Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy  to nie wybrzydzaj śmieciowymi kanałami. Nie ma u nas telewizji satelitarnej gdzie wybiera się jakie chce mieć kanały. Chcesz Eleven i pakiet C+ jesteś zmuszony płacić. Nie chcesz, trudno. Nikt na siłę nie będzie Cię trzymał.

@MisterRondel zgadza się nie mam takich sąsiadów. Nawet gdybym miał nie przeszkadzałoby mi to.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kkzk81 napisał:

@czerstwy  to nie wybrzydzaj śmieciowymi kanałami. Nie ma u nas telewizji satelitarnej gdzie wybiera się jakie chce mieć kanały. Chcesz Eleven i pakiet C+ jesteś zmuszony płacić. Nie chcesz, trudno. Nikt na siłę nie będzie Cię trzymał.

@MisterRondel zgadza się nie mam takich sąsiadów. Nawet gdybym miał nie przeszkadzałoby mi to.

To ludzie płaca tylko chca jak najmniej śmiecowych kanałów dodatkowo.A ty tu wymyślasz że ktos nie chce płacić za 150 śmieciowych kanałów by mieć np C+.Kiedyś było coś takiego jak Multipakiet i nikt nie był zmuszany do czegoś wiecej.To coś dziwnego dla Ciebie że ktoś chce płacić za to z czego korzysta?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

U mnie to samo usłyszałem, czyli moje przewidywania, że nowy pakiet będzie dychę droższy chyba się sprawdzą. Kto wie, czy C+Family z tą premium ramówką tam już nie wyląduje. Dodatkowo w marcu premiery filmowe także w C+Film, być może jakaś większa zmiana w paczce C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Dodatkowo w marcu premiery filmowe także w C+Film, być może jakaś większa zmiana w paczce C+. 

To nic nowego. Premiery filmowe we wtorki i środy są pokazywane w C+Film od 2015 roku, kiedy to C+ miał jeszcze Ligę Mistrzów. W rozpisce na marzec te filmy też są na tym kanale tylko w te dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...