Skocz do zawartości

Moda na sukces


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że brak jest tematu związanego z serialem Moda na sukces. Temat był poruszony w innym dziale ale został umieszczony w koszu, postanowiłem go kontynuować tutaj, mam nadzieję że jest on odpowiednim miejscem do tego :)

Jak to było z Modą na niemieckim TELE 5 ? Dlaczego ta stacja została przywrócona ale po tak długim czasie ? Strata koncesji ?

Swoja drogą szkoda że u nas rozpoczął się na TVP1 i wszystko wskazuje że tam się zakończył jeżeli chodzi o TV bo jak na razie inne stacje które były zainteresowane nie uzyskały praw do nadawania a jedynie serwis Player.pl gdzie należy do TVN a niestety nie widać aby TVN miał zamiar w najbliższym czasie wprowadzić serial do ramówki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ktoś pousuwał te posty :( Z tym pierwszym tele5 w niemczech to bylo tak, że sporym udziałowcem był Berlusconni, stacja ta miala byc odpowiednikiem włoskiego Canale 5 i tworzyc sieć z francuskim laCinq (zamkneli chyba juz) i hiszpanskim tele5 (telecinco). W 1992 kanał kupił jednak wszystkim dobrze znany Leo Kirch, ktory posiadal wtedy jeszcze niezalezna od SAT1 telewizję PRO7, byl;o to takie wykupienie konkurencji, zaraz po tym kanał przekształcono w DSF (dział do dzis pod nazwą SPORT1).

Ten nowy tele5 od 2002.r nadaje już całkiem inna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emisja serialu na TELE 5 o godzinie 5.00 rano nie za wcześnie :)

 

Jest strona na fb poświęcona modzie tam mówią o różnych nowościach w serialu zauważyłem że dużo osób czeka na serial w tv zainteresowanie jest, player.pl przez chwilę puszczał po 2 odcinki dziennie a teraz wrócił do jednego ale za to nie ma przerw wakacyjnych czy świątecznych, pewnie emisja o odpowiedniej porze w tv przyciągnęła by więcej osób niż przed komputer ( głównie osoby starsze gdzie które oglądały serial na Jedynce :P ) Ale i tak do aktualnych odcinków jest spora odległość. A może jest jakaś nadzieja po wakacjach ? Cicho sobie myślę że może TVN czeka aż dojdą do odcinków w jakości HD które były emitowane od 6149 ( czyli brakuje nam jeszcze 20 ) i wtedy znajdzie miejsce w ramówce poczekamy zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Wiecie, że The Bold and The Beautiful jest w dziesiątce najczęściej oglądanych seriali w polskim internecie?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/gra-o-tron-najchetniej-ogladanym-serialem-w-internecie-w-polsce-belfer-w-czolowce

 

Artykuł na WMedia nie odważył się o tym wspomnieć i pisze w tekście o Top Dziewiątce mimo, że cytowana lista to Top 10. Jak widać, stereotyp, że MnS to serial oglądany głównie przez babcie jest mitem. Ale my jakoś wstydzimy się przyznać, że lubimy pooglądać mało ambitny serial z 30-letnim rodowodem (sam nie chwalę się, że oglądam ;-)

 

P.S Player.pl wreszcie zaczął udostępniać odcinki w jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Tymczasem moją uwagę zwrócił projekt polskiej czołówki "Mody na Sukces" na bazie oprawy z poprzedniej dekady, o której to chciałbym wspomnieć:

 

 


Z tego, co zauważyłem przeglądając materiały na YouTube, przy poprzedniej odsłonie, jak i chyba także na jeszcze wcześniejszej, na pewną modyfikacje wybili się Włosi nie dość, że skrócili tytuł serialu do "Beautiful" to wyrzucili znany motyw serialu i dali swój:

 

 

 

Fani serialu spoza naszego kraju, zresztą bazując na ulokalnionej czołówce niemieckiej (będącej w kolejnym materiale), zrobili także intro do głównej wersji czołówki:

 

 

 

Obecnie we Włoszech zrezygnowano z osobnej oprawy muzycznej (i to nawet w czołówce jubileuszowej), ale skrócony tytuł (ze skrótem B) zostawiono. Tak przy okazji wygląda polskie logo serialu stworzone przez jego fanów:

 

12193588_10153043561626577_5985893548166

 

Jest też wersja klasyczna:

 

156221593_10157569105191577_654884694739

 

Myślę że @PowerTV śmiało mogłoby z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma zwyczaju przerabiania czołówek/grafik z zagranicznych seriali i filmów.

 

To białe logo na niebieskim tle pojawiło się chyba w 2015 na Playerze, oczywiście jako obrazek na stronie internetowej, nie jako część filmu :) Odkąd zmieniono layout Player.pl, logo serialu niestety nie jest już stosowane. 

 

@Poland, która czołówka podoba Ci się najbardziej?

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland myślałem bardziej przekrojowo - która z 4-ech wersji czołówek podoba Ci się najbardziej:

1) klasyczna ze zdjęciami (1987-2004)

2) niebieska (2004-2011)

3) z pokazem mody (2011-2017)

4) odnowiona klasyczna ze zdjęciami (2017-nadal)

 

Ja sam nie wiem, wszystkie mi się podobają. Wczoraj trafiłem na niezły remix tej klasycznej w stylizacji "vaporwave". Niezły klimat lat 80' .... zresztą jak cała muzyka vaporwave 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...