Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie sukces jest bo wejście nowego gracza na rynek polski i utrzymanie się jest plusem. Czy ilość subskrypcji rozczarowuje tak naprawdę trudno powiedzieć bo pamiętajmy że wielu kablówkach w pakietach jest za darmo, że można wykupić na 3 dni na ich stronie ( kiedyś na pewno było) Co do ceny w NC+ wypowiadać się nie będę bo ja w kablu mam w pakiecie choć wielu moich znajomych płaci do 15 zł. Ile człowiek potrzebuje futbolu wielu powie że mało bo oglądają tylko np Inter drugi powie ze w weekend ogląda wszytko co może. A są kibice co oglądają wybrane ligi jak ja ....

Ciekawe tylko jak podają udział w rynku w 2016 11 - ek na poziomach 0,01, jak wpływy z abonamentu wychodzą w porównaniu do poniesionych kosztów.Taka fura pieniędzy na prawa to po podzieleniu na liczbę abonentów daje chyba z 10 milionów złotych na jednego widza  :wink:  :twisted: .Mało chyba kanałów, które tak rozpieszczają fanów  :curious: a tu jeszcze na deser Bundesliga dla tych 0,01.  :wink:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydawalo, ze mieli do 2019 roku, ale skoro teraz przedluzyli to prawa konczyly im sie z koncem biezacego roku.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tu mówić o kolosalnych różnicach pomiędzy transmisjami bo główny "składnik" produktu pozostaje bez zmian i za realizację odpowiedzialny jest podmiot zewnętrzny.

 

Pozostałe kwestie są już czysto subiektywne. 
Dla mnie lepsze studio i komentatorów miał Polsat. Brakuje mi czasem Zientarskiego, Kochańskiego, czy nawet Borowczyka. 
Intro na wejście też mieli trochę bardziej profesjonalne. To z Eleven to takie trochę lata 80-90. 

 

No i dla mnie cały czas za niski bitrate na transmisje sportowe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...