Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, _tomek napisał(a):

Po drugim odwołaniu od decyzji w sprawie reklamacji dotyczącej Mistrzowskiej Piłki (umowa od października 2024...) dostałem ostateczną propozycję: Super Sport za 0 zł na 6 miesięcy, potem 20zł miesięcznie. Opcja możliwa do włączenia telefonicznie do 30 września 2024 roku.

 

 

Co pisałeś w odwołaniu? Robiłeś to normalnie jako zgłoszenie ? Jeśli tak to co wybrałeś jako kategorie zgłoszenia ?

 

czy ktoś na nieoznaczonej umowie brał super sport za 20zl. Jest tam napisane że do końca okresu oznaczonego umowy, ale przecież mój oznaczony już się dawno skończył  

Edytowane przez zetor2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zetor2 napisał(a):

Co pisałeś w odwołaniu? Robiłeś to normalnie jako zgłoszenie ? Jeśli tak to co wybrałeś jako kategorie zgłoszenia ?

 

czy ktoś na nieoznaczonej umowie brał super sport za 20zl. Jest tam napisane że do końca okresu oznaczonego umowy, ale przecież mój oznaczony już się dawno skończył  

 

Odwołanie wysłałem mailem jako normalną odpowiedź na ich maila z decyzją o odrzuceniu reklamacji.

Napisałem w zasadzie to samo co w reklamacji, ale ubrałem w inne słowa i podkreśliłem, że konsultant zapewniał mnie o dostępie do meczów Ligi Mistrzów (choć w rzeczywistości zapewne wprost nie użył takiego stwierdzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, achilles09 napisał(a):

Też u mnie wczoraj w strefie canal+ zmieniła się cena i prognoza kolejnych rachunków. Wysłałem maila i mi ją dzisiaj skorygowali więc możliwe że również u Ciebie się jakiś błąd pojawił. Wyślij maila z prośbą o wyjaśnienie. 

Wysłałem dzisiaj przez strefę z samego rana jakoś po 5ej prosto z kibla przed wyjściem do roboty i cisza, nawet w strefie nie ma info że było zgłoszenie, aczkolwiek na maila przyszło potwierdzenie że dostali wiadomość, ile czasu czekałeś na odpowiedź ?

22 godziny temu, achilles09 napisał(a):

Też u mnie wczoraj w strefie canal+ zmieniła się cena i prognoza kolejnych rachunków. Wysłałem maila i mi ją dzisiaj skorygowali więc możliwe że również u Ciebie się jakiś błąd pojawił. Wyślij maila z prośbą o wyjaśnienie. 

Gdyby można było edytować posta to bym tak zrobił a tak ponownie piszę, dostałem odpowiedź, u mnie zero korekty itp tylko -  

"Szanowny Panie, nie ma takiej prognozy płatności. Jeśli widnieje taka kwota to jest błędna. Kolejny rachunek prognozujemy na 127,79 zł."

a w strefie dalej 187zł 😀, odpowiedź w sumie OK, niedziela wskoczy nowa umowa będę atakować jeżeli też prawidłowa kwota do płatności nie pojawi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego 2025.

Dzisiaj w moim koncie zmienili dostępne opcje.

Miałem propozycje pakietów np. 4 miesiące darmowej LM.

Dzisiaj nie ma już nic poza jakąś galą KSW.

Wszystko wycięli. Zniknęła tez śmieszna propozycja przedłużenia umowy na gorszych warunkach od obecnych, pojawiła się informacja,  że mogę podać nr tel. to zadzwonią z propozycją przedłużenia.

Ogólnie przedłużać nie zamierzam. Chcę złożyć rezygnację i ewentualnie wziąć optimim + Canal.

Czy lepiej zrezygnować i zacząć od nowa jako nowy klient ?

Np. od start i później coś dobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2024 o 21:53, maks27 napisał(a):

Kolega po aneksie miał tak samo. Po wejściu w życie nowej umowy wskoczyła prawidłowa prognoza.

Od dzisiaj nowa umowa, już jest OK.

1 godzinę temu, wojtmen napisał(a):

Działa Wam Ica ? U mnie po zalogowaniu jakiś blad

U mnie od jakiegoś czasu z przeglądarki w kompie wywala błąd, z telefonu działa.

 

Od dziś nowa umowa, wczesniej miałem superpremium+ 4k, teraz extra+ z canal+ do tego pakiet Super Sport, a na kanałach C+Extra 1-4 info - "aktualnie nie posiadasz uprawnień do oglądania" :)

, prawidłowo już nie mogę oglądać filmboxów i HBO, ale MAX dalej działa :)

O co kaman, co z tym fantem najlepiej robić ? btw, że MAX został to mi nie ukrywam, że pasuje, aczkolwiek pewnie nie na długo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TimesSquare napisał(a):

 Ludzie to sie nigdy nie naucza, ze o takich rzeczach sie nigdy nie mowi tylko po prostu korzysta. 

Dokładnie-zabrali piłkę to płacz na 115 stron, zostawili coś za darmo(chwilowy błąd systemu)też źle.

I jak tutaj dogodzić aby naród był zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...