Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są ramówki na weekend 18-20 sierpnia Eleven i Eleven Sports, zamierzają pokazać w tych kanałach:

6x La Liga

6x Bundesliga

4x Serie A

2x Bundesliga 2

0x Ligue1

Nie wiadomo jeszcze jak się sprawy mieć będą w Eleven Extra. ;)

 

Do tego w poniedziałek 

2x La Liga Santander ​(Levante - Villarreal oraz Málaga - Eibar)

1x Serie A TIM ​(Crotone - Milan)

 

A co do Eleven Extra to można gdybać, że dojdzie dodatkowo:

2x La Liga Santander

2x Ligue 1 Conforama (+ewentualnie jeszcze jeden mecz w niedzielę o 15:00)

+ewentualnie trzeci mecz Bundesligi w sobotę o 15:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że liga hiszpańska od tego sezonu ma inne godziny rozgrywania spotkań. Nie wiem czy tylko w pierwszej kolejce, ale brakuje meczu w niedziele o godzinie 12.

Dla mnie to trochę przegięcie żeby rozgrywać mecze o 22.15, szczególnie w niedzielę, no ale zobaczymy jak to będzie w następnym kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że liga hiszpańska od tego sezonu ma inne godziny rozgrywania spotkań. Nie wiem czy tylko w pierwszej kolejce, ale brakuje meczu w niedziele o godzinie 12.

Dla mnie to trochę przegięcie żeby rozgrywać mecze o 22.15, szczególnie w niedzielę, no ale zobaczymy jak to będzie w następnym kolejkach.

 

Prawdopodobnie związane to jest z upałami, które są w Hiszpanii. Co roku tak jest. Rewanż Superpucharu Hiszpanii jest o 23. Od września wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - szkoda, że nie dali meczu Antwerpii z Anderlechtem, który teraz się rozgrywa, a akurat TEO gra, co by im szkodziło. :sad: No chyba, że już im się skończyły prawa, to nie wiem.
 

To na pokaz. Wejdą inne ligi i się ilość transmisji zmniejszy. Dlatego potrzebny jest 4 kanał.

To wiadome, ale i tak lepiej wypełniać ramówki do końca w zależności od sytuacji, jak są jakieś przerwy w innych ligach, czy coś - lepiej nawet, gdyby to się miało zdarzyć tylko kilka razy w sezonie niż W OGÓLE jak to chyba miało miejsce w ESP, gdzie była stała liczba meczów 2. Bundesligi. :wink:

Edytowane przez przemekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli C+ zacznie pokazywać z 3-4 meczów jak robił to Eleven to jak najbardziej niech przejmie, ale jak znowu wrócą do swoich 2 meczów z kolejki to wiesz...

Dębińskiego, Marciniaka i Smoka zawsze przy lidze francuskiej też fajnie posłuchać. Ale jednak emocje jakie robi Święcicki, czy Guziak to też jest klasa, oni pokazali, ze można. Grzywacz przy Ligue1 zresztą też dawał radę.

Bardzo lubię francuską obejrzeć wieczorem jak leci, często robiłem tak, że w niedzielę jeden mecz live oglądało się a drugi w retransmisji, czyli w zależności jaką powtórkę dawali o 23 na innym z kanałów.

Ale ogólnie zgoda z Tobą @Artek1008 ;) Jak zwykle masz rację! Piona i udanego weekendu i wielu emocji sportowych życzę!

Haha, wzajemnie! :))

 

A co do Mateusza Majaka - przecież już rok komentuje i prowadzi przeróżne studia w Eleven :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam Ingolstadt z Union Berlin. Ogólnie sama oprawa na ten sezon mi się podoba. Nieco odświeżyli oklepany timer, chociaż sama belka w górnym lewym rogu mogła by być ociupinkę mniejsza. Sama kwestia 2BL w Eleven jak na sam początek na duży plus. Jakościowo znośnie (z ok. 2,5 metrów na 50") aczkolwiek mimo dobrego ustawienia wszelakich opcji antenowych lekko klatkuje obraz raz na jakis czas. To pewnie już klasyk w 11, pamiętam jak przy transmisjach żużla było podobnie. Tak czy siak, 2BL w Eleven na duży plus. Ogląda mi się to jakby ciekawiej, bardziej nowocześnie jakkolwiek to brzmi, aniżeli za czasów Eurosportu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...