Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, SerekXXI napisał:

Dzięki za podzielenie się opinią, ostatecznie wziąłem hit mikołaja za 109,99 z telefonem stacjonarnym i dekoderem 4K  😀

Przypuszczam, że promocja niedługo się skończy ( przynajmniej nie będą już tak hojnie ją rozdawać).

Dobrze, że jeszcze się na nią załapałeś.

Ciekawe co będą za 2 lata proponować...? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że to już ostatnie dni tej promocji, przynajmniej dla stałych klientów. Konsultant mówił, że to końca roku ale to akurat trzeba brać z dużym przymrużeniem oka. 

Natomiast akurat UPC w okresie świątecznym robi naprawdę bardzo dobre promocje, właściwie zmiatające konkurencję. 

Teraz byłem roku na bezterminówce, ale przed 3 laty gdy brałem pierwszą umowę dostałem MAX+ Mega sport i PSP, internet 500mb/s i tel stacjonarny za 109,99 zł. Co było bardzo dobrą ofertą w tym czasie, a teraz jak wiadomo jest jeszcze lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że UPC ponownie wprowadza ,,promocję" na zwiększenie prędkości internetu za którą UOKiK nałożył na nich karę kilka lat temu. Kara była może nie za samą usługę ale o metodę jej wprowadzenia. Teraz jest to samo...włączają sami a ty jak nie chcesz to sam musisz dzwonić czy przez internet rezygnować. Jak tego nie zrobisz to masz podwyżkę o 8zł.      

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/upc-polska-podwyzka-oplat-internet-telewizja

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku się "załapałem" na tą promocję więcej korzyści. Zwiększyli mi internet do 750mb/s oraz tv z max na premium max za 8zł. Szkoda tylko że, to było tak subtelnie komunikowane, iż o tym fakcie dowiedziałem się dopiero po kilku miesiącach gdy było już ponad 20zł niedopłaty, bo mam ustawione zlecenie stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne UPC. Oni nigdy się nie zmienią.
Warto zwrócić także uwagę, ze przestali gwarantować jakiekolwiek kanały, tylko kategorie temtyczne: https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_max_premium.pdf i za to też była kara od UOKIK parę lat temu...

https://serwisy.gazetaprawna.pl/media/artykuly/1426065,upc-w-pakiecie-telewizyjnym-kanal-kanalowi-nierowny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mara68 napisał:

Widzę że UPC ponownie wprowadza ,,promocję" na zwiększenie prędkości internetu za którą UOKiK nałożył na nich karę kilka lat temu. Kara była może nie za samą usługę ale o metodę jej wprowadzenia. Teraz jest to samo...włączają sami a ty jak nie chcesz to sam musisz dzwonić czy przez internet rezygnować. Jak tego nie zrobisz to masz podwyżkę o 8zł.      

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/upc-polska-podwyzka-oplat-internet-telewizja

Ciekawe, czy znaleźli jakiś kruczek prawny, czy pracują na kolejną karę i pogorszenie wizerunku.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczą się że i tak dają klientowi prawo do rezygnacji i zwrócą pieniądze, ale nie zmienia to faktu że robią to wbrew woli i zgody Klienta. Można zrozumieć gdyby to była oferta promocyjna typu try & buy ale z tego co rozumiemy posiadaczy internetu 500 Mbps włączy się płatna usługę podwyższenia prędkości chyba że zrezygnują z tego przed albo w trakcie i zwrócą im pieniądze. Liczą na naiwność znając nawyki ludzi ws. składania oświadczeń woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie odpisywać i opłacać fakturę tak jak przed zmianą, potem będą się sapać o pieniądze, to się powie, że włączyli bez wiedzy, zlecenie stałe opłacało abonament, więc na jakiej podstawie kasę żądają. W takiej sytuacji jest się na wygranej pozycji, a ma się korzyści z większej prędkości.

Edytowane przez brtk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 08:25, tyrla napisał:

UPC przedłuża darmowy dostęp do Viaplay do 9 lutego.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-darmowy-dostep-upc-polska

To chyba sami o tym nie wiedzą, bo dostałem wczoraj mail, że za parę dni kończy się promocja i proponują wykupienie pakietu...😁

Edytowane przez karel1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują się zmiany na liście kanałów w Horizonie. Wszystkie tematyczne Polsaty i C+ z miejsc 41-66 wylatują, w EPG wyświetla się na nich taka informacja. Szkoda bo się przyzwyczaiłem zwłaszcza do Planete+ na 66. Teraz trzeba będzie się na 300ileś przestawiać.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam takie pytanie, czy zawiesza się tutaj komuś dekoder horizon z UPC ? Co jakiś czas występuje u mnie ten problem. Albo nie chce się załączyć w ogóle albo zacina się przy oglądaniu telewizji i nie da się przełączyć kanału. Muszę wtedy resetować dekoder. Tak samo nie nagrywają się niektóre seriale, które mam zaznaczone do nagrywania. Ma ktoś pdoobny problem ? Udac się do salonu czy odesłać gdzieś w jakimś pudełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tomo21 napisał:

Szykują się zmiany na liście kanałów w Horizonie. Wszystkie tematyczne Polsaty i C+ z miejsc 41-66 wylatują, w EPG wyświetla się na nich taka informacja. Szkoda bo się przyzwyczaiłem zwłaszcza do Planete+ na 66. Teraz trzeba będzie się na 300ileś przestawiać.

Dlatego moduł ci jest niezastąpiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tatwoj napisał:

Hej, a ja mam takie pytanie, czy zawiesza się tutaj komuś dekoder horizon z UPC ? Co jakiś czas występuje u mnie ten problem. Albo nie chce się załączyć w ogóle albo zacina się przy oglądaniu telewizji i nie da się przełączyć kanału. Muszę wtedy resetować dekoder. Tak samo nie nagrywają się niektóre seriale, które mam zaznaczone do nagrywania. Ma ktoś pdoobny problem ? 

Ten typ tak ma. Z nagrywaniem akurat problemów nie mam, ale takie "zawiechy" od czasu do czasu występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...