Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest z rezygnacją +miesiąca, a konkretnie to jest inna możliwość jak drogą telefoniczniczną? Ostatnio jak były Cinemaxy to na koniec miesiąca do którego była promocja zadzwoniłem i z nich zrezygnowałem, teraz takiej możliwości nie będę miał – bo będę poza granicami Polski.

 

Email, albo list pisemny załatwił by sprawę? Można już wcześniej wysłać rezygnację, czy trzeba czekać do końca lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak to jest z rezygnacją +miesiąca, a konkretnie to jest inna możliwość jak drogą telefoniczniczną? Ostatnio jak były Cinemaxy to na koniec miesiąca do którego była promocja zadzwoniłem i z nich zrezygnowałem, teraz takiej możliwości nie będę miał – bo będę poza granicami Polski.

 

Email, albo list pisemny załatwił by sprawę? Można już wcześniej wysłać rezygnację, czy trzeba czekać do końca lipca?

Ja mieszkam poza Polską i bez problemów do nich dzwonię do Polski i załatwiam jakąś sprawę, jeśli jest to potrzebne.

Też przed chwilą uruchomiłem pakiet bo nigdy go nie miałem. Dla pewności się upewniłem i faktycznie przed końcem lipca można zrezygnować zupełnie za free.

Pewność miałeś tutaj podawaną wielokrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603: Ja mieszkam w Polsce, ale co jakiś czas wyjeżdżam w takie miejsca gdzie jedynym źródłem komunikacji jest Internet lub telefon satelitarny. A opóźnienia na tego typie połączenia bywają tak duże że rozmowa telefoniczna bywa naprawdę trudna. Jak raz dzwoniłem załatwić coś w banku to myślałem że mnie ch… strzeli  :wink:

 

Stąd też moje pytanie o rezygnację napisaną emailem, lub wcześniej listownie i wysłana pod koniec lipca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Myślę, że ta informacja Drodzy Abonenci Was zmartwi - zaznaczam, że nie chce siać zamętu. W dniu wczorajszym aktywowałem sobie promocję pt. "+ miesiąca - Multi ManPack". Wcześniej miałem aktywną promocje w ramach przedłużenia umowy "Man Pack za 5zł". Dziś coś mnie "tchnęło" i zadzwoniłem na infolinie NC+ - rozmawiałem z dwoma konsultantami i co się okazuję? Aktywując "+miesiąca" skasowałem poprzednią "Man Pack za 5,00zł" , więc teoretycznie nie przysługuje mi już ta promocja. Od razu złożyłem reklamację na zaistniałą sytuację, bo święcie byłem przekonany - że Multi ManPack jest traktowany jako osobna opcja w ramach promocji "+ miesiąca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantką kilka informacji, które dla kogoś mogą być przydatne:

 

Obecnie mam opcję dodatkową HustlerHD 12 miesięcy 0 zł + 12 miesięcy 4,99 zł - kończy się w lipcu pierwsza część czyli 0 zł.

Ponieważ mam już program erotyczny, to nie mogę aktywować +miesiąca Multi Man Pack - nie dla mnie ci on...

Mogę aktywować Multi Man Pack w ofercie promocyjnej - 1 m 0 zł + 5 m 20 zł - wtedy przez ten okres nie płacę tych  4,99 zł za sam HustlerHD, po 6 miesiącach wraca mi promocja na Hustler 4,99 zł. Podobnie w opcji włącz/wyłącz Multi Man Pack za 30 zł - po wyłączeniu wraca mi HustlerHD za 4,99 zł.

 

Tako rzecze miła Pani w telefonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam już program erotyczny, to nie mogę aktywować +miesiąca Multi Man Pack - nie dla mnie ci on...

Ciekawe, że przy programach erotycznych jest tak, bo ja np. miałem aktywny Adventure HD i po włączeniu + miesiąca opcja Adventure mi się po prostu wyłączyła. Dzięki temu spadnie mi pewnie abonament o 1,99zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mnie to właśnie dziwi, że inaczej jest dla Hustlera, a inaczej dla Adventure.

Chyba, że tego Hustlera masz włączonego na jakiś okres gwarantowany bo ja z Adventure mogę zrezygnować w dowolnej chwili.

Edytowane przez Aphex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...