zastanawiam się nad przesiadką. Tym bardziej, że zero info na temat planów Playa na klientów po UPC.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Vectra jak najgorsze doswiadczenia. Ciekawi mnie jednak ten ich nowy dekoder internetowy z możliwościa nagrywania. Zobaczymy jak się to potoczy. Może sam internet z Play i C+ z sat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...