Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ralal89 napisał(a):

Nie obchodzi mnie to co jest na 85 stronie. Tabelka mówi jasno. Umowa na koncie i data tam mówi jasno: do końca listopada 2024.

Więc to ewidentne wprowadzanie w błąd klienta. 

 

Nie można stosować takich praktyk. 2 różne daty na umowie? :) ciekawy jestem czy jest tu jakiś prawnik na tym forum, który ogarnia takie umowy, bo ciekawy jestem jego interpretacji :)

Twoje prawo zgłaszać reklamacje, a także do odpowiednich organów.

 

Wielu już takich walczaków jak Ty było.

Napisałem Tobie dlaczego masz takie, a nie inne zapisy na pierwszej stronie. To tylko i wyłącznie zabezpieczenie, gdyby jednak się zdarzyło, że kanał PSP zostałyby w PC+. Czy w to uwierzysz to już twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy, co raz trudniej nadążyć za czytaniem poszczególnych wypowiedzi, a co dopiero się do nich odnosić. Szczególnie, że temat powtarza się także w innych wątkach. Nie ma sensu toczyć bojów o rację, bo taka dyskusja nigdy nie będzie miała końca.

 

Na ten moment pakiet z LM to 20 zł/mc w zobowiązaniu dla wszystkich. Jeśli odpowiednia ilość osób nie zdecyduje się na jego zakup, to C+ prawdopodobnie zdecyduje się obniżyć cenę dla poszczególnych abonentów. Na ten moment wszyscy wszystkich testują i sprawdzają, bo trudno znaleźć równowagę cenową.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy Canal+ chciał mi dać Viaplay za 19 zł. Jak przedłużałem umowę konsultant mówił, że innej opcji nie ma ,,Panie ja o ofertach za 0 zł za Viaplay nie słyszałem, kto Panu takie bajki opowiadał?,, 

 

I cyk poszło wypowiedzenie - nagle Viaplay za 0 zł na 2 lata :) woow. Jednak się da? :)

 

No ale jak klakierzy chcą być dymani i chcą płacić 300 zł za to samo co ja za 79 no to spoko :)

 

 

Edytowane przez Ralal89
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ralal89 napisał(a):

 



Z racji pracy i zainteresowań przerobiłem dziesiątki jeżeli nie setki umów z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi, nauczyłem się je czytać ze zrozumieniem. Co Ty zrobisz z zawartą tu wiedzą to twoja sprawa, ale zarzucanie mi, że rzekomo jestem jakimś klakierem C+ jest tylko i wyłącznie w twojej wyobraźni.

 

Widzę, że można wrzucać konkretne zapisy umów i regulaminów, a i tak znajdą się tacy co wiedzą lepiej.

48 minut temu, Ralal89 napisał(a):

Przy przedłużeniu umowy Canal+ chciał mi dać Viaplay za 19 zł. Jak przedłużałem umowę konsultant mówił, że innej opcji nie ma ,,Panie ja o ofertach za 0 zł za Viaplay nie słyszałem, kto Panu takie bajki opowiadał?,, 

 

I cyk poszło wypowiedzenie - nagle Viaplay za 0 zł na 2 lata :) woow. Jednak się da? :)

 

No ale jak klakierzy chcą być dymani i chcą płacić 300 zł za to samo co ja za 79 no to spoko :)

 

 

 

wczoraj się urodziłeś? Przecież 99% operatorów daje dobre oferty jedynie po wypowiedzeniu, a konsultant ma za zadanie sprzedać Tobie usługi jak najdrożej, a nie robić Tobie dobrze.

 

A i wcale nie musiał mijać się z prawdą - szeregowi konsultanci mogą nie mieć uprawień do dawania czegoś taniej bez przyjętego wypowiedzenia.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie gierki operatorów obrzydziły mi oglądanie sportu chyba już na dobre.Aby oglądać coś co mnie naprawdę interesuje muszę opłacać eurosport,viaplay,polsat sport,eleven sports i canal+sport.Szczyt pazerstwa to np.co drugi mecz Barcelony na różnych platformach.Do tego dochodzi wykupienie podstawowego pakietu bez którego sportu nie obejrzysz ( kompletnie mnie nie interesującego). Zmusiło mnie todo poszukania alternatywy,którego byłem wrogiem oglądania,bo chciałem być normalnym kibicem sportu płacącym za transmisję.Ewentualnie poświęcę więcej czasu na turystykę rowerową,którą uwielbiam. Może to i na dobre mi wyjdzie.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LorDx napisał(a):

@k05Jeszcze Eleven dorzuć do listy który niema umowy na kontynucje Legue 1 i Serie A, budżet 11.90

no ekonomia i matematyka z gumy :D 

 

Myślę, że nasz ekspert forumowy w tej kwestii, @Ralal89 powinien nam policzyć jaką powinniśmy dostać obniżkę. 5zł? A może 6,90zł? Nie wiem. Może to z UOKIK skonsultuje. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisze od siebie w sprawie MP.Też czuję się oszukany przez MP mam do 31.03.25 roku a teraz mam płacić za to samo 20zl-cos jest nie halo na pewno.Nie oczekuję tutaj żeby mnie ktoś pouczał i pisał że coś podpisałem itp.Ludzie piszcie odwołania,skargi itp.Pozdrawiam kolegów którzy jak ja nie odpuszczą tego tematu.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twój tok myślenia, ale on jest błędny. Miałeś MP i możesz co najwyżej podważać wycofanie tego pakietu i dążyć do wcześniejszego zakończenia umowy.
Ale niby z jakiej racji chcesz za darmo pakiet Super Sport? On Ci się nie należy, gdyż nigdzie w umowie nie miałeś zapisanych konkretnych rozgrywek (LM)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o tym że stracili LM i teraz trzeba dodatkowo extra do niej dopłacić.. już nawet nie piszę o reszcie która była w PSP..

Przecież jak komuś się to nie podoba niech składa reklamację, jeśli coś ma ugrać to najlepszy sposób.. 

 

Ale jak tak wszyscy skupiają się na tych kosztach, co i tak żadne pieniądze dla kogoś kto sport będzie chciał obejrzeć.. to ucieka wszystkim temat, że C+ (co do tej pory był przykładem w Polsce dla jakości) zaczyna ciąć na potęgę jakość na satelicie, aby zmieścić dodatkowe kanały nie wydając kasy.. UEFA'a wycięła 4K.. i okazuje się że nie dość że trzeba dopłacić to jeszcze nie będziemy mieć tej jakości co C+ oferował, gdy dysponował wcześniej licencją na LM.. no.. ale tutaj widzę, że dla większości to kasa ważniejsza od jakości.. a szkoda.. bo to najlepsze co może być, gdy w super jakości ogląda się takie rozgrywki.. ja marzyłem o dobrym 4K, gdy usłyszałem, że LM wraca do C+ a tu się okazuje że nawet HD może nie być takie jakie oferował Polsat.. 

 

Edytowane przez escapers
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, piotrekj66 napisał(a):

Okazuje się że utrata praw do LM przez Polsat będzie dla każdego niekorzystna

Nie pisz takich herezji bo tu na forum piano z zachwytu, że C+ wygral przetarg. Mało tego, eksperci forumowi wieszczyli, że nie będzie żadnych dodatkowo płatnych kanałów do LM w C+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, escapers napisał(a):

ja marzyłem o dobrym 4K, gdy usłyszałem, że LM wraca do C+ a tu się okazuje że nawet HD może nie być takie jakie oferował Polsat.. 

 

Na pewno nawet się do tego nie zbliży, bo nie mają tyle miejsca na satelicie by zaoferować podobny bitrate. 

 

Cytat z artykułu satkuriera: 

Cytat

Dotychczas operatorowi platformy CANAL+ udało się zyskać 20,66 Mbit/s pojemności. To wystarczająca ilość miejsca na 2-3 kanały HD, a jak wiadomo, CANAL+ planuje wkrótce uruchomić CANAL+ Extra 1-4 i CANAL+ 360, czyli łącznie 2 kanały pełnoformatowe i 3 kanały eventowe (włączane tylko na czas rozgrywanych o tej samej porze meczów Ligi Mistrzów).

 

Tyle udało im się zyskać z połowy posiadanych transponderów. Przyjmując, że to podwoją to da ~41 Mbit/s pojemności. Dzieląc na 4 kanały da 10 Mbit/s na kanał. 

 

9 godzin temu, piotrekj66 napisał(a):

Okazuje się że utrata praw do LM przez Polsat będzie dla każdego niekorzystna, z tą jakością to prawda, na pp mecze wyglądały bardzo dobrze a tutaj wątpię że wrzuca transmisję z promowanym przez uefa hdr i podniesionym bitrate.

 

Patrząc na to obiektywnie to tak. Nie wiadomo jednak jak temat by się potoczył gdyby wygrał Polsat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelo1968 napisał(a):

Reklamacja w sprawie MP przyjęta.Czas odpowiedzi do 7 dni.A więc pisać i zobaczymy co wymyślą!?

Zapewne odpiszą że miałeś te kanały w umowie promocyjnie do 30 czerwca i zachęcą Cię do zakupu pakietu Super Sport+.

 

Innej odpowiedzi bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych, których konsultant zapewniał o gruszkach na wierzbie.

 

1. Idźcie do powiatowego/miejskiego UOKiK, tam z kimś napiszcie czego żądacie (w tym odtworzenia nagranych rozmów).

2. Wyślijcie to do CANAL+

3. Czekacie na dalszy ruch CANAL+.

4. Jak będzie niesatysfakcjonujący i są to duże kwoty to jest coś takiego jak sąd.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

A co do tych, których konsultant zapewniał o gruszkach na wierzbie.

 

1. Idźcie do powiatowego/miejskiego UOKiK, tam z kimś napiszcie czego żądacie (w tym odtworzenia nagranych rozmów).

2. Wyślijcie to do CANAL+

3. Czekacie na dalszy ruch CANAL+.

4. Jak będzie niesatysfakcjonujący i są to duże kwoty to jest coś takiego jak sąd.

Jeżeli podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej przedłużenia umowy padło stwierdzenie, że Liga Mistrzów będzie dostępna przez całą umowę to wystarczy złożyć reklamację z prośbą o odsłuch rozmowy. 

Sam przerabiałem to na przykładzie HBO. Dostałem niby za 0zł, a potem się okazało, że tylko na 3 miesiące. Odsłuchali rozmowę i HBO dali mi na całą umowę. 

Nie trzeba latać po UOKiK-ach i sądach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

A co do tych, których konsultant zapewniał o gruszkach na wierzbie.

 

1. Idźcie do powiatowego/miejskiego UOKiK, tam z kimś napiszcie czego żądacie (w tym odtworzenia nagranych rozmów).

2. Wyślijcie to do CANAL+

3. Czekacie na dalszy ruch CANAL+.

4. Jak będzie niesatysfakcjonujący i są to duże kwoty to jest coś takiego jak sąd.

Szkoda, że taki mądry nie byłeś jak VPL robił sobie jaja z klientów.

 

40 minut temu, k05 napisał(a):

Jeżeli podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej przedłużenia umowy padło stwierdzenie, że Liga Mistrzów będzie dostępna przez całą umowę to wystarczy złożyć reklamację z prośbą o odsłuch rozmowy. 

Sam przerabiałem to na przykładzie HBO. Dostałem niby za 0zł, a potem się okazało, że tylko na 3 miesiące. Odsłuchali rozmowę i HBO dali mi na całą umowę. 

Nie trzeba latać po UOKiK-ach i sądach. 

No ja właśnie zgłosiłem reklamację. Mają się wkrótce odezwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej tego typu ruchów tym większa nadzieja, że się ockną. W końcu płacić 20 zł / m-c za jedne rozgrywki to czyste szaleństwo i danie im zielonego światła na przyszłość do podobnych ruchów. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...