Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co konsultant gwarantuje, że cena mi się nie zmieni do końca umowy pomimo widoku podwyżki na Strefie. Więc może tego się trzymajmy zamiast snuć teorie, że "na pewno będzie podwyżka".

Może dla nowych będzie, ale dla dotychczasowych do końca umowy pozostanie wszystko bez zmian. 

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat słowa konsultanta traktował bym z przymróżeniem oka, dobrze wiemy że konsul konsulowi nie równy z prawdomównością też bywa różnie. W podwyżkę też do końca nie wierzę bo wątpię by operator pozwolił sobie na odpływ abonentów, jednak coś się dzieje. Poczekajmy na rozwój sytuacji.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Akurat słowa konsultanta traktował bym z przymróżeniem oka, dobrze wiemy że konsul konsulowi nie równy z prawdomównością też bywa różnie. W podwyżkę też do końca nie wierzę bo wątpię by operator pozwolił sobie na odpływ abonentów, jednak coś się dzieje. Poczekajmy na rozwój sytuacji.

Ona mi podała jaki ma widok w swoim systemie. 

Być może trwają jakieś prace w Strefie i nastąpi podmianka pakietu z HBO GO na HBO Max. Może stąd ten "dubel" pakietów HBO w ofercie. Przynajmniej u mnie tak widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, k05 napisał:

Póki co konsultant gwarantuje, że cena mi się nie zmieni do końca umowy pomimo widoku podwyżki na Strefie. Więc może tego się trzymajmy zamiast snuć teorie, że "na pewno będzie podwyżka".

Może dla nowych będzie, ale dla dotychczasowych do końca umowy pozostanie wszystko bez zmian. 

Konsultant to przeważnie student który przyszedł zarobić na piwo. Więc mówi to co mu kazali gadać.  Ostatnio konsul też komuś gadał że rozmowy w trakcie Eurosport 4K trwają. Widać trwają do dziś.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andjaw akurat to, że rozmowy w sprawie Eurosportu się zakończyły to wiadomo. I wiadomo, że niepowodzeniem. 

Więc:

1 minutę temu, andjaw napisał:

 Ostatnio konsul też komuś gadał że rozmowy w trakcie Eurosport 4K trwają. Widać trwają do dziś.

Niewiele ma to wspólnego z prawdą. 

 

Wiem, że konsultanci potrafią pisać głupoty, ale zapytałem po prostu o stan mojego konta i czy faktycznie czeka mnie podwyżka,  bo taki mam widok w Strefie. Uzyskałem odpowiedź, że nie. I tego się trzymam. Tym bardziej, że w Strefie mam dubel pakietów HBO, więc myślę, że to po prostu błąd. Jak będzie inaczej to będzie furtka w postaci wypowiedzenia. 

 

Tyle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ozzy666 napisał:

@maqs6

Znam dane logowania teściowej która nie ma HBO i u niej prognoza płatności jest bez zmian. Można więc chyba sadzić że tylko abonenci z HBO mają takie kwiatki.

W moim przypadku prognoza płatności jest bez zmian, pakiet superpremium4k. Więc nie wszystkich to dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Superpremium 4K nic nie ma prawa się zmienić bo wszystko jest w pakiecie i luźna guma. Zmienia się w przypadku kombinacji z dopełnieniami, dodatkami itp. Jednym słowem pakiet bez dziadowania.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, maqs6 napisał:

tylko subskrybenci HBO czy też wszyscy?

Ja nie dostałem mimo hbo :)

8 minut temu, andjaw napisał:

Zmienia się w przypadku kombinacji z dopełnieniami, dodatkami

Też tak myślę

19 minut temu, Jaś Fasola napisał:

bez zmian, pakiet superpremium4k.

U mnie także bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie plus posiadania taryfy w której wszystko jest w pakiecie. Nie interesuje cie ile kosztują poszczególne składniki bo płacisz jedną cenę za całość. Nawet jakby platforma C+ podniosła cenę HBO+GO do 50 zł to mnie to nie interesuje bo mam to w Superpremium 4K w stałej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, andjaw napisał:

W Superpremium 4K nic nie ma prawa się zmienić bo wszystko jest w pakiecie i luźna guma. Zmienia się w przypadku kombinacji z dopełnieniami, dodatkami itp. Jednym słowem pakiet bez dziadowania.

Jak będą chcieli to mogą zmienić warunki każdemu abonentowi. Oczywiście wtedy możesz nie zaakceptować nowych warunków i rozwiązać umowę bez kary.

Więc głupot nie wypisuj.

A Superpremium 4K to też ,,dziadowanie" bo przecież jest Vip+Max 😉.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba spojrzeć na to szerzej bo posiadanie oferty Superpremium może też nieść minusy jak brak możliwości rozwiązania wcześniej umowy bo wszystko jest w pakiecie i cena się nie zmienia. Za to rynek i dostępność treści zmienia się z miesiąca na miesiąc.

Jak okaże się prawdą że coś kombinują w ofercie z HBO GO dla tych co mają oferty składane i mogą te osoby rozwiązać umowę bez ponoszenia kary to będzie wesoło.

Też mi pojawiła się opłata za HBO GO 6,- i 4,- pln i ostatni miesiąc umowy 10,- pln drożej w prognozie.

Edytowane przez Woocash
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzy666 to witaj w klubie :) Z kim nie rozmawiam to każdy chce się uwolnić za płacenie za kanały z reklamami przerywane filmami/serialami. Myślę że oni (Canal+) doskonale wiedzą że po stracie tylu praw oferta Canal+ nie jest warta nawet tych 20,- pln i będą się bronić na wszystkie sposoby przed możliwością ucieczki abonentów do serwisów VOD bez umów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy pewnie macie hbo dokupywane do pakietu  lub oddzielone i z tąd takie kwiatki, bo ja mam superpremium i jest bez zmian. Ja bym na waszym miejscu to zgłosił. Kiedyś przy przedłużaniu nie wskakiwala mi promocja za dekoder, konsul 2 razy próbował mi to włączyć dopiero za trzecim się udało. Samo się nic nie zrobi. 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Woocash napisał:

Ozzy666 to witaj w klubie :) Z kim nie rozmawiam to każdy chce się uwolnić za płacenie za kanały z reklamami przerywane filmami/serialami. Myślę że oni (Canal+) doskonale wiedzą że po stracie tylu praw oferta Canal+ nie jest warta nawet tych 20,- pln i będą się bronić na wszystkie sposoby przed możliwością ucieczki abonentów do serwisów VOD bez umów.

Dla mnie osobiście C+ jest wiecej wart od HBO a ta druga paczka kosztuje ok 20 zł😂To jeśli chodzi o ofertę filmową a jeszcze dochodzi sport Wiec pisanie że C+ nie jest warte 20zł a taki Viaplay 34zł już jest jest dla mnie śmieszne. Jeszcze nie tak dawno temu taki Amazon kosztował chyba ok 25 zł😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy, ja tylko napisałem swoją opinie że opcja Canal+ nie jest warta 20,- pln.

Viaplay dla mnie też nie jest wart 34,- dla tego korzystam z kodu 50% rabatu i dzielę konto co daje sumę 8,50,- co jest ceną adekwatną :) do jakości wyświetlanego obrazu.

Te 8,50,- za KSW uważam za cenę ok (+ reklamacje na jakość transmisji i miesiąc w gratisie). Amazon za 25,- to rozbój totalny ale za 4,- pln jest ceną adekwatną oczywiście po podziale jest wręcz atrakcyjne w cenie 2,- pln :)

 

Nie chce pisać elaboratu na temat ceny i tego jak nas kiwają, podam swój przykład z siecią komórkową Play. Abonament 65,- (10 lat temu) złożone wypowiedzenie i chęć definitywna pozbycia się abonamentu i numeru. Pierwsze telefony od konsultantów to było wyczucie mnie czy chcę zrezygnować czy ugrać lepszą cenę. Następne telefony to wmawianie że dostaje rabat -10,- pln od abonamentu. Następne telefony 50% rabatu na całą umowę. Tydzień przed końcem umowy cena 14,99,- za abonament. Tak mniej więcej to wygląda totalne oszustwo i próba wyłudzenia.

 

Podobnom strategię chce przyjąć przy końcu umowy z Canal+ i oczywiście definitywnej chęci pozbycia się tego (grudzień 2022) Zobaczymy jak po stracie Premier League będą śpiewać :)

Tylko tym razem to ja będę rozdawał karty : pakiet Relax 9,99,- / Opcja Canal+ 9,99,- / HBO MAX 20,- / Dekoder 4K 0,00,-/ Multiroom 0,00,- wtedy ewentualnie mogę się zgodzić na smycz 24m.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żyjesz w jakieś alternatywnej rzeczywistości, zakładasz spadek cen, inflacji i zarobków dla ludzi.

Zderzysz się ze ściana dyktowania czegoś korporacji, nie podoba się kwit i do widzenia.

od twoich 50zł upadku nie zalicza a rabatu jako nowy nigdzie nie dostaniesz,

Jest duopol Polsat i C+ doskonale ze sobą współpracujący i doskonale wiedzą że i tak skroją gdzie byś nie poszedł.

C+ sprzedaje kablu też swoje kanały i polsat tak samo i HBO, VIA, netflix oferta jest w 95% identyczna.

Operatorzy zmienili profil na agregatorów treści a nie tam inwestowania w prawa, niech zrobi to ktoś inny my was sprzedamy naszym abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...