Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

 

kończy mi się w marcu umowa na tv+net za 39.99 (tv podstawowa net 150). Klasyczne pytanie co można ugrać obecnie i w jakiej cenie. 

tutaj https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/ wyższy pakiet czyli 131/300 jest dla nowych w cenie 74,99, ile by on kosztował przy wypowiedzeniu umowy i przedłużeniu? dzwoniłem przed chwilą na infolinię, umowy nie mogę wypowiedzieć telefnicznie, tylko przez "nową" stronę z konta klienta ale nie ma tam zakładki z końcem okresu więc mogę to zrobić dopiero za miesiąc by nie płacić kary za zerwanie (tak rzekł mi konsultant). Będę wdzięczny za sugestię, wątek cofnąłem się 4 strony do grudnia czyli prawie 3 miesiące wstecz i nie znalazłem bieżącej oferty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 22:59, dwaplus1 napisał:

Mam 150mb za40pln. Interesuje nie 300mb. Co i jak muszę zrobić aby dostać dobrą cenę? Umowa do kończą 02.2021

Wypowiedziałem umowę.

Dostałem ofertę na 300mb za45 Ziko. Do tego mogę dobrać kartę SIM z nielimitowanymi rozmowami i internetem 10gb(coś jak pakiet solo m w play na kartę) za 9lub 10zl. Czy można coś jeszcze ugrać? Czy brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.01.2021 o 19:29, chudy napisał:

Witam wszystkich forumowiczów,

 

kończy mi się w marcu umowa na tv+net za 39.99 (tv podstawowa net 150). Klasyczne pytanie co można ugrać obecnie i w jakiej cenie. 

tutaj https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/ wyższy pakiet czyli 131/300 jest dla nowych w cenie 74,99, ile by on kosztował przy wypowiedzeniu umowy i przedłużeniu? dzwoniłem przed chwilą na infolinię, umowy nie mogę wypowiedzieć telefnicznie, tylko przez "nową" stronę z konta klienta ale nie ma tam zakładki z końcem okresu więc mogę to zrobić dopiero za miesiąc by nie płacić kary za zerwanie (tak rzekł mi konsultant).

 

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Umowę mam do połowy kwietnia. Czekasz z wypowiedzeniem, czy załatwiłeś to w jakiś inny sposób? Zaproponowali już coś fajnego ? Sprawdzałem arkusz Morthena, ale szczerze mówiąc nie potrafię wyłapać z niego oferty, która mnie interesuje tj. Internet 300mb/s + telewizja 132 kanały. Dekoder Horizon. Przez telefon Pani z działu utrzymania klienta zaproponowała mi dwie opcje. Umowa na 24 miesiące za 59,99zł, lub na 12 miesięcy 69,99zł (sam do nich dzwoniłem w sprawie wypowiedzenia umowy i przełączyli mnie na dział utrzymania klienta).

Edytowane przez Borys32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem dziś kolejny raz na infolinię, poprosiłem z DUK, no i zdecydowałem się na to co podrzucono mi w tabelce (dzięki btw!), czyli: net 150 zostaje, TV zwiększona do 131, umowa na 24 msce , dodatkowo w gratisie jak zwał tak zwał karta sim do szuflady, nie chciałem się szarpać że nie potrzebuję, podobno od nowego roku maja 3 usługi tylko, i tak ten sim wyląduje w szufladzie. No to tyle. tabelka super pomocna. aha 50 zł za technika który przyniesie nowy dekoder horizon bo ma samo wifi stare, terminy technika od jutra dowolne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podobną sytuacje, internet 150mb, tv Select Extra HD, Multiroom i telefon stacjonarny (Minuty do wszystkich max) za całość płace 69.99 zł. Umowa konczy mi się w marcu. Chcialabym zawrzeć nową umowę na tv (select extra HD ), internet 150 lub 300 mb i multiroom, moze byc na 24 miesiace. Jak dzwonie do DUK to proponują taką samą cenę ale ze stacjonarnym, z którego nie korzystam a bez nawet droższą. Czy faktycznie nie da się nic tańszego ugrać z tv, internetem i multiroom ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak chcieli stacjonarny przy przedłużaniu umowy za 10zl wcisnąć, jak miałem za 99gr, to powiedziałem że się nie zgadzam, bo nie będę płacił za coś, z czego korzystać nie będę, a numer za 99gr mam po to, by utrzymać numer i odbierać telefony od dalszej rodziny, co nie posiadają komórkowego do mnie i po niby konsultacji z kierownikiem jednak się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest oferta 300 mb/ s + pakiet Start za 49,90.

Sam Internet 300 mb/ s w ofercie utrzymaniowej miałem proponowany za 43 zł- propozycja sprzed roku.

Przeglądałem arkusz Morthena, ale tam są głównie promocja na usługi łączone.Sprobuj podpytać na forum MediaŚwiat, tam piszą osoby na bieżąco znające  najlepsze promocyjne/ utrzymaniowe oferty "-).

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zielo napisał:
Czy macie w Horizonie TVN24? W wykazie kanałów na stronie UPC jest niby dostępny, a w moim Horizonie na Android TV nie wiedzę go , podobna historia jest z TVN24 BiS

Nie ma w Horizon TV jest w Horizon GO na smartfonach oraz przeglądarkach laptop/ komputer.

1.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa rozwiązywana jest z miesięcznym okresem wypowiedzenia, z początkiem kolejnego miesiąca. Oznacza to, że jeżeli rezygnację złożysz np. 20  lutego , to okres wypowiedzenia będzie trwał od 1 do końca  marca.

Od 1 kwietnia umowa jest rozwiązana.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone. Propozycje to:

 

45 zł za to co mam teraz czyli 300 Mb/s przy umowie na 2 lata i aktywacja 29 zł i 55 zł przy umowie na rok.

60 zł za 500 Mb/s przy umowie na 2 lata, czyli oferta taka jak dla nowych.

 

To 45 zł jeszcze ok (ale aktywacja???), ale reszta ofert słaba. Można ugrać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aktywacja to złodziejstwo w biały dzień... przy ostatniej umowie też mnie chcieli naciąc ale sie zaparłem że nie ma opcji... w końcu to tylko przeklikanie w systemie... Jak chcesz miec jakiś argument to może masz vectre w zasiegu, przed promocją netflixowa dawali 300mb za 45zł i 1zł aktywacji... zagadaj do opiekuna budynku, jak jeszcze daja, to masz czym negocjować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...