Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz leci jakiś trailer? Dajcie może PSY- Gentelman to zobaczymy czy jest lepiej niż podczas pełnego bitrate.

 

Utwór Summit nawet lepiej wyglądał. Teraz leci Justin Timber... i jest ok, tylko ze to powolny teledysk.

 

Dekoder mam ten co w podpisie.

 

Końcówka teledysku gdzie Justin tańczy z siwa kobietą i juz pixele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że nadawanie w HD przekracza możliwości Pana Winnickiego. Sam mam od ponad roku Power TV HD w kablówce, ale trudno nazwać to HD. Klipy mogą być stare i nowe, ale samo logo jest mało ostre, pikseluje i są na nim artefakty. To po prostu trochę lepsza wersja SD. Tu pewnie jest podobnie. Mówię stanowczo nie kanałom tego nadawcy w NTC. Nie dość, że zawartość merytoryczna jest zerowa, to nawet jakością nie potrafią zrównoważyć swojej miałkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadraciki są i to nie wiem czy nie większe niż wczesniej. Tak naprawdę to jedynie pierwszego dnia Nutę dało się oglądać. Jackek pisał, że od początku szatkowało a u mnie pierwszego dnia było tych kwadratów bardzo mało. Były sporadycznie. Nastepnego już dnia szatkuje jak ta lala. Na Power TV HD takich kwadratów nie ma. Aaa i dzięki Power.TV za zaangażowanie w sprawę i odzew. Może coś uda się jednak poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że nadawanie w HD przekracza możliwości Pana Winnickiego. Sam mam od ponad roku Power TV HD w kablówce, ale trudno nazwać to HD. Klipy mogą być stare i nowe, ale samo logo jest mało ostre, pikseluje i są na nim artefakty. To po prostu trochę lepsza wersja SD. Tu pewnie jest podobnie. Mówię stanowczo nie kanałom tego nadawcy w NTC. Nie dość, że zawartość merytoryczna jest zerowa, to nawet jakością nie potrafią zrównoważyć swojej miałkości.

 

Sygnał od nadawcy wychodzi w znakomitej jakości, natomiast operatorzy kablowi go modyfikują do swoich potrzeb i potem wychodzą tego skutki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady GaGa - Alejandro godz. 20.52 obraz ani razu się nie rozsypał pomimo kilku dynamicznych scen. Kolejny klip - Justin Biber pomimo bardzo dużej ilości dynamicznych scen abraz rozsypał się trozeczkę tylko raz. PSY bez kwadratów - (update wysypał się tylko raz ale bardzoooo) . Ciekawy jestem teledysku Bruno Mars, albo Nicki Minaj Anakonda gdzie obraz sypał się bardzoooooooooooo. Kolejny teledysk Macklemore Ryan Lewis dla odmiany nie ma kwadracików tylko od czasu do czasu dziwne stopklatki - zatrzymania obrazu (czkawka :). I dla odmiany wydaje mi się, że obraz zrobił się trochę "mydlany" :/? Nie dogodzi sie wszystkim tak wiem. Jak nie urok to sra....ka :D. Justin Timberlake - Suit & Tie teledysk bez kwadratów ale sama końcówka z dziwną czkawką (przycinanie na samej końcówce teledysku). Rano ten teledysk sypał się bardzooo teraz bez kwadratów za to jak napisałem z dziwnym spowolnieniem na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...