Skocz do zawartości

TCM


anbes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@koleś TO JEST TEMAT O TCM a nie o głupich pytaniach które zadajesz :!: pytasz o to samo kilka razy.Przeczytaj dokładnie forum i znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania...a jak ktoś umieszcza linki w swoich postach to musisz je kliknąć,żeby pogłębić temat.Czy to dla ciebie zrozumiałe :?: Mam nadzieje,że tak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi jakieś durne posty a po za tym nigdzie nie znalazłem dokładnej informacji kiedy te kanały pojawią sie na liście CP.

I wcale nie było to durne pytanie.

Bo takiej informacji to nawet CP nie jest w stanie udzielić. jak chcesz wiedzieć to zadzwoń do BOK i ci może powiedzą i się z nami podzielisz. tu masz telefon abys sie dwa razy nie pytał 0 801-08-08-08 Dla abonentów sieci komórkowych - (0) 222-127-222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jescze trzeba powtarzać :?: ludzie :!: nie ma go na liscie CP musicie sami go wyszukać, czytajcie forum trochę

 

Pozdro 4 all 8):wink:

 

oglądam juz tcm, sam wyszukałem, a zapytałem ze zwyklej ciekawości na którym jest kanale,a za to ze nie zauważyłem znaku zapytania przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johnny English, to że u ciebie na liście wszystkich kanałów TCM jest na kanale 1162 nie znaczy że u wszystkich tak będzie, ba zapewne każdy będzie miał go gdzieś indziej, bo na HB co chwile są jakieś zmiany i wyszukiwanie pare minut póżniej może doprowadzić do innego poukładania kanałów.

A fakt że u ciebie TCM znalazł się na tak odległym kanale świadczy o tym że już wcześniej przeszukiwałeś satelitę, a nie robiłeś tego od nowa i na liście masz już pare nieistniejących kanałów, a te najnowsze pojawiłyna ostatnich pozycjach, a nie tak jak normalnie zostały posegregowane w/g TP.

 

Jedynie pierwsze 300 pare kanałów abonenci CP mają tak samo, oczywiście jeśli będą liste kanałów CP aktualniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCM nie tłumaczy wszystkich filmów na polski np Odyseja Kosmiczna 2001 jest całkowicie po angielsku.

 

Filmy Stanleya Kubricka sa nadawane z orginalna sciezka dzwiekowa.Powinny pojawic sie napisy przy tych filmach-"Odyseja kosmiczna 2001" ,"Full metal jacket".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCM nie tłumaczy wszystkich filmów na polski np Odyseja Kosmiczna 2001 jest całkowicie po angielsku.

 

Filmy Stanleya Kubricka sa nadawane z orginalna sciezka dzwiekowa.Powinny pojawic sie napisy przy tych filmach-"Odyseja kosmiczna 2001" ,"Full metal jacket".

Tutaj masz odpowiedź.

Wystarczyłoby spojrzeć kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...