Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

derwisz65@Jeżeli tak to trzeba sprawdzić siłę sygnału wejdź w menu ustawienie anteny inne i ustaw te częstotliwości 10.719 i 10796 i jeżeli będzie silny sygnał/zielony kolor/to wina w liście programowej to ją ponownie wgrać /ustawienie anteny na HB 10820/a jak nie ma trza próbować skręcić konwerter czy pokręcić minimalnie anteną.Tu masz pomoc http://n.pl/moje-n/pomoc/zakup-i-instal ... cja-anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest norma, że PACE PVR 500gb ma wbudowany tuner TV naziemnej ?

Jak mam znaleźć taki, który to zawiera? Mój TV nie posiada takiej opcji.

 

jesli chcesz miec "nowke nie smiganą" to z DVB-T raczej takiej nie znajdziesz , tylko stare uzywki po serwisowe.

I nie wierz sprzedawcy jesli twierdzi ze to nowy sprzet, to mozna łatwo zweryfikowac po wyjeciu z pudełka albo nawet przed.

Zalezy czym dysponują w Twoim rejonie , ja po kilku wymianach wersji z DVB-T olalem naziemną i wymienilem ostatecznie na wersje

bez niej ale za to nową. Te z DVB-T maja zazwyczaj stare i dosc glosne HDD (pakowane w bialo czerwone pudelka)

Tak nawiasem mowiac glowica DVB-T ma dosc kiepską czulosc wiec moim zdaniem gra nie warta swieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie - na mojej instalacji antenowej najlepiej odbiera mi dvb-t telewizor bez zacięć, w pace jest pikseloza - oczywiście dotyczy to tylko jednego multipleksu, bo tak sobie kurna wymyślili żeby w Kosztowych mux 3 nadawał z mocą 2,5 kW, pozostałe 25 i 63 kW działają bez problemu. Więc moim zdaniem ciut słabsza jest głowica w pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tv na Sharpa i mam dość dziwny problem. Mianowicie, na wielu kanałach, m.in. z paczki C+ i Eurosport, mam rozjechany dźwięk z obrazem (brak prawidłowej synchronizacji audio z video, opóźnienie dźwięku o ok. 0.5-1 s). Co ciekawe, problem nie istnieje np. na kanale TVN HD, TVN 24, czy TVP 1 i 2. Na forum Sharpa doradzono mi zmianę źródła dźwięku w dekoderze, ale nie wiem, jak to zrobić. Mam ustawione po prostu stereo i tyle.

 

Drugim problemem jest pojawienie się raz na ok. 45 minut ostrego dźwięku podczas oglądania C+ Sport (tylko na tym kanale to zauważyłem). Prezentuje to poniższy film: http://db.tt/U66Ig7fX . Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem: Po włączeniu dekoder nie reaguje na pilota, nie da się przełączać kanałów na panelu dekodera, świeci się tylko niebieska dioda, na wyświetlaczu nie ma nic.

 

Wymuszałem oprogramowanie, wyczyściłem flash i eeprom. Bez podłączonych anten wszystko działa tzn. można wchodzić do menu i przełączać kanały. Gdy podłączy się antenę odbiera ten program na którym się ustawiło przed podłączeniem. Nie kasowałem tylko HDD. czy ma to jakieś znaczenie??

 

Gdy robiłem "drive self test" wyskoczył error. Co to oznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

error oznacza błąd :lol2:

 

Skoro drive self test wywalił jakiś błąd to znaczy, że S.M.A.R.T. raportuje problemy z dyskiem. Jeżeli wykluczyłeś inne możliwości to prawdopodobnie przyczyną takiego zachowania pace'a jest błąd zapisu na dysku. Przy uruchamianiu nie słychać jakiś dziwnych dźwięków? pukanie, zgrzytanie itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...