Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Elvis799 napisał(a):

A to pewne, że wrzucą LE i Ligę Konferencji tylko w Polsaty Premium? bo jeżeli, także w Polsaty Sport to już gorzej 🙃

Dlaczego gorzej? Mając dostęp do polsatow sport w najniższym abonamencie Polsat Box czasami ma się ochotę obejrzeć jakiś mecz niekoniecznie płacąc za dodatkowy pakiet. Kto musi mieć dostęp do większej ilości meczy to ma możliwość zakupu pakietu jako dodatkowy.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było słowa reklamacja ale poruszenie jak to ma wyglądać. Miesiąc temu przedłużyłem umowę, nie było ofert na SP, sprzedali mi jeszcze MP, w tym czasie VP nagle też rozebrano z praw i są zapowiedzi potwierdzone o dalszej rozbiórce z praw, zarządałem SP w cenie MP.

 

Odpowiedz dostane do 30 dni zazwyczaj w 7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LorDx napisał(a):

Miesiąc temu przedłużyłem umowę, nie było ofert na SP, sprzedali mi jeszcze MP, w tym czasie VP nagle też rozebrano z praw i są zapowiedzi potwierdzone o dalszej rozbiórce z praw, zarządałem SP w cenie MP.

 

Tak z ciekawości mogłeś jeszcze trochę poczekać z nową umową ? Czy już byłeś pod koniec czasu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inną sytuację - kilka miesięcy temu (2-3) przedłużyłem umowę (dobre warunki, ta sama cena co dotychczas) - nowa umowa będzie obowiązywać dopiero od października. Konsultant zapewnił mnie, że będę miał nadal dostęp do Ligi Mistrzów, ale nie wspomniał, że opcja Mistrzowska Piłka jest do końca czerwca. Czyli w nierozpoczętej jeszcze umowie mam opcję, której już nie ma. Wysłałem oczywiście reklamację i czekam od niemal tygodnia na konkretną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym podniosł zarzut ze ci sprzedali MP wiedząc ze tych rozgrywek już tam nie będzie, a wiedzieli od marca :) mimo to nie zablokowali sprzedaży.

A nowego pakietu ci nie oferowali co ma teraz wpływ na ostateczną decyzje, bo +20 zł rzutuje na całą umowę. Przyz negocjacjach mógłbyś inaczej rozdysponować środki, inaczej skonfigurować umowę.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, opensource napisał(a):

Dlaczego gorzej? Mając dostęp do polsatow sport w najniższym abonamencie Polsat Box czasami ma się ochotę obejrzeć jakiś mecz niekoniecznie płacąc za dodatkowy pakiet. Kto musi mieć dostęp do większej ilości meczy to ma możliwość zakupu pakietu jako dodatkowy.

W c+ w paczce polsatowej były same polsaty premium, bez polsatów sport, jeżeli identyko w Play dlatego gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...