Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem dzisiaj dekoder PACE PVR HD z logo Cyfra+. Ponieważ nie chciał czytać mojego splittera zresetowałem Flash i Eeprom. Po tej czynności dekoder można włączyć i wyłączyć pilotem, jednak nic nie pojawia się na wyświetlaczu dekodera, brak jakiejkolwiek informacji dekodera na telewizorze, nie można wyświetlić "MENU" na telewizorze. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też komuś włączył się zegar na głównym panelu pace'a? Dekoder wyłączony (dioda czerwona), i pokazuje godzinę. Po włączeniu tunera i wyłączeniu, zegara brak. Ktoś miał coś podobnego?

To już było opisywane jak nowy soft zapodali :mrgreen:

A już myślałem, że mi się tylko to przyśniło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy z tym zegarem w kółko ? :) jakby innych problemów na świecie nie było. po co komu zegar jak wyświetlacz mało czytelny, a od zawsze się zdarzało, że czasem się pojawi godzina... ja obok postawiłem zegarek kwarcowy - ładnie go widać i spełnia swoją funkcję niezależnie od softu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Po zmianie na nowy soft mam problem z nagranymi programami. Wczoraj nagrałem sobie meczyk, jest w liście, włączam go a po 3 minutach wywala mnie do programu. Potem chce wejść do moich nagrań i ich nie ma wywala mnie z menu, po tym przycisk b na pilocie nie działa na chwilę się pojawia i wyskakuje do programu. Po włączeniu na nowo dekodera jest lista nagrań i przycisk b działa, włączam ponownie meczyk i po 3 minutach mnie wywala do programu i wszystko się powtarza jak wcześniej. Kilka razy tak robiłem, nawet z prądu go wyłączyłem na 15 sekund, aktualizacja jest najnowsza, przywróciłem ustawienia fabryczne, zaprogramowałem na nowo kanały i dalej to samo. Pomyślałem, że może problem z najnowszym nagraniem - ale nie starsze te przed zmianą softu też tylko włączają się na 3 minuty. Czy da się jakoś przywrócić stary soft do dekodera? Czy ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też mam podobny problem już przy ok. 30%, na dysku miałem ok. 30 filmów/meczów (dysk zapełniony w ok. 30-37%) wczoraj nagrało mi 17 min. meczu i się wyłączyło nagrywanie (w zasadzie 9min by mi wystarczyło :mrgreen: ) i nie mogłem już wejść na dysk (wyrzucało mnie z "moje nagrania") dopiero po resecie dysk zadziałał i zaprogramowałem na nocy coś ok. 2.00-3.00 jakiś pierwszy lepszy film, wstaje rano: dekoder zawiecha, świeci się niebieska dioda, lecz kanału żadengo nie pokazuje, film oczywiście nie nagrany, znowu reset, czyszczenie pamięci, format dysku (szkoda bo miałem pare ciekawych filmów których jeszcze nie widziłem) i od dzisiaj robie test, do niedzieli postaram się wybrać ok. 30 -35 filmów i o różnych porach i zobacze czy wszystko mi się narga i czy w całości, jeżeli nie w poniedziałek chyba czeka mnie wymiana w aps, bo coś wydaje mi się że dysk jest nie "hallo" niby chodzi cichutko, nie rzęzi, ale są te kłopopty z REC, instalacja, też jest OK, bo wcześniej nie miałem takich problemów (dekoder mam od 13.07.13r) pierwsze problemy zaczeły mi się 01.08 kiedy nagrywał mi się jakiś film a ja poprostu przełączałem kanały i zawiesił się że nic nie było można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było to pytanie, ale brakło odpowiedzi. Czy ma ktoś opis ikonek, które wyświetlają się przy info o audycji?

ponawiam pytanie

Też mnie te ikonki zastanawiają. Na ich opis jednak raczej nie ma co liczyć.

Przyłączam się do pytania. Czy nikt nie wie, czy wszyscy wiedzą a pytających uważają za coś gorszego :(:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonki mają spełniać graficzną formę informacji o programie ale są mało czytelne.

Te które rozszyfrowałem:

1. Grupa osób - film, program dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych

2. Ucho z ukośnikiem - program z wersją dla niesłyszących

3. Żółty kwadracik z cyframi - program od lat...

4. Mały telewizorek z wykresem ( górka ) - program w jakości HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie wiadomo że w tym dek. po wciśnięciu PILOT pokazywał się program na teraz i następny nic więcej. A po tej aktualizacji czasem pojawia się również tak jak jest w Sagem'ach dalsze pozycje i pytam się czemu tak się dzieje wie ktoś? Jestem za tym aby było tak jak w Sagem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...