Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od stycznia puszczą tam reklamy i stanie się kanałem jak każdy na naszym super zróżnicowanym rynku na którym każdy znajdzie coś dla siebie :roll:

No ale jak na tym się zarabia to dobrze dla winnickientertajnment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem trochę Nutę w Vectrze. Wydaje mi się, że chyba jednak coś namieszaliście bo od czasu do czasu znowu widać jak obraz się rozlatuje. Nie tak tragicznie jak na początku nadawania w Vectrze ale gorzej niż ostatnio. Czekam aż w końcu playlista będzie miała jakiś większy sens bo oglądanie J.Lo. i Pitbulla na okrągło staje się naprawdę nudne. Ilez można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem trochę Nutę w Vectrze. Wydaje mi się, że chyba jednak coś namieszaliście bo od czasu do czasu znowu widać jak obraz się rozlatuje. Nie tak tragicznie jak na początku nadawania w Vectrze ale gorzej niż ostatnio. Czekam aż w końcu playlista będzie miała jakiś większy sens bo oglądanie J.Lo. i Pitbulla na okrągło staje się naprawdę nudne. Ilez można?

Dokładnie. Już nie będę pisał co i jak się rozsypuje bo to wszyscy widzieli...

 

Co do oprawy muzycznej, to córka najbardziej lubi POLO TV z naziemnej DVBT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj Nutę u pewnego (pod)warszawskiego operatora kablowego, jakość b. dobra i podkręcenie kolorów i kontrastu sprawia, że można byłoby tego używać jako promosa HD ;). Gorzej tylko, że playlista jest nudniejsza niż w Radiu Zet, 90% to ograne i zakatowane na maksa wszędzie indziej kawałki. Takie MTV Hits mimo, że wcale jakoś się nie wybija, gra o wiele ciekawiej. Mam nadzieję, że od 1 października to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power, a co Ty tu wypisujesz? Przecież ja czytam i nie odpuszczę :) To czy kanał będzie kodowany na sat czy nie to decydujesz o tym Ty a nie ktoś w Warszawie :) Albo robisz kodowaną Nutę na sat w HD i wtedy masz faktycznie kanał premium bo polskiego muzycznego w HD na sat nie ma albo dajesz na sat SD i masz zwykły kanał muzyczny jakich już kilkanaście. Więc?? :)

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca sobie może podawać, że uru[beep]a (tak na marginesie do adminów, to zabawne, że filtr wycina słowo u r u c h a m i a - bo c h a m w środku????? :)) kanał i go odpala na sat FTA. Ale to, że kanał będzie lub nie będzie u jakiegoś operatora to informacja po stronie operatora właśnie. Trzeba siedzieć cicho :)

 

Power, DPM sobie radzi tylko dlatego, że jest na CP, wynik z CP to często ponad 80% ich widowni.

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymujemy kanały nie tylko z wyników oglądalności :)

 

Był jeden polski kanał HD FTA i już jego nadawca jest w stanie upadłości...

 

My naprawdę bardzo odpowiedzialnie i ostrożnie prowadzimy firmę, a dzięki tej strategii dynamicznie się rozwijamy. Z uruchomionego 2 lata temu Power TV jest też dziś Adventure, Nuta.tv i zaraz będzie jeszcze czwarty kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...