Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Garrus27 radzę sobie tą ligę odpuścić jeśli nie masz TV w NC+. Minimum połowa najlepszych spotkań Cię ominie, a przecież ogląda się głównie takie mecze. To tak jakby C+ zabrać spotkania Chelsea i Liverpoolu albo któregoś Manchesteru i Tottenhamu... Dla Bundesligi się nie opłaci dobierać Eleven w CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo słabo. Może mam za duże wymagania jak za 15zł... Na pozostałych kanałach jest OK. Nie rozumiem po co sobie robią wycieczki na stadion skoro nie potrafią przy tym zapewnić odpowiedniej jakości przekazu... 

Tylko, że oni nie bardzo mają na to wpływ, wycieczka komentatorów z poziomu widza to żaden zysk a przede wszystkim większe prawdopodobieństwo problemów dla widza. Infrastruktura stadionów jest różna, jakość łącz też w różnych miejscach a także co najważniejsze różne TV traktowane są w różny sposób. 

 

@lukimann w sumie i abonenci Orange moją dostęp do Eleven 4 przez apke nc+go. Wiadomo, że tab czy komputer to nie TV ale zawsze można luknąć .

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jest tak jak pisze @bober1. Ciekawe czy ten przekaz @marrak też był od początku, czy może usunęli awarię w trakcie meczu... :)

 

Oglądałem od początku, a dokładnie od 5min (sic!), to jest oficjalny feed, L1 ma na 7E, 12.5W i 3E dosyły. Może Eleven nie zapłacili tyle, żeby mieć dostęp do backupów? Bo na 7E faktycznie chyba Monaco nie było, tylko Lille.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend 08-10.12 w ES4:

Sobota, 09.12:
15:25 RB Lipsk - FSV Mainz 05

17:55 Cagliari Calcio - UC Sampdoria

Niedziela, 10.12:
14:55 SPAL - Hellas Werona

17:55 RSC Anderlecht - Royal Charleroi

20:55 Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne (dubel z ES3)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Niedziela, 10.12:

14:55 SPAL - Hellas Werona

(...)

 

SPAL - Hellas czyli pojedynek między 18. i 19. drużyną Serie A TIM w Ferrarze.

W tym samym czasie Amiens - Lyon, czyli z udziałem czołowego klubu Ligue 1 Conforama.

Tym bardziej, że fanów Calcio jest o tej godzinie jeden dość ciekawy meczu czyli Napoli - Fiorentina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był w sobotę pokazywany mecz Lokeren-Anderlecht? Jak przeglądałem w sobotę rano EPG na NC+, na Kanale Eleven Sports 3 (lub 4, nie pamiętam), widniał ten mecz w ramówce. Mocno mnie to zaskoczyło, ale niestety nie miałem możliwości sprawdzić, czy ten mecz rzeczywiście pokazują.

Edytowane przez rafa_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś było z belgijskiej live w ten weekend, ale czy dokładnie ten mecz to na 100% nie wiem. :-) Pewnie jak przyjdzie mecz Celtic - Rangers to się okaże, że również mają Szkocką ligę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...