Jump to content
anbes

TCM

Recommended Posts

Ciekawe na jakim kanale umieszczą TCM. Ja myślę że chyba przed cinemaxami bo tam jest spora przerwa. A co dokładnie z a film leci teraz na TCM.Mógłby mi ktoś powiedzieć??

Jeśli dołączy do listy CP to najprawdopodobniej najpóźniej 1 marca i zapewne 1 marca dołączął Weeding TV, ale narazie nie ma co się nie cierpliwić, Ci co korzystają z własnej listy i w trybie wyszukiwania wszystkich kanałów (w tym ja) nie mają żadnych problemów, ale nie ma co się denerwować, bo napewno CP dołączy do swojej listy skoro TCM jest kodowany w ich systemie i jest dostępny dla nas.

Jeśli chodzi na jakim kanale będzie nadawany, to możliwe, że po Kino Polska, a TV1000 Polska po Cinemax-ach, ale to tylko moje domysły. W tej chwili jak się nie mylę, to chyba idą "Wichrowe wzgórza" jakoś ten film mi z tym tytułem się kojarzy, ale mogę się mylić. :wink:

Pewnie wlacza TCM jak juz oficjalnie wystartuje. W Nce chyba tez jeszcze go nie ma, tylko C+ sie pospieszla zeby nie bylo, ze nie dodaja nowych kanalow :lol:

ja mam to samo na Thomsonie DSI30PO, chodź wykrywa inne kanały z tego TP , to TCM (Turner Classic Movies) ani widu, a ni słychu...

Oczywiście wybrałem aby wyszukało wszystkie kanały i wprowadziłem dobre, dane bo nawet 2 razy je sprawdzałem :D

Natomiast na Samsungu DSB305G nie miałem najmniejszych problemów z wyszukaniem tego kanału...

(-----) z cyfy powiedzieli mi ze TCM ma być podobno z innego traspodera mają wiedzieć w tym tygodniu

Edycja RafiX: Skasowałem brzydkie słowo.

U mnie TCM leci juz od wczoraj cala dobe, mam Cyfre+,lecial inny film niz na tym samym kanale dzielonym z Cartoon Network,niestety czolowki zapowiedzi sa po angielsku :arrow:

Guest Anonymous

u mnie na echostarze jest 24 godzinny TCM od wczoraj. :P:twisted:

Z racji tego że posiadam moduł Cyfrowego Polsatu to sam sobie uaktualniam listę kanałów i oczywiście Turner Clasic Movies już dawno dodałem jeszcze jak były pasy testowe. I chyba nie jest prawdą że ten kanał będzie tylko na C+ bo jest także kodowany w Nagravision2 z providerem 7101 i na kartach są uprawnienia do tego kanału - i jak ktoś nie bazuje na liście CyfrowyPolsat tylko sam sobie układa to już można go oglądać. pzdr

U mnie TCM leci juz od wczoraj cala dobe, mam Cyfre+,lecial inny film niz na tym samym kanale dzielonym z Cartoon Network,niestety czolowki zapowiedzi sa po angielsku :arrow:

Tamten przekaz to pewnie jeszcze testy - właśnie sprawdzałem co jest na TCM i są kolorowe pasy. Więc trzeba zaczekać do marca.

Tamten przekaz to pewnie jeszcze testy - właśnie sprawdzałem co jest na TCM i są kolorowe pasy. Więc trzeba zaczekać do marca.

No tak pospieszylem sie z tym stwierdzeniem :arrow:

Dziwne jest to, że w wiadomościach o tcm 24 piszą, że od 1 marca wchodzi do C+, ani słowa o innych platformach :?