Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po 14 dniach będzie naprawdę trudno..... pomijając już fakt że jeśli już reklama się wyświetla to raczej dotyczy ona wypożyczenia filmu a nie zmiany pakietu z niższego na najwyższy...... no ale stało się....to w jaki sposób się stało po 14 dniach już naprawdę niewiele zmienia.
Zadzwoń do nich wyjaśnij sytuacje ale na tym etapie to już tylko kwestia ich dobrej woli, możesz poszukać kogoś do cesji umowy lub jeśli do końca zostało mniej niż 6 miesięcy próbować negocjować przedłużenie na warunkach poprzedniego pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tata miał podobnie z tym że został aktywowany netflix. Okazało się że ktoś zalogował się na jego konto w ICA i tam aktywował netflixa i podłączył swoje konto. Nie było problemu, z tym że zgłosiliśmy to po kilku dniach , okazało się że mieli wyciek danych, sprawdzili że ktoś aktywował przez portal a tata tam się nie loguje. Może poproś żeby sprawdzili w jaki sposób i kiedy pakiet został aktywowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pierre napisał:

Lokata w InvestBank 2 tys. oprocentowanie 16% i dekoder sagem 4285 za darmo. Bajery w nim lepsze jak w dzisiejszych. No dobra, może bardziej cieszyły:)

Sagem 4285 to były późniejsze czasy. Ja piszę o samym początku, gdy startowała usługa Polsatu. Były modele 3275 i 4275 a lista kanałów liczyła zaledwie 12 stacji.  By odebrać TVN trzeba było programować kanały z innego transpondera.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem SMSa od C+ z informacją że nowy dekoder już w ofercie. Mogę wymienić swój stary dekoder na nowy 4K DualBox i Viaplay mogę dobrać za jedynie 19 zł 😉 jedynie muszę odwiedzić APS w moim mieście. Jutro będę miał chwilkę to podejdę do punktu i z ciekawości spytam za ile ta wymiana sprzętu ;) szukają jeleni, muszą mieć duże zainteresowanie tym nowym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422

VP można włączyć w opcji w/w

 

 

2 godziny temu, czerstwy napisał:

O tym to gdzieś tam czytałem ale była juz raz czy dwa przedłużana. W sumie zastanawiałem się od dłuższego czasu nad tą promocja bo przydało by mi się jeszcze jedno konto.

Musisz sprawdzać na stronie CA

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...