Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w tym, że obecność w kablówkach to za mało. Aby stacja zarobiła i udało się jej przetrwać, to musi pojawić się też u operatorów satelitarnych.

Niekoniecznie. MWE ma płatne kanały już chyba u wszystkich czołowych operatorów kablowych. Prawie tyle samo potencjalnych klientów, co mają obie platformy sat. A niskie koszty emisji powodują, że mogą sobie radzić nieźle. Raczej nie mają noża na gardle zabiegając o CP i NC+. Zresztą, coraz więcej kanałów jest tylko w kablu, i jakoś nie bankrutują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj prawie cały dzień spędziłem przy Nuta.TV w UPC.

Tak jak napisałem wcześniej. Jakość techniczna znakomita (przynajmniej u mnie), wielki plus za muzykę (jak na razie) bez reklam. Chociaż nie ukrywam, że fajnie byłoby gdybyście przy playliście nie zapominali także o nieco starszych widzach (30+), którzy niekoniecznie przepadają za "energetyzującą" muzyką. :)

 

Mam też małe "ale"... zadbajcie o bogatszą playlistę. Miałem wrażenie, że niektóre teledyski powtarzają się zbyt często. :)

 

Jeśli chodzi o mnie, fajnie też będzie zwiększyć liczbę polskich teledysków w ciągu dnia. Między północą a 6 rano jest pasmo z tylko z polską muzyką, ale wtedy  zazwyczaj śpię. A polska muzyka w jakości HD jest Waszą wielką przewagą nad MTV Live HD. Dzięki, że nie gracie disco-polo.

 

Może dobrze będzie wprowadzić więcej pasm tematycznych w ciągu dnia. I oczywiście czekam na jakieś koncerty, chociaż tych jest aż za dużo na MTV Live HD. :)

 

Powodzenia, bo zapowiada się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur, o co chodzi? Nie nadajemy obecnie żadnych reklam ani telezakupów w Nuta.TV.

Zero reklam! 100% muzyki w HD! :)

 

To już bloków z reklamami wycieczek First Class nie będzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Power TV, raz nadawaliście jakieś oferty biura podróży z jakiś tam względów, więc chodzi mi o to, że jakby miałoby takie coś być to lepiej przerwać nadawanie, bo i tak możecie nadawać minimum 12 h na dzień. PS. Gdzie można oglądać online za darmo?

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że bardzo fajnie gracie, zwłaszcza w ciągu dnia, bo wieczorami jednak jest za dużo muzyki typowo imprezowej, ale cieszę się, że dołączyliście do UPC. :)

 

P.S. Zauważyłem, że nie macie czcionki dostosowanej do polskich znaków, wypadałoby to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bugmenot

Zakończyliśmy współpracę z FCTV w dniu 11 lipca.

 

@Artur912

Nadajemy wszystkie kanały przez całą dobę.

 

@Matik

Dzięki za miłą opinię. Każdego dnia dopracowujemy playlistę w programie Music Master. Czcionka jest OK, ale nasz system w Nucie ma błąd w kapitalikach z polskimi znakami. Nasze IT pracuje nad poprawką do systemu interaktywnej grafiki.

 

[uPDATE]

Od jutra w Nuta.TV HD polskie znaki powinny być już wyświetlane poprawnie.

Edytowane przez PowerTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur912

Nasza firma nadaje paczkę płatnych kanałów. Nuta.TV to kanał pay-tv. Stąd wszystkie są w płatnych pakietach Videostar.

Power TV też jest obecnie częścią naszej paczki 4 kanałów HD. Żaden operator nie może z nami podpisać umowy tylko na 1 stację. Trzeba brać pełną paczkę.

 

Power TV jest FTA na Hot Birdzie, aby dać możliwość dostępu do stacji abonentom Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...