Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do przedstawiciela Cyfry (Cyfra support).

 

Czy jest jakaś szansa, że pace pvr będzie WRESZCIE wyświetlał napisy dla kanału HBO HD?

 

Przez jakiś czas były (w ubiegłym roku) napisy choć synchronizacja praktycznie uniemożliwiała korzystanie z nich.

 

Czy doczekamy czasów, że kanał premium HBO HD będzie można oglądać w 5.1 z napisami???

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Zalezne od nadawcy - jesi jest dosył napisów to wtedy działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do przedstawiciela Cyfry (Cyfra support).

 

Czy jest jakaś szansa, że pace pvr będzie WRESZCIE wyświetlał napisy dla kanału HBO HD?

 

Przez jakiś czas były (w ubiegłym roku) napisy choć synchronizacja praktycznie uniemożliwiała korzystanie z nich.

 

Czy doczekamy czasów, że kanał premium HBO HD będzie można oglądać w 5.1 z napisami???

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Zalezne od nadawcy - jesi jest dosył napisów to wtedy działają.

Bzdury - na ferdku są napisy DVB, na Pace tylko w telegazecie, która nie działa przez HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój pace zaczął wariować :/

Najpierw kiedy chciałem coś nagrać, udało się, ale obraz się przycinał, przy następnych próbach był czarny obraz przy odtwarzaniu.

Po naciśnięciu przycisku nagrywania na danym kanale pisze nagrywanie rozpoczęte, na kilka sekund dioda zmieni się na fioletową, a później na niebieską. Oczywiście nic się nie nagrywa w takim przypadku. :/

Następnie przy 10 próbach 2 razy udało się coś nagrać ( w tych dwóch udanych przypadkach cały czas dioda świeciła na fioletowo). Dodam, że timeshift działa cały czas bez najmniejszego problemu. Dysk jest zajęty w 30% ,a soft to ten 147.

Czy miał ktoś taki problem jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do przedstawiciela Cyfry (Cyfra support).

 

Czy jest jakaś szansa, że pace pvr będzie WRESZCIE wyświetlał napisy dla kanału HBO HD?

 

Przez jakiś czas były (w ubiegłym roku) napisy choć synchronizacja praktycznie uniemożliwiała korzystanie z nich.

 

Czy doczekamy czasów, że kanał premium HBO HD będzie można oglądać w 5.1 z napisami???

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Zalezne od nadawcy - jesi jest dosył napisów to wtedy działają.

Bzdury - na ferdku są napisy DVB, na Pace tylko w telegazecie, która nie działa przez HDMI.

 

Zgadza się!

Nadawca HBO HD emituje napisy DVB.

Ale NIESTETY tuner PVR Cyfry - nie wiem z jakiego powodu nie jest w stanie ich wyświetlić!!!!

Najciekawsze jest to, że dowolny tuner HD kupiony na wolnym rynku może to zrobić ALE tuner Cyfry NIE.

 

Jak można brać pieniądze za kanał premium i jednocześnie udostępniać go w "okrojonej" wersji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: Dobrze że Cyfra wzięła się za rozwój softu dekoderów. Bo perspektywa przejścia z n do Cyfry po fuzji do tej pory budziła mój duży niepokój. Nadal te 2 serwisy internetowych stacji radiowych oraz iBOA to tylko kawałek tego co oferuje obecnie N-ka. W n-ce też jest Tuba.FM i iBOA a oprócz tego jeszcze ok 400 stacji radiowych z internetu m.in cały pakiet RMF.ON - największy wybór tematycznej muzyki w sieci. Do tego są serwisy YouTube, Allegro oraz serwisy z Onet.pl. Są też kanały na żądanie w streamingu w ramach oferty nVOD net, gdzie mamy np. HBO OD, TVN Player, National Geographic czy Baby TV.

 

Dobrze że starają się brać to co najlepsze z każdej platformy, przygotowując się do połączenia. Oby tylko te serwisy internetowe zostały bezpłatne. N-ka nie bierze 10 zeta za dekoder na miesiąc a mimo to serwisy internetowe były i nadal są bezpłatne. Miejmy nadzieję że ta dobra tradycja przeniesie się też do Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie N-ka nie bierze czynszu za dekoder ale jest jednorazowa dodatkowa opłata przy podpisywaniu umowy.

Pace HD PVR 500GB miałem od momentu wejścia na rynek do końca 2011r.

Myślę ,że szybciej zostaną wybudowane wszystkie autostrady w Polsce niż ten dekoder dogoni sprzęt N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano po włączeniu dekodera sam dekoder zaproponował uaktualnienie oprogramowania (miałem 147).

Sledze ten wątek wiec najpierw poleciałem i na stronie Cyfry sprawdziłem wersje oprogramowania.Okazuje się ze jako najnowsze jest tam nadal 147.No i teraz pytanie:

Czy wydali już ostateczna wersje 150 ale nie zdarzyli zmienić wpisu na stronie?

Czy tylko mój dekoder proponuje mi "z automatu" aktualizacje oprogramowania?

Ja nawciskałem się przycisku A i przerwałem instalacje.

 

edit

Przepraszam, :oops: nie doczytałem wpisów kilka stron wcześniej.No tak to jest jak czlowiek wstanie i nie napije się kawy...ja wtedy nie myśle :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrałem, podłączyłem do routera po kablu...kto dziś używa kabla????..sprawdziłem..no i co?

nie ma szału....aplikacje radiowe do bani... każdy i tak ma komputer w domu to odpali sobie youtube czy inną stronę z muzyką w razie potrzeby...

 

nowy soft?a co on zmienia?...tylko aplikacje radiowe, a cala reszta i tak pozostaje w rozsypce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...