Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, to nie będę się teraz wysilał, po urlopie bez kombinacji z kablami zaktualizuję.

Zwłaszcza że liczyłem na więcej list ulubionych (b.ważne przy tej badziewnej liście od operatora), przyspieszenie pracy, poprawę epg...a tu figa, jedynie z funkcji Pilot można więcej podejrzeć do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącz laptopa z dekoderem kablem Ethernet. Jeżeli masz w domu WiFi, zastosuj się w laptopie do tych poleceń z działu "włączanie usługi ICS":

http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind ... on-sharing

 

Potem już tylko wystarczy wskoczyć w dekoderze w usługi internetowe i tam się wyświetli, że dekoder łączy się z internetem.

Z tego samego sposobu korzystam z sieci w Philipsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia:

Próbowałem zaktualizować PACE'a po OTA - informacja o braku aktualizacji (po paru postach wyżej wiem już dlaczego). Podłączyłem zatem ów sprzęt do internetu (po raz pierwszy!) i od razu dostałem info o upgradzie. I zaczęło się - przez 15 minut PACE nic nie wyświetlił na ekranie - nic, zero, gdyby nie dioda migająca na przednim panelu, to bym się zastanawiał nad tym, czy go nie odłączyć od prądu. Przynajmniej mogliby jakąś informację wyświetlić na ekranie.

Ale udało się. Po restarcie pojawiło się cukierkowe MENU, po którym sobie trochę poskakałem. W pół godziny złapałem 2 crashe, a wchodząc do nagrań mój dekoder powiesił się tak, że nawet watchdog nie pomógł!

Jak można release'ować tak niestabilne oprogramowanie? Czy można się cofnąć do starszej wersji softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podłączyłem dziś mojego pejsiaka po raz pierwszy do internetu. Po wejściu w SERWISY INTERNETOWE pojawia mi się u dołu ekranu komunikat: "Łączenie z internetem. Proszę czekać." Po sekundzie komunikat znika i pozostaje ciągle czarny ekran.

 

Kolejnym krokiem było ponowne podłączenie dekodera do sieci. Najpierw włączyłem SERWISY INTERNETOWE, potem podpiąłem kabel do rutera a na końcu do dekodera. Pojawił się komunikat: "Łączenie z internetem. Proszę czekać." i ciągle wisi.

Czy ma ktoś na to jakąś radę?

 

P.S. Wersja mojego oprogramowania to 152.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podłączyłem dziś mojego pejsiaka po raz pierwszy do internetu. Po wejściu w SERWISY INTERNETOWE pojawia mi się u dołu ekranu komunikat: "Łączenie z internetem. Proszę czekać." Po sekundzie komunikat znika i pozostaje ciągle czarny ekran.

 

Kolejnym krokiem było ponowne podłączenie dekodera do sieci. Najpierw włączyłem SERWISY INTERNETOWE, potem podpiąłem kabel do rutera a na końcu do dekodera. Pojawił się komunikat: "Łączenie z internetem. Proszę czekać." i ciągle wisi.

Czy ma ktoś na to jakąś radę?

 

P.S. Wersja mojego oprogramowania to 152.

Ja mam. Serwisy internetowe działają od wersji 154i. Więc trzeba zaktualizować oprogramowanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po migracji do nc+ na tym dekoderze nie będą mi działać jakie kanały?

 

Polsat HD, Polsat Sport News, ESPN America i coś jeszcze, czy tyle?

Miałem mozliwość sprawdzenia u sąsiada i u niego po migracji nie działają:

 

Polsat HD (na liście jest po prostu wersja SD)

Polsat Sport News (brak na liście)

ESPN America (brak sygnału)

Sundance HD (brak uprawnień)

Cartoon Network (brak uprawnień)

 

Tak ma być, czy jednak coś powinno z tego działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History HD i Blue Hustler też nie zaświecą z powodu braku systemu kodowania dopiętego do serwisów.

Sundance HD - to kanał za dodatkową opłatą, stąd brak uprawnień, ale można go dokupić (chyba?)

Cartoon Network - nie ma go w NC+, ale był w Cyfrze (tego nie można dokupić :-P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...