Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@sztajgera konkretnie 3 - dioda nagrywania, dioda wifi, i podświetlany włącznik który świeci się w trzech kolorach w zależności od trybu 

 

 

11 godzin temu, Tomo21 napisał:

czy opłaca się płacić dychę więcej za te dodatkowe 250 Mb/s ? Czy rzeczywiście taka różnica w prędkości może być zauważalna przy np. oglądaniu streamingu, czy też nie ma to znaczenia i lepiej wziąć opcję 500 Mb/s ?

Nie zauważysz tej różnicy, ale jeżeli zależy Ci na uploadzie to już tak gdyż wyższa opcja oferuje go więcej 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 bierz ten pakiet środkowy z netem 500 mega. Ja mam taki net i w zupełności do streamingu wystarcza. Przy ściąganiu plików na HDD potrafi się przydusić. Przy necie 500 mega dostaniesz zewnętrzny modem, który jest lepszy niż ten w Horizonie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, endrju napisał:

Czy chociaż Horizon wyświetla na wyświetlaczu bieżący nr kanału?

a w jakim celu byłoby to potrzebne? 

 

Horizon jest tak niegramotną skrzynką że lepiej ją schować a można to zrobić bo pilot jest radiowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
21 godzin temu, Tomo21 napisał:

 

W związku z tym bez sensu wydaje mi się branie dekodera 4K, z którym pakiety są o 10 zł droższe, a podobno z tego co czytałem nie jest on zbyt dobrym sprzętem.

Ogólnie z tego co patrzyłem (jakby co wyprowadźcie mnie z błędu) wydaje mi się, że nie opłaca się brać samego tylko internetu, bo różnica w cenie między samym internetem a telewizją z internetem nie jest duża, a prędzej czy później telewizor kupię i telewizja będzie potrzebna. Może nawet poszukam na razie jakiejś używki na OLX żeby był tymczasowo a potem się pomyśli nad nowym.

 

W tej chwili na stronie UPC widzę trzy oferty: 132 kanały/300Mb/74,99, 172 kanały/500 Mb/84,99 i 182 kanały/750 Mb/94,99

Na szybko oferta numer 2 wydaje mi się najatrakcyjniejsza. Zastanawiam się też na tą trzecią, ale pytanie: czy opłaca się płacić dychę więcej za te dodatkowe 250 Mb/s ? Czy rzeczywiście taka różnica w prędkości może być zauważalna przy np. oglądaniu streamingu, czy też nie ma to znaczenia i lepiej wziąć opcję 500 Mb/s ? Bo na tych 10 dodatkowych kanałach mi nie zależy.

 

 

Dzisiaj to jest tylko 10 kanałów dodatkowych..a jutro może być 20.. ;-)

* nie ma gwarantowanych kanałów w poszczególnych pakietach  UPC.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 13:29, sebczak napisał:

Czy orientuje się ktoś co mogę ugrać składając wypowiedzenie ? Posiadam tel 132 kanałów , internet 150 , multirom pakiet eleven bez polsatów . Płacę 115 zł . Zależało by mi najbardziej na canal + ewentualnie zwiększyć liczbę kanałów za jakie pieniądze jest to osiągalne ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Dostęp tylko przez dekoder 4K?

 

Zobaczymy, czy dekoderek sprosta wyzwaniu: HDR, dźwięk D. Atmos.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 4K jak i inne kanały w 4K w UPC są przesyłane strumieniowo (IPTV), nie są dostępne poprzez DVB-C. Więc nie odbierzesz TVP 4K przez moduł CI+ gdyż on działa w DVB-C.

 

 

Ci abonenci co maja ten niby najmniejszy i najnowocześniejszy box 4K z UPC będą mogli sprawdzić w rzeczywistości czy da sobie rade  z HDR i Dolby Atmos.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem aplikację UPC TV GO na laptopie. Od dawna ona jest?

Od jakiegoś czasy wyskakiwał mi komunikat , że UPC TV GO nie będzie działać na Firefox. Odpaliłem Chrome i wyskoczył mi komunikat , czy chce zainstalować apkę.

Aplikacja coś w stylu Tidala i Spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...