Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy tym którzy płacili dodatkowo za pakiet z kanałami PSP odliczyli koszt za ten pakiet skoro teraz chcą dodatkowej opłaty za pakiet z LM. Według mnie Ci którzy stracili dostęp do kanałów PSP powinni z automatu mieć dostęp do nowych kanałów Canal+ z LM bez dodatkowych opłat.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, opensource napisał(a):

Ciekawe czy tym którzy płacili dodatkowo za pakiet z kanałami PSP odliczyli koszt za ten pakiet skoro teraz chcą dodatkowej opłaty za pakiet z LM. Według mnie Ci którzy stracili dostęp do kanałów PSP powinni z automatu mieć dostęp do nowych kanałów Canal+ z LM bez dodatkowych opłat.

  

To zależy od twojej oferty.

Jeżeli płaciłeś osobno za PSP to na następnych rachunkach po prostu tej opcji nie powinieneś mieć aktywnej, czyli cena będzie niższa. Gorzej jak masz Mistrzowską Piłkę wziętą np. przy przedłużeniu umowy. Regulaminy promocji były skonstruowane tak, że dawali Ci te kanały za darmo, a każdy regulamin miał zapis, że nie są one gwarantowane i dostępne tylko do określonego terminu.

 

Według tych zapisów nic się nikomu nie należy, bo kanały miałeś za darmo i do określonego dnia. A że realnie cena była wyższa? To już nikogo nie interesuje.

 

Przypomnę tylko, że na początku, gdy Polsat wprowadzał kanały PSP, to nawet u siebie brał za dostęp do nich po 30zł.

Edytowane przez adam-adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy przedłużeniu umowy ponad rok temu zdecydowałem się na opcję Viaplay z uwagi na dostęp do Ligi Europy i Ligi Konferencji. Teraz to przejął Polsat. Pewnie jest wielu takich abonentów. Mamy abonentów, którym obiecano LM do końca umowy, mamy też takich, którzy decydowali się na LE czy LK. Warto te tematy podejmować w rozmowach z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, markar napisał(a):

Mamy abonentów, którym obiecano LM do końca umowy, mamy też takich, którzy decydowali się na LE czy LK. Warto te tematy podejmować w rozmowach z C+.

Temat oklepany - gdy sytuacja była w drugą stronę tj., gdy C+ tracił prawa do LM i ludzie domagali się obniżenia opłat to od konsultantów słyszeli, że umowy są podpisywane na określone kanały, a nie na samą ofertę/zawartość. Tu jest podobnie.

Wiadomo jest to korpobełkot, bo gdyby nie zawartość tych kanałów to do podpisania umowy nigdy by nie doszło, ale to pokazuje, że wiązanie się długimi umowami nie zawsze jest dobrym wyjściem.

 

Ja w swojej umowie miałem oficjalnie PSP i Viaplay za darmo, choć zdaję sobie sprawę, że płace za tą "darmowość" poprzez wyższą cenę całego pakietu promocyjnego.

Edytowane przez adam-adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Abonenci otrzymują na email wiadomość:

 

MEGAPIŁKA WRACA DO CANAL+

Od teraz UEFA CHAMPIONS LEAGUE obejrzysz tylko w CANAL+

 

Jak zdobyć dostęp?

1 lipca 2024r. zostało zakończone udostępnianie kanałów Polsat Sport Premium (opcja Mistrzowska Piłka) w CANAL+, zgodnie z warunkami umowy

 

Aby oglądać wszystkie mecze UEFA CHAMPIONS LEAGUE, dokup opcję SUPER SPORT za 20 zł miesięcznie, do końca sierpnia bez opłat. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, utede napisał(a):

Po zalogowaniu się do c+ pokazuje mi tylko pakiet LM super sport a mistrzowska piłka brak. Czyli wychodzi że ligi europy i konferencji już nie obejrzę sobie w żadnym pakiecie?

A jakbyś chciał obejrzeć skoro kanałów Polsat Sport Premium nie ma już w ofercie C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem teraz z konsultantem. Jeśli płaciłem za Mistrzowską piłkę dodatkowo to obniżą mi abonament o te kwotę. Ja niestety MP miałem jako gratis za 0 zł więc pozostaje mi 20 zł dopłaty. Czy jest ktoś na forum kto może pomóc przy przedłużeniu umowy w C+. Przy poprzednim przedłużeniu jeden z forumowiczów mi pomógł  mam super warunki stąd pytanko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem reklamację argumentując, że podwyższenie o 20 zł ceny abonamentu za dokładnie tą samą ofertę programową tylko pod inną nazwą pakietu (Super Sport zamiast Mistrzowska Piłka) jest nieuczciwą praktyką rynkową. Jeśli nie pomoże wyślę jeszcze raz ze zgłoszeniem do UOKiK. Nie zaszkodzi się z nimi podroczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał(a):

 

Oby jednak poszli po rozum do głowy. 

Ale oni przecież od zawsze traktują kablówki jako zło konieczne. Brak C+ 4K, brak dostępu do C+ Online, zawyżone ceny pakietu C+ w kablówkach. Także mnie to nie dziwi niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się nie podoba polityka Canal+. 

Miałem LM za 0 zł i to od Polsatu w Canal+, a teraz na własnej platformie mam dopłacać za nią 20 zł? 

Polsat też głupi. Oddał LM C+, mógł zachować ją dla siebie i liczyć na odpływ abo do Polsatu a teraz Canal+ pokazuje jak się dyma Polsat... Złoto. 

 

Polsat nigdy się nie nauczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że jak mądre głowy z C+ nie zrozumią błędu z wysokością opłaty za pakiet z Ligą Mistrzów to skończy się to tak jak w czasach fuzji n-ki z Cyfrą+. Wtedy klienci też nie rozumieli oferty... pamiętam jak dziś z dnia na dzień zmieniono wszystkim cenniki. Efekt był taki że UOKIK wszczął postępowanie i dostali po głowie cwaniaczki. Oby tu nie było podobnie bo historia lubi się powtarzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...