Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, wally79 napisał(a):

Coś czuję, że jak mądre głowy z C+ nie zrozumią błędu z wysokością opłaty za pakiet z Ligą Mistrzów to skończy się to tak jak w czasach fuzji n-ki z Cyfrą+. Wtedy klienci też nie rozumieli oferty... pamiętam jak dziś z dnia na dzień zmieniono wszystkim cenniki. Efekt był taki że UOKIK wszczął postępowanie i dostali po głowie cwaniaczki. Oby tu nie było podobnie bo historia lubi się powtarzać...

Ale dlaczego "oby tu nie było podobnie"? Przecież to było dobre rozwiązanie dla klienta. Chyba nie liczysz, że sami z siebie spuszczą z ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wally79 napisał(a):

Coś czuję, że jak mądre głowy z C+ nie zrozumią błędu z wysokością opłaty za pakiet z Ligą Mistrzów to skończy się to tak jak w czasach fuzji n-ki z Cyfrą+. Wtedy klienci też nie rozumieli oferty... pamiętam jak dziś z dnia na dzień zmieniono wszystkim cenniki. Efekt był taki że UOKIK wszczął postępowanie i dostali po głowie cwaniaczki. Oby tu nie było podobnie bo historia lubi się powtarzać...

Pamiętam te czasy jakto miało być wszystko super po fuzji ale okazało się że może wszystko było super ale oprócz ceny.Klienci niestety nie zrozumieli oferty haha, teraz będzie podobnie i mam nadzieje że z czasem ten pakiet będą dorzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Od dziś w sprzedaży dostępny jest pakiet Entry+ z pełną ofertą kanałów CANAL+ i pakietem Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA w cenie łącznej 65 zł/mies. Pakiet Entry+ obejmuje dostęp do 71 kanałów telewizyjnych, a pełna oferta kanałów CANAL+ pozwala również śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, wybranych meczów Premier League, LaLiga, NBA czy turniejów tenisowych z cyklu WTA z Igą Świątek. 

 

Nie ma Canal+ Sport 5. Jest za to dostępny w subskrypcji online. Czy wydarzenia transmitowane na tym kanale zawsze są też dostępne na innych kanałach z pakietu Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 2 albo 3 umowy przedłużyłem z Canal+ umowę z LM czyli z Mistrzowska Piłka za 0 zł. 

Były to kanały Polsatu Sport i miałem je za 0 zł. 

 

Więc jakim cudem teraz mam płacić 20 zł więcej za kanały swojej platformy czyli za te dodatkowe Canal+? 

Nawet 5 zł to rozbój w biały dzień. 

 

Dlaczego za coś co miałem przez kilka lat za 0 zł mam nagle płacić więcej? Nie rozumiem oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mrozio11 napisał(a):

 

Wszystko dookoła drożeje, to jest naturalne. Nie możecie oczekiwać, że dostawca zaoferuje wam produkt za taką samą cenę, skoro jego zakup praw kosztował więcej niż kilka lat temu. 

Jakość też kosztuje do tej pory było ok 14-16 mega na PSP teraz ile będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję wszystkim komu zależy na przedłużeniu umowy spokojnie czekać do samego końca trwania obecnej. Zobaczycie jak bez wazeliny będą nam wchodzić w cztery litery. Moja umowa kończy się w październiku więc do tego czasu będę miał obraz tego co proponują na przedłużeniu. Jak w miesiącach wakacyjnych nie złapią dużo chętnych na Ligę Mistrzów to we wrześniu może się okazać że stratedzy będą korygować oferty przedłużeniowe tak by cena była adekwatna do jakości oferowanego produktu (mam tu na myśli pogorszenie jakości obrazu wielu kanałów) trzeba tylko umiejętnie argumentować swoje racje konsultantowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Nie ma żadnych podstaw żeby byli uprzywilejowani, kiedy będzie można wykupić? bo mam 5 miesięcy do końca umowy i boje się że za miesiąc będę mógł wykupić tylko w ramach ewentualnego przedłużenia umowy.  

Co ty opowiadasz za bzdury to nie Polsat😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piotrekj66 napisał(a):

Kiepsko to wygląda, podpisywałem w zeszłym roku umowę (ważna do lutego 2026) i tlumacozno mi że do koca umowy dostaje ligę mistrzow. Teraz zmienił się jedynie kanal a już mam tego nie mieć? To na co są te umowy ? Dla mnie jest bez znaczenia czy to będzie c plus 360 czy polsat premium, podpisywałem z myślą o lidze mistrzow do końca umowy.

A jeszcze niedawno twierdziłeś że kto ma MP to dostaną te kanały na zamianę🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ralal89 napisał(a):

Już 2 albo 3 umowy przedłużyłem z Canal+ umowę z LM czyli z Mistrzowska Piłka za 0 zł. 

Były to kanały Polsatu Sport i miałem je za 0 zł. 

 

Więc jakim cudem teraz mam płacić 20 zł więcej za kanały swojej platformy czyli za te dodatkowe Canal+? 

Nawet 5 zł to rozbój w biały dzień. 

 

Dlaczego za coś co miałem przez kilka lat za 0 zł mam nagle płacić więcej? Nie rozumiem oferty. 

Bo Canal+ zawsze był pazerny, nie rozumiał klientów a jako dorwał coś bardziej ekskluzywnego to dostawał orgazmu na słowo na wyłączność. Stara francuska szkoła robienia z Polaków dojnych krów. Żadnych zmian. Jak ktoś chciał inaczej tto zaraz tracił stanowisko 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skumulowana inflacja za ostatnie 6 lat to 44,5%? Czyli teoretycznie abonament, wszystkie dodatkowe pakiety powinny podrożeć od 2018 roku o połowę. Aż sobie sprawdziłem. w lipcu 2018 płaciłem C+ 79,90 złotych. Teraz płacę 106 zł czyli mniej niż ta skumulowana inflacja . Na dodatek mam więcej o  Viaplay, Eleven, była MP,  doszedł dekoder 4K w MR i jest C+ Online. Jesienią będą przedłużał umowę i pewnie cena dobije do 120 zł czyli mniej więcej tyle więcej co skumulowana inflacja za ostanie 6 lat a będę miał więcj niż wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Gdy Liga Mistrzów była w Polsacie to Canal+ dawał te kanały do pakietu Canal+ od 10zł do 0zł. (Większość miała je za 0zł.) Co na logiczne myślenie wydawałoby się, że od konkurencji więc cena powinna być większa dla abonentów Canal+.

 

Teraz gdy produkt posiadają u siebie powinni dla swoich abonentów postarać się aby płacili jak najmniej a drożej wciskać innym operatorom. 

 

W tej chwili gdy ktoś płacił groszowe sprawy za Polsat Sport Premium w Canal+ nagle za to samo i na "swojej" platformie ma płacić 20zł. Także nie dziwię się ludziom. 

 

Gdyby Canal+ był uczciwy to postąpił by, że od 1 lipca wszystkie osoby które posiadają obecnie pakiet Mistrzowska Piłka - zamieniamy to na pakiet Super Sport+ w takiej cenie w jakiej obecnie mieli tą opcję do końca umowy. A potem oczywiście jak najbardziej przy przedłużeniu umów mogą sobie już doliczać 20zł za pakiet. 

 

 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, G2000 napisał(a):

Skumulowana inflacja za ostatnie 6 lat to 44,5%? Czyli teoretycznie abonament, wszystkie dodatkowe pakiety powinny podrożeć od 2018 roku o połowę. Aż sobie sprawdziłem. w lipcu 2018 płaciłem C+ 79,90 złotych. Teraz płacę 106 zł czyli mniej niż ta skumulowana inflacja . Na dodatek mam więcej o  Viaplay, Eleven, była MP,  doszedł dekoder 4K w MR i jest C+ Online. Jesienią będą przedłużał umowę i pewnie cena dobije do 120 zł czyli mniej więcej tyle więcej co skumulowana inflacja za ostanie 6 lat a będę miał więcj niż wtedy.

Pamiętaj, że oferta jest warta tyle ile mogą za nią zapłacić klienci. 

 

Niektórzy mają to samo za 110 zł inni za 79.90 a jeszcze inni mają to za 50 czy 60 zł. 

 

Jak by każdy był taki, że wypowiedzenie, dzwonienie i straszenie, że się odejdzie to tak dobrze by nie mieli. 

 

Mi Viaplay się nie należał za 0 zł. Panie, 19 zł... Innej oferty nie ma. 

Wystarczyło złożyć wypowiedzenie i... Viaplay za 0 zł. 

 

A powiedz mi ilu było takich co zapłaciło te 19 zł? Wystarczyło postraszyć i nagle oferta 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ralal89 napisał(a):

Już 2 albo 3 umowy przedłużyłem z Canal+ umowę z LM czyli z Mistrzowska Piłka za 0 zł. 

Były to kanały Polsatu Sport i miałem je za 0 zł. 

 

Więc jakim cudem teraz mam płacić 20 zł więcej za kanały swojej platformy czyli za te dodatkowe Canal+? 

Nawet 5 zł to rozbój w biały dzień. 

 

Dlaczego za coś co miałem przez kilka lat za 0 zł mam nagle płacić więcej? Nie rozumiem oferty. 

Nie płać nie oglądaj😂 To najlepsze rozwiązanie dla ciebie🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Nie płać nie oglądaj😂 To najlepsze rozwiązanie dla ciebie🤣

No ale nie zrozumiałem ich oferty :)

Miałem Polsaty Sport od obcego operatora za 0 zł. Przez kilka ładnych lat. 

 

A teraz w,,mojej,, platformie mam za to samo płacić 20 zł więcej? Przecież to kanały od Canal+, a nie Polsatu więc tym bardziej swoim abonamentom powinni dać za 0 zł. 

 

Głupi jestem - nie zrozumiałem ich oferty :)

 

PS. W Polsat Sport Premium misiem dodatkowo jakieś inne transmisję. 

A tu tylko LM. Więc oferta ubozsza i 20 zł więcej?! 

Edytowane przez Ralal89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skumulowana inflacja za ostatnie 6 lat to 44,5%? Czyli teoretycznie abonament, wszystkie dodatkowe pakiety powinny podrożeć od 2018 roku o połowę. Aż sobie sprawdziłem. w lipcu 2018 płaciłem C+ 79,90 złotych. Teraz płacę 106 zł czyli mniej niż ta skumulowana inflacja . Na dodatek mam więcej o  Viaplay, Eleven, była MP,  doszedł dekoder 4K w MR i jest C+ Online. Jesienią będą przedłużał umowę i pewnie cena dobije do 120 zł czyli mniej więcej tyle więcej co skumulowana inflacja za ostanie 6 lat a będę miał więcj niż wtedy.
No to ja zaczynałem od 150 zł 6 lat temu a teraz płacę 270 zł dlatego czekam cierpliwie aż zaoferują mi teraz mega ofertę za jedyne 400 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ralal89 napisał(a):

No ale nie zrozumiałem ich oferty :)

Miałem Polsaty Sport od obcego operatora za 0 zł. Przez kilka ładnych lat. 

 

A teraz w,,mojej,, platformie mam za to samo płacić 20 zł więcej? Przecież to kanały od Canal+, a nie Polsatu więc tym bardziej swoim abonamentom powinni dać za 0 zł. 

 

Głupi jestem - nie zrozumiałem ich oferty :)

Zapłacisz rachunki uefa za 0 zł ? bo wcześniej robił to polsat., nikt nie chce być drugim VP i mieć akcje na giełdzie po 1 groszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ralal89 napisał(a):

No ale nie zrozumiałem ich oferty :)

Miałem Polsaty Sport od obcego operatora za 0 zł. Przez kilka ładnych lat. 

 

A teraz w,,mojej,, platformie mam za to samo płacić 20 zł więcej? Przecież to kanały od Canal+, a nie Polsatu więc tym bardziej swoim abonamentom powinni dać za 0 zł. 

 

Głupi jestem - nie zrozumiałem ich oferty :)

Ja myślę że powinni dopłacać za oglądanie🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LorDx napisał(a):

Zapłacisz rachunki uefa za 0 zł ? bo wcześniej robił to polsat., nikt nie chce być drugim VP i mieć akcje na giełdzie po 1 groszu.

Czy Canal+ zmniejszył mi abonament jak stracił pół hiszpańskiej ligi, francuska, cała włoska, cała LM, LE, cała ligę angielska, itp?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gwarantował ci to ? patrz dokładnie co się gwarantuje, ceny praw nie są gwarantowane?, gdyby uzależnić ceny od kwot nabycia nabycia praw byś płacił 500 zł  a prawo nie pozwala podnieść ceny chodźby o jeden grosz ceny umów, wiec wyciągają poza umowy nowe treści.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ralal89 napisał(a):

No ale nie zrozumiałem ich oferty :)

Miałem Polsaty Sport od obcego operatora za 0 zł. Przez kilka ładnych lat. 

 

A teraz w,,mojej,, platformie mam za to samo płacić 20 zł więcej? ...

Każda darmocha jest mega dobra lecz kiedyś się kończy i trzeba będzie płacić, a to już jest hańba dla Polskiego narodu.

Będą płakać, pisać 30 stron na forum jaki ich obecny operator jest zły, bo po latach upomina się o daninę.

Kolejny raz pytam się Was ludzie-pod groźbą chłosty podpisywaliscie umowy tudzież aneksy z tym operatorem nie czytając regulaminu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...