Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ceny są właśnie z zobowiązaniem...40zł za paczke C+ z filmem i sportem i teraz dodali nowy pakiet z LM za 30zł....(lub  sam sport za 50..)

 

Bez zobowiązania nie ma nawet opcji dobrać....Kabel inne prawa ma więc i ceny....

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze co? Ze niby ludzie, ktorzy bardzo czesto mieli Mistrzowska Pilke z LM za 0-5 zl nagle beda mieli placi 30zl? Taka cena to moze byc na zewnetrznych odbiorcow (type kablowki), a nie dla abonentow platformy Canal+, ktorzy maja wykupiony pelny pakiet paczki Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie myslisz że dostaniesz to z 0zł albo 5 zeta :P nie śpij zejdź na ziemię :P  Będzie osobny pakiet tyle wiem. Napewno poznamy konkrety niedługo...Ale ja mowie te 20-30 w sat by mnie nie zdziwiło....przy zobowiązaniu pewnie jak czerstwy mowi ciut mniej ale to dalej nie będzie za darmo....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że skończy się CANAL+ za 19,90zł. Przecież to śmieszna cena. Obiad w przyzakładowej stołówce jest droższy. 😂

 

2 minuty temu, TimesSquare napisał(a):

Ale ze co? Ze niby ludzie, ktorzy bardzo czesto mieli Mistrzowska Pilke z LM za 0-5 zl nagle beda mieli placi 30zl? Taka cena to moze byc na zewnetrznych odbiorcow (type kablowki), a nie dla abonentow platformy Canal+, ktorzy maja wykupiony pelny pakiet paczki Canal+.

Jak za co? Prawa do Ekstraklasy drożeją już nie z przetargu na przetarg, a z sezonu na sezon. Ekstraliga żużlowa znowu podrożała o kilka milionów. Do tego Liga Mistrzów, która jest jednym z najdroższych produktów. Serio myślisz, że idzie to utrzymać za 19,90zł miesięcznie? Ludzie, zejdźcie na ziemie. Wszystko byście za darmo chcieli. 😂 

3 minuty temu, kaspian0007 napisał(a):

Ty nie myslisz że dostaniesz to z 0zł albo 5 zeta :P nie śpij zejdź na ziemię :P  Będzie osobny pakiet tyle wiem. Napewno poznamy konkrety niedługo...Ale ja mowie te 20-30 w sat by mnie nie zdziwiło....przy zobowiązaniu pewnie jak czerstwy mowi ciut mniej ale to dalej nie będzie za darmo....

Dawaj konkrety, albo milcz, bo tylko siejesz zamęt. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kaspian0007 napisał(a):

Ty nie myslisz że dostaniesz to z 0zł albo 5 zeta :P nie śpij zejdź na ziemię :P  Będzie osobny pakiet tyle wiem. Napewno poznamy konkrety niedługo...Ale ja mowie te 20-30 w sat by mnie nie zdziwiło....przy zobowiązaniu pewnie jak czerstwy mowi ciut mniej ale to dalej nie będzie za darmo....

W C+ paczka C+ i cena standardowa to 80 zeta a ludzie przy przedłużeniach często dostają nawet za 20 zeta🤣 To by było tyle na temat cen standardowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał(a):

Dopiero był płacz że w kablówkach C+ 50 zeta a teraz sie okazuje że bez zobowiązania🤣

 

Z zobowiązaniem! Zazwyczaj między 40 a 50 zł, pakiet Canal+ Prestige. I to często bez Canal+ Online (bo nie wszystkie kablówki oferują).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kaspian0007 napisał(a):

U mnie ceny są właśnie z zobowiązaniem...40zł za paczke C+ z filmem i sportem i teraz dodali nowy pakiet z LM za 30zł....(lub  sam sport za 50..)

 

Bez zobowiązania nie ma nawet opcji dobrać....Kabel inne prawa ma więc i ceny....

A co to za operator? W Play bez zobowiązania 50 zł, a z zobowiązaniem to mają oferty, że jakieś grosze wychodzą, ale jest jeszcze w pakiecie Eleven, PSP, Viaplay, Cinemax i Filmbox.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

Dopiero był płacz że w kablówkach C+ 50 zeta a teraz sie okazuje że bez zobowiązania🤣

U mnie 54 zł bez zobowiązania w Play. Niepełny C+ Online (bez PPV), ale jeszcze dodatkowo większość kanałów C+ w aplikacji Play NOW (na każdym internecie).

 

@Wodnik Szuwarek jak jakiś mały, to normalne ceny. Pewnie tam też PSP nie ma.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

A co to za operator? W Play bez zobowiązania 50 zł, a z zobowiązaniem to mają oferty

 

Play ma ofertę opartą o pakiety Canal+ Online.

To zupełnie coś innego niż Canal+ Select / Canal+ Prestige w kablówkach, np. UPC. W UPC Canal+ Prestige za 40 zł za 12 miechów jest.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k05 napisał(a):

Jak za co? Prawa do Ekstraklasy drożeją już nie z przetargu na przetarg, a z sezonu na sezon. Ekstraliga żużlowa znowu podrożała o kilka milionów. Do tego Liga Mistrzów, która jest jednym z najdroższych produktów. Serio myślisz, że idzie to utrzymać za 19,90zł miesięcznie? Ludzie, zejdźcie na ziemie. Wszystko byście za darmo chcieli. 😂 

Po pierwsze, nie wiem skad ty wziales to 19,99zl. Po drugie, prawa sa podpisywane na kilka lat (3-5), wiec nie wiem, o jakim drozeniu ekstraklasy z sezonu na sezon ty piszesz. Po trzecie, nikt nie chce niczego za darmo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, viaplayfan napisał(a):

U mnie 54 zł bez zobowiązania w Play. 

Nie interesują mnie tacy śmieszni operatorzy że śmieciową ofertą.

2 minuty temu, TimesSquare napisał(a):

Po pierwsze, nie wiem skad ty wziales to 19,99zl.  

Jak to skąd? To jest cena za tą opcje w ofertach przy przedłużeniu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Play ma ofertę opartą o pakiety Canal+ Online.

To zupełnie coś innego niż Canal+ Select / Canal+ Prestige w kablówkach, np. UPC. W UPC Canal+ Prestige za 40 zł za 12 miechów jest. Bez zobowiązana w cenniku to jakieś 80 zł.

Bez zobowiązania za 50 zł jest C+ w Play Now oraz C+ online, czyli oferta kompletna. Te C+ Prestige to jakaś archaiczna oferta w kablówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Bez zobowiązania za 50 zł jest C+ w Play Now oraz C+ online, czyli oferta kompletna. Te C+ Prestige to jakaś archaiczna oferta w kablówkach.

 

Z tego co wiem, to Canal+ w Play jest chyba za 54. Tyle ile w Canal+ Online.

Ale to nie jest oferta dla kablówek :)

Więc w dyskusji rozróżniajmy Canal+ Online w Play (oferta IPTV) od Canal+ w UPC/Play (oferta kablowa po UPC)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa cena za Mistrzowska Pilke to bodajze 20zl. Pytanie ile ludzi ma ten pakiet (czyli LM) za te cene skoro co drugi tutaj ma ten pakiet za 0-5 zl (ja mam za 0zl). Nie zdziwie sie jesli nowy pakiet z LM bedzie za te 20-25zl w standardowej cenie. Dotychczasowi posiadacze pakietu MP beda miec LM bez oplat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

 

Dalej nie rozumiesz, że to jest C+, czyli C+ w Play i C+ online dodatkowo.

 

Oni trochę mieszają.

Obecnie dla kablówek i operatorów są dwa pakiety Canal+ Selec oraz Canal+ Prestige.

Z kolei Canal+ Film i Seriale lub Canal+ to pakietyzacja Platformy Canal+ i Canal+ Online. I pewnie z tego drugiego korzysta Play, gdyż ich oferty oparte online, nawet jesli w swojej apce udostępniają kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TimesSquare napisał(a):

Po pierwsze, nie wiem skad ty wziales to 19,99zl. 

Zobacz sobie wątek z przedłużeniami to będziesz wiedział skąd.

 

6 minut temu, TimesSquare napisał(a):

Po drugie, prawa sa podpisywane na kilka lat (3-5), wiec nie wiem, o jakim drozeniu ekstraklasy z sezonu na sezon ty piszesz. 

CANAL+ ma prawa do Ekstraklasy do końca sezonu 2026/2027, ale do tego czasu - co sezon będzie płacił drożej o 10 mln złotych. 

Tu chociażby była informacja: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ekstraklasa-transmisje-canal-nowy-kontrakt-jaka-wartosc-warunki-umowy

 

23 minuty temu, TimesSquare napisał(a):

Po trzecie, nikt nie chce niczego za darmo.  

To co już jęczysz i pytasz "za co?"? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muza_tv napisał(a):

Oni trochę mieszają.

Obecnie dla kablówek i operatorów są dwa pakiety Canal+ Selec oraz Canal+ Prestige.

Z kolei Canal+ Film i Seriale lub Canal+ to pakietyzacja Platformy Canal+ i Canal+ Online. I pewnie z tego drugiego korzysta Play, gdyż ich oferty oparte online, nawet jesli w swojej apce udostępniają kanały

Select i Prestige to jakieś stare oferty, ale wiem, że są jeszcze w obiegu w mniejszych kablówkach, a z większych to chyba Vectra. W Play i Orange są nowe, z uwzględnieniem, że w Orange chwilowo akurat nie ma C+ dla nowych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...