Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mikoko Znasz kogoś komu podnieśli cenę na czasie nieoznaczonym? Bo ja nie znam, a te osoby co znam mają długo umowę na czasie nieoznaczonym i nawet jak system źle naliczy opłatę za abonament w jakiś tam miesiącu, to reklamacja naprawia sprawę i przywracana jest cena zgodnie z regulaminem promocji.

To że nie podnieśli nie oznacza że nie mogą tego zrobić w każdej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, terracan1929 napisał(a):

Akurat o tym, że prawa do Premiership są najdroższymi prawami do ligi piłkarskiej na świecie , wiedzą wszyscy (no prawie wszyscy, ty jak widać tego nie wiedziałeś).

Piszemy o Polsce (jakbyś nie zauważył), nie o świecie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z pakietem Super Sport LM w lipcu za 20 pln jest ciekawa, bo sam posiadam MP za 5 zeta i lipiec oczywiście 0 ale Sierpień jest spowrotem jest 5pln czyli wnioskuje że ci mieli MP płatną otrzymają od Sierpnia po preferencyjnej cenie Super Sport za 5pln bo doliczyli to w kolejnym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj przyszła odpowiedź na reklamację na ograniczenie oferty programowej w MP i Viaplay. Ws. Viaplay oczekiwałem obniżenia ceny i to odrzucono ale reklamację ws. MP uznano i przyznali mi bez opłat pakiet Super Sport do końca umowy czyli jeszcze ponad rok. Pani napisała, że decyzja została podjęta po odsłuchaniu rozmowy ale szczerze w to wątpię żeby się komuś chciało odsłuchiwać stare rozmowy. Zatem zachęcam do pisania reklamacji ws. Mistrzowskiej Piłki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adtur wychodzi na to, że jednak konsultanci oferowali z premedytacją opcję Mistrzowską Piłkę wiedząc w ostatnim czasie że pakiet ten zniknie z końcem czerwca. Fajnie, że udało Ci się uzyskać nowy pakiet z Ligą Mistrzów zgodnie z cennikiem do końca trwania Twojej umowy. Daje to szansę przypuszczać, że pakiet z Ligą Mistrzów dostaniemy wszyscy na warunkach zadowalających abonenta jak i operatora. Tylko trzeba czekać na rozwój wydarzeń w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jedmemu dali to nie znaczy że masowo to pójdzie.

Gdy Konsul użył zwrotu "liga mistrzów" do końca umowy i to go złapał za słowo.

Gdyby użył zwrotu "mistrzowska piłka" albo "Polsat Sport Premium", stawia to rozmowę w innym świetle.

@wally79

Mistrzowska piłkę oferowali z data 30.06.2024 od dwóch lat, nikt nie widział pół roku temu i wcześniej co z tym będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, adtur napisał(a):

U mnie dzisiaj przyszła odpowiedź na reklamację na ograniczenie oferty programowej w MP i Viaplay. Ws. Viaplay oczekiwałem obniżenia ceny i to odrzucono ale reklamację ws. MP uznano i przyznali mi bez opłat pakiet Super Sport do końca umowy czyli jeszcze ponad rok. Pani napisała, że decyzja została podjęta po odsłuchaniu rozmowy ale szczerze w to wątpię żeby się komuś chciało odsłuchiwać stare rozmowy. Zatem zachęcam do pisania reklamacji ws. Mistrzowskiej Piłki.

Również uznana reklamacja z tym że umowa była przedłużana w salonie Canal+. Polecam pisać reklamację. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LorDx napisał(a):

To że jedmemu dali to nie znaczy że masowo to pójdzie.

Gdy Konsul użył zwrotu "liga mistrzów" do końca umowy i to go złapał za słowo.

Gdyby użył zwrotu "mistrzowska piłka" albo "Polsat Sport Premium", stawia to rozmowę w innym świetle.

@wally79

Mistrzowska piłkę oferowali z data 30.06.2024 od dwóch lat, nikt nie widział pół roku temu i wcześniej co z tym będzie.

Ale jeszcze kilka dni temu można było tu przeczytać głosy, że każdy miał zapis w aneksie lub umowie, że kanały te były dostępne i "gwarantowane" tylko do 30 czerwca 2024 r. Natomiast podczas rozmów z konsultantami wielu abonentów w ostatnim czasie było zapewnianych podczas przedłużania, że dostęp do Ligi Mistrzów będą mieli przez cały czas trwania umowy nie zwracając uwagi na to że Liga Mistrzów w Canal+ była gwarantowana do 30 czerwca 2024 r. za pośrednictwem kanałów Polsat Sport Premium. W zasadzie o to głównie chodziło w tej sprawie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wally79 napisał(a):

Ale jeszcze kilka dni temu można było tu przeczytać głosy, że każdy miał zapis w aneksie lub umowie, że kanały te były dostępne i "gwarantowane" tylko do 30 czerwca 2024 r.

Święte słowa, a ile było wojny o te zapisy w umowie, teksty typu nie umiecie czytać itp. Wychodzi na to, że jednak coś było na rzeczy. To już kolejny abonent z uznaną reklamacją.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, waldi123 said:

Święte słowa, a ile było wojny o te zapisy w umowie, teksty typu nie umiecie czytać itp. Wychodzi na to, że jednak coś było na rzeczy. 

Wrzało jak w kotle, lżono, wyśmiewano tych co chcieli walczyć o swoje, a tu niespodzianka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Canal+ przyznaje dostęp do Super Sport+ dla tych którzy mieli opcję MP do końca swojej umowy i napisali reklamację.

 

Ciekawe co na to osoby które tutaj w tym wątku wyśmiewali się z osób składających reklamację. 

 

Sam sobie Canal+ strzelił w kolano oferując ten pakiet nawet dzień przed końcem wyłączenia Polsat Sport Premium dla osób.

 

Największymi wygranymi są więc Ci którzy w tym roku przedłużyli umowę na 2 lata z opcją MP.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Urkisat przytaczany tu wcześniej pisze, że: 

Kilka osób informuje mnie, że po złożeniu reklamacji w sprawie braku Polsat Sport Premium oraz dodatkowych opłat za Ligę Mistrzów, CANAL+ oferuje pakiet Super Sport+ do końca umowy gratis.

Warunkiem jest posiadanie w umowie pakietu Mistrzowska Piłka i nie ma znaczenia, że był on gwarantowany do 30.06.2024.

 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto link. Regulamin forum II. 5. viii.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę nie na temat, ale piszę tutaj bo temat pasuje. Moim zdaniem pakiet Relax+ powinien zostać wycofany, a zamiast niego porządniejsza propozycja. Po co komu AXN Spin, Discovery Historia czy Nat Geo People, skoro nie ma np. Polsat News, TVN Fabuła czy podstawowych odpowiedników wyżej wymienionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...