Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykowałbym nowym przeszukaniem kanałów, ale nie chcę stracić tego nowego ułożenia kanałów. Jeszcze z pozycji nr 3 zniknie TVN Style HD, z poz. nr 5 TTV i najważniejsze bo jeszcze powróci na pozycję nr 19 AleKino+ HD i stracę Mango24 i co wtedy? Lepiej nie próbować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałbym nowym przeszukaniem kanałów, ale nie chcę stracić tego nowego ułożenia kanałów. Jeszcze z pozycji nr 3 zniknie TVN Style HD, z poz. nr 5 TTV i najważniejsze bo jeszcze powróci na pozycję nr 19 AleKino+ HD i stracę Mango24 i co wtedy? Lepiej nie próbować. ;)

nie stracisz. poswiecilem się i wyszukałem. i szczerze? nic nowego nie zauwazylem. pojawily się pewnie jakies klony bo discovery i reszte przesunęli tak jakby z 260 cos na 270 cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór.

czy ktoś mi może powiedzieć, czy istnieje szansa wyłączenia nocnego i porannego pobierania materiałów VOD? dekoder stoi u mnie w pokoju, czasem nie idzie spać, trzeba wstać i wyłączyć mu zasilanie.. nie ma jakiejś rady, żeby nie pobierał tych materiałów i był po prostu wyłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR nie dostał jednak w weekend aktualizacji softu - może to i lepiej. Ale jest coś innego ciekawego - na nowej liście brak kanału HBO Seriale i nowe odcinki się nie wgrywają na dekoder, np. nie wgrał się nowy odcinek Profugos w czwartek/piątek i nie wgrał się nowy odcinek Spartakusa w sobotę/niedzielę... Czyżby po cichu operator wyłączył usługę czy też zmiana listy kanałów coś jak zwykle popsuła????

 

W poniedziałek też nie wgrał się żaden nowy odcinek na HBO Seriale... czy ktoś ma podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka możliwość

menu

7- parametry techniczne

1-ustawienie anteny

B- parametry odbioru

strzałką w dół aż pojawi się satelita hotbird,przełączyć strzałką wprawo na inny

następnie częstotliwość 10719,polaryzacja v sr 27500,fec 5/6

B-powrót do ust anteny powinna pojawić się siła sygnału z tej częstotliwości

opuścić menu i spokój w nocy i nad ranem

 

jak byś pytał z tydzień wcześniej miałbyś liste z tvp1 na kanale 1 bo na tych ustawieniach tuner nie informuje o nowej liście i nowym sofcie i nie zasysa vod , jak będziesz chciał uaktualnić liste lub soft ,przełączasz na chwile satelite na hotbird

 

DZiała wtedy EPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jednak jest błąd softu. Dekoder włącza dysk o 3 nad ranem (Kiedyś pracował mi tak do 12 w południe, 9 godzin ściągania VOD?), cały czas pracuje do momentu kiedy go się nie włączy i następnie wyłączy, po tej operacji dekoder śpi spokojnie. Dlaczego? Przecież gdyby ściągał VOD to operacja włączenie i wyłączenie nic by nie pomogła, bo musiał by dalej ściągać to co niedociągnął.

Po prostu dziadowski soft pisany na kolanie jak już to ktoś kiedyś powiedział na forum.

 

Może problem rozwiązuje podpięcie dwóch kabli antenowych, bo jaj mam tylko jeden. Drugi leci do dekodera HD 5000 Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym dekoderem. Dostałem go w zeszłą niedzielę. Wszystko było ok do poniedziałku. Podczas przełączania kanału dekoder zaczął przewijać wszystkie kanały z góry na dół dopiero naciśnięcie klawisza ok zatrzymywało to przewijanie. Przywróciłem ustawienia fabryczne lecz niestety nie pomogło. Odłączyłem go na kilka godzin, wyszukałem listę kanałów od ę go nowa. Lecz nie wyświetlał mi żadnego kanału tylko napis jaki jest włączony i jaki program trwa w na wybranym kanale. Przed chwilą wróciłem do domu, podłączyłem zasilanie do dekodera i nie mogę go włączyć. Miga tylko czerwona dioda. Co mam zrobić ? Mieszkam na wiosce i do punktu z którego mam dekoder jest 40 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...