Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie portów USB oraz podłączenia tunera do internetu w celu korzystania z dostępnych serwisów(np. youtube). Mianowicie domyślam się, że nie ma możliwości odtwarzania video z pamięci USB przez porty? Czy wiadomo coś, żeby się miało to zmienić?(może dzięki powstaniu nowej platformy nc+?). Odnośnie połączenia z internetem-czy jest możliwość połączenia poprzez Wi-fi ? Czy tylko ethernet? Może istnieje jakiś dodatkowy moduł wi-fi ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Odnośnie połączenia z internetem-czy jest możliwość połączenia poprzez Wi-fi ? Czy tylko ethernet? Może istnieje jakiś dodatkowy moduł wi-fi ? Pozdrawiam.

Na przykład: Netgear WNCE2001. Wielokrotnie wałkowane.

Lub coś droższego ale bardziej perspektywicznego: Linksys Wireless-N Ethernet Bridge (WES610N-EE). Można podłączyć jeszcze TV i Bluray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy. Chciałbym się dowiedzieć jak podłączyć ten drugi kabel do anteny bym mógł jednocześnie nagrywać i oglądać. Mam też problem z VOD, mam dekoder już prawie miesiąc i prawie nic mi się nie zgrało. Szukałem we wcześniejszych postach i trudno mi przejrzeć te wszystkie ponad 700 stron. Zaznaczam że nie znam się na tym dobrze tak więc proszę o wskazówki jak to zrobić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale mam pytanie. Od dziś po tym jak TVN zmienił parametr nadawania na DVB-S2 na swoim transponderze 16 (11.508V) nie mam sygnału na ww. częstotliwości. Posiadam PACE PVR 500 GB. Robiłem już i wyszukiwanie kanałów i reset fabryczny dekodera (MENU-4-4) i nie pomogło. Nie było żadnych złych warunków atmosferycznym. Co może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczów PACE oraz tych co mieli dekoder Philipsa PVR 250 GB. Czy PACE różni się od tego drugiego dekodera aż tak bardzo pod względem nagrywania i szybkością? W PACE jakoś lepiej funkcjonuje te nagrywanie? Czy w PACE przy połączeniu z TV kablem hdmi jest dostępna telegazeta na tvp 1 i 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...