Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te wasze teorie o ESA są bez sensu. Bo teraz jeżeli c+ zostanie bez ESA to c+ sport czeka śmierć. Nigdy nie byli w tak kiepskiej sytuacji. Ale jeżeli 11 chce trafić pod strzechy to musi kupić jakieś prawa co będą żywą reklamą kanału. Bo teoretyczny zasięg jest bardzo duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Tarnów jedzie z Daugavpilsem, chyba mecz zaległy i z tego co pamiętam to miał być w którąś sobotę na Eleven ale pogoda nie dała odjechać.

Jutro Eleven nie jest jakoś bardzo zapełniony więc mogliby drugi raz podjechać do Tarnowa.

 

 

Transmisja meczu została odwołana

 

Satkurier i TAkSięGra podały że dziś o godz. 18:00 w Eleven pokażą żużel (Tarnów-Daugavpils)

Na stronie Eleven nie ma jeszcze tej pozycji w programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan (Mirosławski) każe, sługa (Święcicki) musi.

 

Z czego to właściwie wynika? Naprawdę La Liga ma tak słabych komentatorów w Eleven?

Niestety, ale tez myślałem ze Swiecicki zrobi mecz Romy jednak. No ale jest najlepszy w kraju więc raz go dają tu, raz tam.

 

Kapica w Barcelonie na F1 więc w calcio go w ten weekend nie będzie. Wiec posłuchamy niestety Czachy...

 

Ważne ze dużo sportu w ten weekend znowu na Eleven. F1 wreszcie wraca po dwóch tygodniach ;) no i liga brazylijska. Dwa mecze w planie.

 

Najbardziej mi szkoda ze w niedziele np o 23 nie dadzą żadnego meczu z retransmisji ktory jest o 20:30 na innych antenach. Np 20:45 Roma-Juvenfus co jest priorytetem a o 23 taki Real-Sevilla i człowiek happy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satkurier i TAkSięGra podały że dziś o godz. 18:00 w Eleven pokażą żużel (Tarnów-Daugavpils)

Na stronie Eleven nie ma jeszcze tej pozycji w programie.

Mecz jest odwołany. Leje.

http://unia.tarnow.pl/mecz-daugavpils-odwolany/

Edytowane przez wujektom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i zła ważne że dla kibica sportu większa konkurencja = spadek cen za tą wspaniałą rozrywkę :D Co obserwujemy na skutek rozbicia monopolu nc+.

Dobry żart :) Gdzie masz spadek cen? Od startu Eleven płaci się więcej, a jak LM przejmie Polsat, to będzie jeszcze drożej.

 

@DamPrz, nawet jakby mieli miliardy, to nie powód by można było tracić pieniądze.

Eleven jakąś kasą dysponuje, ale nie jest to nieograniczony budżet, jak niektórym się wydaje. La Liga czy Bundesliga to nie są jakieś ogromne kwoty. Duże pieniądze to LM i Ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart :) Gdzie masz spadek cen? Od startu Eleven płaci się więcej, a jak LM przejmie Polsat, to będzie jeszcze drożej.

 

@DamPrz, nawet jakby mieli miliardy, to nie powód by można było tracić pieniądze.

Eleven jakąś kasą dysponuje, ale nie jest to nieograniczony budżet, jak niektórym się wydaje. La Liga czy Bundesliga to nie są jakieś ogromne kwoty. Duże pieniądze to LM i Ekstraklasa.

No i właśnie. Z tą ceną za ekstraklasę to komuś się w głowie przewrociło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DamPrz, nawet jakby mieli miliardy, to nie powód by można było tracić pieniądze.

Eleven jakąś kasą dysponuje, ale nie jest to nieograniczony budżet, jak niektórym się wydaje. La Liga czy Bundesliga to nie są jakieś ogromne kwoty. Duże pieniądze to LM i Ekstraklasa.

Dokładnie, te wszystkie prawa co mają nie były wywalczone w gorących przetargach. Mają dobre kontakty ze znanym wszystkim pośrednikiem. Gdyby ich nie mieli to by wcale nie wchodziliby na nasz rynek. Ta wielka kasa to tylko legenda. Uwielbiam 11 ale trzeba być realistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart :) Gdzie masz spadek cen? Od startu Eleven płaci się więcej, a jak LM przejmie Polsat, to będzie jeszcze drożej.

 

@DamPrz, nawet jakby mieli miliardy, to nie powód by można było tracić pieniądze.

Eleven jakąś kasą dysponuje, ale nie jest to nieograniczony budżet, jak niektórym się wydaje. La Liga czy Bundesliga to nie są jakieś ogromne kwoty. Duże pieniądze to LM i Ekstraklasa.

Powiem tak: kilka lat temu wybrałem ofertę CP bo to najlepszy wybór dla Janusza który nie chce wydawać na rozrywkę więcej niż jakieś 50pln/miesięcznie (uwzględniając darmowe miesiące jeszcze mniej) i aby w ofercie było coś dla Grażyny, Janusza i syna Wacka....bez dostępu do kabla na prowincji oferta nie była najbogatsza ale rozsądna w porównaniu do nc+ PREMIUM:p, minęło kilka sezonów a tu w tej samej platformie w bardzo zbliżonych pieniądzach mamy szerszą ofertę dzięki eleven a teraz jeszcze LM której przynajmniej jakaś część będzie moim zdaniem dostępna w abo.... ja spostrzegam rozszerzenie oferty w tych samych pieniądzach jako większą dostępność związaną z obniżką płatności za dostępność do produktów które do niedawna definiowane były jako PREMIUM :D Taka oto Januszowa definicja obniżki, już nie wspominając że istnieją furtki dzięki którym bywają okresy że przez 30 miesięcy abonamentu można było nie płacić wcale, a teraz jeszcze na prowincję doprowadzili konkurencyjny  światłowód, gdzie może taniej nie jest ale pixeloza jakości Eleven nie bije po oczach. 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy bardzo specyficzne rozumienie obniżki. :) Dla mnie jako kibica piłkarskiego jest zdecydowana podwyżka- bo u jednego nadawcy LM(do tej pory wielka niewiadoma), u drugiego Ekstraklasa i liga angielska i jeszcze w Eleven La Liga(tylko to tu oglądam). Od zawsze było wiadome, że fan piłki ma nc+, a fan siatki i F1 ma CP. Teraz nawet abonenci CP muszą dokupić Eleven bo F1, więc nawet tu brak obniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy bardzo specyficzne rozumienie obniżki. :) Dla mnie jako kibica piłkarskiego jest zdecydowana podwyżka- bo u jednego nadawcy LM(do tej pory wielka niewiadoma), u drugiego Ekstraklasa i liga angielska i jeszcze w Eleven La Liga(tylko to tu oglądam). Od zawsze było wiadome, że fan piłki ma nc+, a fan siatki i F1 ma CP. Teraz nawet abonenci CP muszą dokupić Eleven bo F1, więc nawet tu brak obniżki.

 

Liga Polska w nc+

Liga Mistrzów w Polsacie

La Liga w Eleven

i tym samym porządny kibic będzie musiał płacić za wszystko osobno.

Zmowa jakaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart :) Gdzie masz spadek cen? Od startu Eleven płaci się więcej, a jak LM przejmie Polsat, to będzie jeszcze drożej.

 

@DamPrz, nawet jakby mieli miliardy, to nie powód by można było tracić pieniądze.

Eleven jakąś kasą dysponuje, ale nie jest to nieograniczony budżet, jak niektórym się wydaje. La Liga czy Bundesliga to nie są jakieś ogromne kwoty. Duże pieniądze to LM i Ekstraklasa.

 

Spadek cen dla osoby interesującej się La ligą czy też Serie A jest ogromny. Wczesniej ludzie ci płacili po średnio 80 zeta, bo tyle mniej więcej trzeba wydać miesięcznie, aby mieć całe nc+ z C+ czy też kabel + C+. Dziś ci sami ludzie płacą po 7-15 zł, żeby mieć Elevena i nie muszą mieć żadnego nc+ wystarczy im CP czy lokalny kabel. Dodatkowo był sezon pass, nie pamiętam już za ile w necie, ale albo 50-99 zł, więc to śmieszne pieniądze dla kogoś kto ma delegacje wyjazdy itd. Ja mogę z tego korzystać wszędzie dzięki temu za mniej niż 10 zł na miesiąc. Spadek jest po prostu horrendalny. Teraz pora na Bundesligę, choć to pewnie będzie porównywalnie albo ciut taniej niż Eurosport 2, ale player Elevena jest tańszy niż Eurosport Player, który kosztuje mnie 150 zł na rok.

 

Teraz pora na spadek cen LM, bo jak CP udostępni to gdzieś w Ipli, jak reprezentacje to pewnie kolejkę można będzie za 15-20 zł zobaczyć w sieci i puścić sobie na tv. Ja tak robię z reprą i mam każdą kolejkę reprezentacyjną (wszystkie mecze!) w Ipli po 15 zł za kolejkę. I znów cen nie ma co porównywać. Nie wierzę, że CP nie da sezon pass na LM w Ipli.

 

Problem mają jedynie co do spadków cen ludzie oglądający angielską i polską - reszta już problemu nie ma albo nie będzie miała.

 

Ponadto dostępność tych lig wzrosła niemasamowicie, bo nc+ jest drogie i mało kto ma paczkę C+. Z kolei Eleveny to taniocha i są powszechne łącznie z netem, wkrótce z CP czy Iplą będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek cen dla osoby interesującej się La ligą czy też Serie A jest ogromny. Wczesniej ludzie ci płacili po średnio 80 zeta, bo tyle mniej więcej trzeba wydać miesięcznie, aby mieć całe nc+ z C+ czy też kabel + C+. Dziś ci sami ludzie płacą po 7-15 zł, żeby mieć Elevena i nie muszą mieć żadnego nc+ wystarczy im CP czy lokalny kabel. Dodatkowo był sezon pass, nie pamiętam już za ile w necie, ale albo 50-99 zł, więc to śmieszne pieniądze dla kogoś kto ma delegacje wyjazdy itd. Ja mogę z tego korzystać wszędzie dzięki temu za mniej niż 10 zł na miesiąc. Spadek jest po prostu horrendalny. Teraz pora na Bundesligę, choć to pewnie będzie porównywalnie albo ciut taniej niż Eurosport 2, ale player Elevena jest tańszy niż Eurosport Player, który kosztuje mnie 150 zł na rok.

 

Teraz pora na spadek cen LM, bo jak CP udostępni to gdzieś w Ipli, jak reprezentacje to pewnie kolejkę można będzie za 15-20 zł zobaczyć w sieci i puścić sobie na tv. Ja tak robię z reprą i mam każdą kolejkę reprezentacyjną (wszystkie mecze!) w Ipli po 15 zł za kolejkę. I znów cen nie ma co porównywać. Nie wierzę, że CP nie da sezon pass na LM w Ipli.

 

Problem mają jedynie co do spadków cen ludzie oglądający angielską i polską - reszta już problemu nie ma albo nie będzie miała.

 

Ponadto dostępność tych lig wzrosła niemasamowicie, bo nc+ jest drogie i mało kto ma paczkę C+. Z kolei Eleveny to taniocha i są powszechne łącznie z netem, wkrótce z CP czy Iplą będzie to samo.

Widać są równie przedsiębiorczy obywatele myślący jak tu dukatów oszczędzić i widzący świat w różowych barwach  :) No o tym również prawię na forum ale wyznawcy premum nc+ są w polemice nie do przecenienia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...