Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, wiadomo. Dlatego napisałem "docelowo" bez wskazywania ram czasowych. Sam mam dwie karty "cyfra-plusowe" z tego jedna w dekoderze, którego nie zamieniłbym na żadne ADB. Na razie umowa na 18 miesięcy, czyli pewnie co najmniej tyle będę mógł używać własny sprzęt z nc+. A co potem? Chyba za wcześnie by o tym myśleć.

 

A żeby nie odbiegać od tematu. Wydaje mi się, że Pace ma sprzętowy potencjał, tylko ITI go nie wykorzysta oprogramowaniem. Ewentualna aktualizacja zmieni tylko kolorki i ikonki, a reszta zostanie niezmieniona aż do ich wycofania, czyli przez najbliższe kilka lat. Szkoda też, że "testerzy - wybrańcy" nic nie napisali o nowym oprogramowaniu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie mojego "pejsa". Otóż zauważyłem, że od kilku dni żeby włączyć dekoder trzeba kilkakrotnie naciskać przycisk power lub nr kanału. Wcześniej dekoder reagował zaraz po jednokrotnym naciśnięciu "pałera". Co może być tego przyczyną, miał z ktoś z Was podobnie? Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od pewnego czasu mam problem z nagrywaniem na moim PACE. Zarejestrowane materiały przy odtwarzaniu strasznie "przycina". Co kilkanaście sekund obraz przeskakuje o kilka klatek. Nie ma zresztą reguły - czasami zarejestrowany obraz jest ok. Dotyczy to stacji z różnych transponderów i audycji nagrywanych przy dobrych warunkach pogodowych. W trakcie oglądania programu na żywo problem nie występuje. Dodam, że mam najnowszą wersję oprogramowania. Ktoś miał podobne przygody z tym dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie mojego "pejsa". Otóż zauważyłem, że od kilku dni żeby włączyć dekoder trzeba kilkakrotnie naciskać przycisk power lub nr kanału. Wcześniej dekoder reagował zaraz po jednokrotnym naciśnięciu "pałera". Co może być tego przyczyną, miał z ktoś z Was podobnie? Z góry dzięki za info.

może baterie masz słabe w pilocie?

 

@robert451 masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...