Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nastawiałbym się zbytnio na to, że będą oferowali po kosztach :)

 

Gdyby bardzo zależało im na sprzedaży, to nie oferowaliby, jak zapowiadają, wybranego meczu na innym kanale Canal+. Jeśli oferują, to już sobie to policzyli. W przeciwieństwie do Polsat Sport Premium, pakiet Canal+ ma sporą bazę abonentów i dobry zasięg (kablówki, online), więc kasa się zgadza. Do tego dojdą reklamy. Więc biznesowo są na plusie w przeciwieństwie do LM w Polsacie. A Super Sport to tylko dodatek "dla fanów", który i tak się będzie sprzedawał w dobrze dopasowanych pakietach usług.

 

Z drugiej strony pamiętajcie, że wszystko zależy, ile kto płaci. Zawsze łatwiej można "dorzucić" Super Sport komuś kto płaci 150 zł miesięcznie, niż temu, kto chce wszystko oblecieć za pięć dyszek :)

 

Osobiście uważam, że Canal+ zrobił błąd, często oferując PSP za 0 zł do pakietu Canal+. Teraz muszą przekonać, że za całą LM trzeba dodatkowo płacić. Swoją drogą, w przypadku satelitarnej platformy Canal+, cena pakietu Canal+ (20 zł) + Super Sport (20 zł), czyli 40 zł za pełny pakiet Canal+ (m.in. Ekstraklasa) z pełną LM, to nie jest zbyt wygórowana cena, biorąc pod uwagę ceny samego Canal+ w wersji online czy kablu.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, muza_tv napisał(a):

Osobiście uważam, że Canal+ zrobił błąd, często oferując PSP za 0 zł do pakietu Canal+. Teraz muszą przekonać, że za całą LM trzeba dodatkowo płacić. 

O ile rozumiem ten ruch w przypadku 2018 roku, gdy tracili te prawa to tak już w kolejnych latach też uważam, że było trzeba nie oferować za 0zl.

 

11 minut temu, muza_tv napisał(a):

 Swoją drogą, w przypadku satelitarnej platformy Canal+, cena pakietu Canal+ (20 zł) + Super Sport (20 zł), czyli 40 zł za pełny pakiet Canal+ (m.in. Ekstraklasa) z pełną LM, to nie jest zbyt wygórowana cena, biorąc pod uwagę ceny samego Canal+ w wersji online czy kablu.

Też uważam, że to cena akceptowalna. Biorąc pod uwagę, że 15-20 lat temu multipakiet C+ był w podobnej cenie. A wtedy na przykład o wszystkich meczach Ekstraklasy mogliśmy sobie pomarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, muza_tv napisał(a):

 Zawsze można "dorzucić" Super Sport komuś kto płaci 150 zł miesięcznie, niż temu, kto chce wszystko oblecieć za pięć dyszek :)

 

Osobiście uważam, że Canal+ zrobił błąd, często oferując PSP za 0 zł do pakietu Canal+. Teraz muszą przekonać, że za całą LM trzeba dodatkowo płacić. Swoją drogą, w przypadku satelitarnej platformy Canal+, cena pakietu Canal+ (20 zł) + Super Sport (20 zł), czyli 40 zł za pełny pakiet Canal+ (m.in. Ekstraklasa) z pełną LM, to nie jest zbyt wygórowana cena, biorąc pod uwagę ceny samego Canal+ w wersji online czy kablu.


Tak, trzeba przyznać, że paczki "więcej sportu" i "więcej filmu są właśnie tym co sugerowałem  od lati bardzo "upraszczają" ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, waldi123 napisał(a):

W Superpremium+ 4K miałem canal+ z canal+ extra (w tym były wszystkie kanały sportowe C+), HBO i HBO Max, z którego zrobiło się potem Max (promocyjnie do końca umowy Max Premium), wszystkie Eleveny no i nieszczęsna MP oraz Cinemax, wszystkie Filmboxy. Czyli jak dla mnie wszystko i to z multiroomem za 124,99 . Teraz wychodzi na to, że sporo więcej by to wychodziło. Dodam może jeszcze, że z paczką Super Sport zrobili już teraz VOD Super Sport i to co miałem na VOD w sporcie za darmo teraz chcą ode mnie kasę ( zamknięty dostęp np. do 8 wspaniałych taki serial dokumentalny o tenisistkach). Jak dla mnie robią klienta w konia. Wcześniej miałem dostęp, a teraz już nie. Co to mnie, że mieszają w paczce sportowej. Minimum uczciwości być powinno.

Bzdura w Superpremium 4K nie ma Cinemaxów🤣 Kolejna sprawa jak to wszystko z oferty operatora to radzę się zapoznać z jego ofertą😂

7 godzin temu, white snake napisał(a):

Jaki jest obecnie bitrate C+4K na sat ? 

Sukcesywnie go cały czas zmniejszają..

A czyli nawet nie wiesz ile jest ale wiesz że zmniejszaja?🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, czerstwy napisał(a):

Bzdura w Superpremium 4K nie ma Cinemaxów🤣 Kolejna sprawa jak to wszystko z oferty operatora to radzę się zapoznać z jego ofertą😂

Chyba wiem co ja mam i za co płacę do Canal+ . Może słowo przepraszam od kolegi usłyszę.

 

Moja-oferta-CANAL.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał(a):

Może i wiesz za co płacisz ale nie wiesz co dany pakiet zawiera🤣 a co jest jako opcja dodatkowa😂 

Proszę dokładnie przeczytać screen i nie odwracać kota ogonem Mam czy nie mam Cinemax ? A czy ja to oferta jak nie C+ . Widać na screenie za co płacę.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że masz go w Superpremium 4K, co jest nieprawdą, bo ten pakiet nie zawiera tej opcji. A jak widać masz go bo jest dodany jako opcja dodatkowa. Nawet nie wiesz co mas w pakiecie a co nie.

Edytowane przez Kirk
Zdania kończymy kropką, a nie infantylną emotką.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy średni bitrate z nowego tp jest średnio 3 MB/s niższy niż ze starego. Docelowo ma nie być HDR i w większości upscal, a nie natywne 4K. Widać moda na 4K mija. Polsat nie ma swojego wogóle, ci co mieli mieć nie mają i się z Polski wycofują. Brak konkurencji robi swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, czerstwy napisał(a):

Napisałeś że masz go w Superpremium 4K🤣 Co jest nieprawdą bo ten pakiet nie zawiera tej opcji. A jak widać masz go bo jest dodany jako opcja dodatkowa. Nawet nie wiesz co mas w pakiecie a co nie.😂

Nie byłeś obecny przy moich negocjacjach dwa lata temu i proszę nie szafować słowem kłamstwo. Konsul oferując mi Superpremium+ 4K stwierdził, że tam będą Cinemaxy. Efekt końcowy jak widzisz na screenie mam je i nie brałem ich jako żadnej opcji dodatkowej. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...