Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, domin107 napisał(a):

Zrobili taki kipisz informacyjny jakiego dawno nie było.

Polsat jak przejął to raz napisał, że wsio bedzie na PSP i cześć.

 

Ale czego tu nie rozumiesz?

Jeśli chcesz mieć dostęp do WSZYSTKICH meczów, to gwarantuje to tylko pakiet Super Sport. Tylko ten pakiet gwarantuje, że masz "wsio".

Natomiast na Canal+ 360 będą wybrane mecze, które zapewne i tak będą na Canal+ Extra.

Dodatkowo, żeby mieć Canal+ Extra musisz posiadać pakiet Canal+, więc także Canal+ 360.

 

Reasumując. Jeśli chcesz mieć gwarancję dostępu do full Ligi Mistrzów - kupujesz Super Sport. Jeśli wystarczą Tobie wybrane mecze, to zadowoli podstawowy pakiet Canal+ z Canal+ 360.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 U mnie jedyny plus tego wszystkiego jest, że umowę mam do końca marca przyszłego roku… a więc cała ta reklamacja wyniosłaby mnie 40 zł, a przy przedłużaniu umowy podejrzewam, że Super Sport dostałbym za free… mimo wszystko, raczej nie będę tego akceptował. Kwestia przemyślenia…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, k05 napisał(a):

Niby reklamacja uwzględniona, ale rekompensata i tak z +20zł do umowy. Tyle tylko, że z 4 miesiącami gratis. ;)

Trzeba przyznać, że wiedzą co robią. 😁

@k05 To fakt, CANAL+ wie jak "zjeść ciastko i mieć ciastko". Prawdziwi mistrzowie dyplomacji - trochę "przytulą" klienta, "pogłaskają" go, a finansowo i tak wyjdą na swoje 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czego oczekujecie??Praktycznie każdy wiedział że mistrzowska piłka jest gwarantowana do końca czerwca i że lige mistrzów przejmuje C+.A teraz wielki lament że nie ma kanałów a za LM trzeba płacić.Też bym chciał żeby nowe kanały były za 0zł.Mam umowe do końca listopada is spokojnie sobie poczekam i zobaczymy co będzie.Teraz ten pakiet jest za 20zł a co będzie poźniej niewiadomo, może bedą dawać na przedłużenie jakoś taniej.Jak ktoś chce teraz to niestety trzeba zapłacić 20zł a co będzie poźniej to się okaże.Podobnie było z viaplay , na początku lament bo trezba placic a pozniej dawali kazdemu za 0zł na przdłużenie.I podobnie było już kilka razy.Jestem abonentem od 21 lat i przerabiałem dużo zmian typu cyfra, wizja, nc+ i zawsze były kontrowersje.Najważniejsze to być cierpliwy.Pożyjemy zobaczymy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andrzejgratis napisał(a):

@k05 U mnie jedyny plus tego wszystkiego jest, że umowę mam do końca marca przyszłego roku… a więc cała ta reklamacja wyniosłaby mnie 40 zł, a przy przedłużaniu umowy podejrzewam, że Super Sport dostałbym za free… mimo wszystko, raczej nie będę tego akceptował. Kwestia przemyślenia…

 

Nie sądzę. Nie ma takich planów. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andrzejgratis napisał(a):

@k05 U mnie jedyny plus tego wszystkiego jest, że umowę mam do końca marca przyszłego roku… a więc cała ta reklamacja wyniosłaby mnie 40 zł, a przy przedłużaniu umowy podejrzewam, że Super Sport dostałbym za free… 

Czemu uważasz, że dostałbyś to za free? Póki co nikt nie dostał. Była tylko jedna osoba, która pisała, że przy przedłużeniu dostała Super Sport za 15zł. Ale po dziś dzień screena z ofertą  nie przedstawiła, więc średnio w to wierzę, że miało to miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carmelo napisał(a):

Czyli jak mam umowę do końca listopada to nie mogę dokupić pakietu super sport za 20 zł tylko za 30? 

Jak włączysz co drugi miesiąc wyjdzie średnio za 15. Na dodatek przy przedłużeniu umowy masz niższą bazę co zawsze jest korzystniejsze. Czyli najlepiejj włączyć na początku sierpnia i października.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał(a):

Czemu uważasz, że dostałbyś to za free? Póki co nikt nie dostał. Była tylko jedna osoba, która pisała, że przy przedłużeniu dostała Super Sport za 15zł. Ale po dziś dzień screena z ofertą  nie przedstawiła, więc średnio w to wierzę, że miało to miejsce. 

Ja dostałem Super Sport z reklamacji za 0 do końca listopada 2025. Było tu też kilku co również dostało. 

Tylko my pisaliśmy reklamację praktycznie od razu przy ogłoszeniu pakietu.

Teraz już chyba nikt nie dostanie bo ogarnęli temat i będą się trzymać jednej ścieżki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś taka dostałem odpowiedź na reklamację 

 

Szanowny Panie,

dziękuję Panu za zgłoszenie z 13 lipca 2024 roku, sprawa dotyczyła opcji Mistrzowska Piłka. Reklamację uznałam w zakresie włączenia opcji dodatkowej Super Sport.

WARUNKI UMOWY

Zgodnie z informacjami zawartymi w warunkach promocji Pakiet Mistrzowska Piłka był pakietem gwarantowanym przez nas do końca czerwca 2024 roku. Informacje te zawarliśmy w przesłanych do Pana dokumentach po przedłużeniu umowy.

ODSTĄPIENIE OD OFERTY

Zgodnie z regulaminem odstąpić od nowej oferty mógł Pan w terminie 14 dni od jej akceptacji. W przypadku Pana umowy termin na odstąpienie umowy upłynął.

PODJĘTE KROKI

Z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć po zalogowaniu się do Strefy Canal+, gdzie znajdują się Warunki Promocji.

W razie dodatkowych pytań w tej sprawie zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andrzejgratis napisał(a):

a więc cała ta reklamacja wyniosłaby mnie 40 zł,

Na pewno nie 40 zł.

Te 4 miesiące to masz liczone sierpień,wrzesień, październik i listopad. Za grudzień już opłacisz. Za styczeń, luty i marzec też. Tak więc to 80 zł.

Wiem ,że nie majątek, ale jednak 2 x więcej niż napisałeś.

Też interpretowałem to, że liczenie zacznie się od września, ale wstępnie wyraziłem zainteresowanie , wszedłem w przegląd umowy i tam stoi jak byk napisane, od grudnia trzeba płacić 20 zł. Za free jest od 1 sierpnia do 30 listopada.

No a w sierpniu to Ty za dużo piłki tam nie zobaczysz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@terracan1929 Masz do listopada bo akceptujesz super sport w lipcu… jeśli miałbym cokolwiek akceptować to ewentualnie w sierpniu lub wrześniu. Miesiąc oddać za free nie mając nic ?😉

Jutro sprawdzę jak to wygląda u mnie bo chwilowo żyję piłką - LE, LK naszymi polskimi drużynami.😁

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Faxe_86 napisał(a):

Ja dostałem Super Sport z reklamacji za 0 do końca listopada 2025. Było tu też kilku co również dostało. 

Tylko my pisaliśmy reklamację praktycznie od razu przy ogłoszeniu pakietu.

Teraz już chyba nikt nie dostanie bo ogarnęli temat i będą się trzymać jednej ścieżki.

 

Coś w tym może być. W mojej sytuacji reklamacja złożona w dniu pojawienia się informacji o nowym pakiecie i jego cenie i również dostałem Super Sport za 0 do końca okresu oznaczonego umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, drek101 napisał(a):

Dziś taka dostałem odpowiedź na reklamację 

 

Szanowny Panie,

dziękuję Panu za zgłoszenie z 13 lipca 2024 roku, sprawa dotyczyła opcji Mistrzowska Piłka. Reklamację uznałam w zakresie włączenia opcji dodatkowej Super Sport.

WARUNKI UMOWY

Zgodnie z informacjami zawartymi w warunkach promocji Pakiet Mistrzowska Piłka był pakietem gwarantowanym przez nas do końca czerwca 2024 roku. Informacje te zawarliśmy w przesłanych do Pana dokumentach po przedłużeniu umowy.

ODSTĄPIENIE OD OFERTY

Zgodnie z regulaminem odstąpić od nowej oferty mógł Pan w terminie 14 dni od jej akceptacji. W przypadku Pana umowy termin na odstąpienie umowy upłynął.

PODJĘTE KROKI

Z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć po zalogowaniu się do Strefy Canal+, gdzie znajdują się Warunki Promocji.

W razie dodatkowych pytań w tej sprawie zapraszam do kontaktu.

Już teraz wszystkim tak odpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymagam za darmo, ale nie może być tak, że nowy abonent za Entry+Sport płaci 75 zł i ma tam Viaplay. Ja też dostałem odpowiedź, że 4 miechy za 0, a potem 20. Odpisałem, że godzę się na podwyżkę o 10 zł i domagam Viaplay do końca ich obecności w Polsce. Gdybym przewidział taki rozwój wydarzeń, to zrezygnowałbym z satelity i został tylko z Vectrą, wyszłoby taniej. I tu, i tu nie ma PSP, na których mi zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Motyl1987 za radę. Jako nowy abonent w satysfakcjonującej cenie otrzymałem to na czym mi zależało: pakiet Entry+ za 10 zł(15 zł w drugim roku umowy), Ligę Mistrzów za 20 zł i 11 kanałów Canal+ za 19,90 zł. Dla mnie ważna była oferta kanałów sportowych i mam wszystko czego chciałem za 49,90 zł. Umowa na 2 lata. Z dokumentów wynika, że w 2026 po przejściu umowy na czas nieokreślony będę płacił w sumie 69,90, więc dla mnie nadal w porządku. Na ten moment nie potrzebuję w C+ więcej, bo mam jeszcze niewypełnioną umowę z UPC, gdzie za 95 zł mam pełny pakiet dostępnych kanałów, Viaplay i Eleveny, i oczywiście internet 600mb/s, ale w 2025 spróbuję zostać tylko z Canal+ i internetem od Play. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MatiS04 napisał(a):

pakiet Entry+ za 10 zł(15 zł w drugim roku umowy), Ligę Mistrzów za 20 zł i 11 kanałów Canal+ za 19,90 zł.

No i fajna sprawa. Jednak wciąż się da.

 

 

A dopiero co kolega @Krzysztof1975mówił że się nie da :D

Cytuję kolegę @Krzysztof1975

Cytat

Do 6 miesięcy od podpisania umowy możesz zapomnieć o kanałach C+ za 20zł

 

:D

Edytowane przez Motyl1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...