Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.02.2023 o 14:10, meckbar napisał(a):

Póki co wszystko działa i jestem szczęśliwy, że nie muszę się kontaktować z ich działem "obsługi" klienta. 

Podobnie mam i ja. Wolę kupić w strefie i zapłacić 10 zł więcej niż się z koniem kopać. A oni tu ci dają 5 zł zniżki a przy okazji wciskają kupę niepotrzebnych rzeczy. A to internet, a to telefon a to pakiecik.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koniem kopać? Mówisz, że dodatkowe usługi, czy opcje Cie nie interesują i po temacie. Taka ich praca. Sprzedać jak najwięcej. W sklepie  np rtv kupując tv, możesz wyjść jeszcze z czymś innym, bo będą coś proponować.  To nazwa się sprzedaż wiązana. Za to ktoś może wziąć większą wypłatę. 

Szarpać się....dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że jesteście szczęściarzami.u mnie wybór czegokolwiek przez strefę canal+ nie działa całkowicie.przy próbie skonfigurowania pakietu na przedłużenie umowy nie ma możliwości wybrania opcji dodatkowych czy dekodera mimo iż takie opcje wyświetlają się.klikając w pole wyboru np viaplay czy mistrzowskiej piłki nie ma reakcji.pole wyboru szarzeje na ułamek sekundy i wraca do opcji „wybierz”.to samo przy próbie wyboru dekodera.mijają już 2 miesiące od zgłoszenia problemu a ja za każdym razem otrzymuję informacje z działu technicznego że „pracują nad rozwiązaniem problemu”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapytam krótko :

Umowa jest do końca Lutego ,wypowiedzenie zostało wysłane.

Ojciec przedłużył ją na niekorzystnych warunkach a ja odstąpiłem od tej umowy ale wypowiedzenie zostało usunięte.

Można w jakiś  sposób te wypowiedzenie z tamtego roku przywrócić albo muszę napisać nowe ?

 

Dzięki z góry

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne te ostatnie ruchy canal+ z jednej strony podwyżki na 2 letnich umowach prawie co miesiąc z drugiej otwarte okno canal+ i  niezależna subskrypcja canal+ online w programie polecającym  za 9zł miesięcznie. 
Jeszcze w grudniu nie byłem zadowolony z warunków przedłużenia mojej umowy..... teraz już jestem::D ale jeśli to nadal pójdzie w tę stronę to naprawdę zacznę opłacać poszczególne platformy streamingowe na jakichś 6 miesięcznych lub rocznych promocjach zamiast jednej dwuletniej umowy sat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobrze dobrać pakiety i można mieć umowę i fajną cenę : Netflix 4K 47,- / Canal+ 4K Online 20,- / HBO max 20,- / Entry+ 10,- / Mistrz Piłka 0,- / Dekoder 0,- / Mamy gwarancją ceny + możliwość wyłączenia rozszerzenia 4K do Netflixa i zmniejszenie kwoty zobowiązania w czasie umowy o 17,-  i jest miło przez 28 mieś. (na tyle udało mi się to podpisać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rocznej subskrybcji C+ Online nie dostaniesz Mistrzowskiej Piłki samej jako opcji tylko dodatkowo wciskają Eleven i cena już 20,- Na umowie pakiet Entry+Mistrzowska Piłka 10,- Nie ma obowiązku instalacji satelitarnej i dekodera. Każdy wybiera pod siebie i używa jak chce ... ale każdy patrzy na cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Woocash napisał(a):

Wystarczy dobrze dobrać pakiety i można mieć umowę i fajną cenę : Netflix 4K 47,- / Canal+ 4K Online 20,- / HBO max 20,- / Entry+ 10,- / Mistrz Piłka 0,- / Dekoder 0,- / Mamy gwarancją ceny + możliwość wyłączenia rozszerzenia 4K do Netflixa i zmniejszenie kwoty zobowiązania w czasie umowy o 17,-  i jest miło przez 28 mieś. (na tyle udało mi się to podpisać) 

Skąd Ci wyszło 47zł za Netflix 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, czerstwy napisał(a):

Może spróbuj na innej przeglądarce. 

 niestety nic to nie daje.

ani w telefonie ani na laptopie 

juz robilem na nowo rejestracje konta itp i nic :/

pora zerwać z nimi umowe 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, adixncplus napisał(a):

czy u was jest problem z zalogowaniem i platnosciami w strefie NC+ ?

Tak jest cały czas w Strefie Canal+, gdy się nie wylogujesz przy wcześniejszej wizycie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...