Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle razy to było obgadywane, ale nie. Mało i trzeba pisać o tym bez sensu w nieskończoność. Albo to czy CANAL+ czy Eleven jest lepsze, bądź komentatorzy.

Przecież ten temat to dobry klikbajt, więc od czasu do czasu trzeba rozruszać towarzystwo ;)

 

Pisząc poważnie, to jestem ciekaw czy Eleven (jeżeli to możliwe) pokaże Indy 500 z Alonso. Jeżdżenie po owalu ogólnie mnie nie interesuje, ale chętnie zobaczyłbym jak Ferdynand sobie poradzi.

 

Czyli co do "Januszerki" na forum się nie pomyliłem  :brawo:

Napisał sprytny "Janusz" z Smartdomu, brawo Ty ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić skąd taka decyzja o komentowaniu El Classico. To po prostu ich najlepszy komentator....

Popieram w 100%, zwłaszcza w parze z Ćwiąkałą, chyba najlepszym ekspertem od La Ligi w Polsce. Już się cieszę na El Clasico z ich komentarzem.

 

Wpis Święcickiego sprzed miesiąca :lol2:

https://twitter.com/matiswiecicki/status/839750422051057665

Jednak coś się zmieniło

Nigdy nie mów nigdy. Ciekawe tylko jak z jego obiektywizmem, bo wcześniej strasznie jechał na Barcę. O ile lubię go jako komentatora, to niektóre jego wpisy na twitterze wołają o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić skąd taka decyzja o komentowaniu El Classico. To po prostu ich najlepszy komentator....

Dla mnie to bufon. Dziwię się, że ludziom podoba się jego komentarz. Jeszcze te jego teksty jakby piłka nożna nie była bieganiem 22 dużych chłopców za piłką tylko jakąś religią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis Święcickiego sprzed miesiąca :lol2:

https://twitter.com/matiswiecicki/status/839750422051057665

Jednak coś się zmieniło.

Heh, automatycznie skojarzyło mi się z (gimby nie znaja ;)):

 

 

[...]Wszyscy artyści to prostytutki

W oparach lepszych fajek, w oparach wódki

A jedni są lepsi, a drudzy są gorsi

A gorsi są tańsi, a lepsi są drożsi[...]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten wysłannik na Bundesligę, to ktoś taki jak Rafa Lebiedzieński. Nie wiem z kim Patryk lub jego koledzy mają znajomości, bo ten rynek mnie nie interesuje.

5 x Calcio w Wielką Sobotę, cała piątka bez Kapicy. Czyli dwa dostanie Czachowski, jeden Majdan, a reszta będzie pomiksowana.

Teoretycznie mogą komentatorzy pojechać na Roma - Juventus. Pod warunkiem, że ten mecz będzie o coś więcej niż 3 punkty.

Widzę tu włos w zupie. 

 

Wy też go widzicie?

 

Tak się zastanawiam drugi sezon z rzędu... o co właściwie chodzi z tym Majdanem? Czemu on komentuje mecze Serie A? Szczerze mówiąc to już Maciej Szczęsny bardziej kojarzy mi się z włoską piłką niż Majdan. Pomimo tego, że Szczęsny Senior nigdy nie posmakował futbolu zagranicą. Majdan i Serie A, ani w Serie A nie grał, ani nie jestem dobrym ekspertem. Mirosławski się nie popisał. Wyszła tu jego amatorszczyzna, kolesiostwo i pozerka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanelo Eleven w miejscu od jakiegoś czasu i żeby była jasność dalej to są dla mnie najlepsze kanały sportowe,ale przez osobę Miroslawskiego przestaly sie rozwijac. Jak to szumnie zapowiadal,będą wyjazdy do Francji czy Włoch,wiadomości sportowe i magazyny sportowe. Wyjazdów nie ma,publicystyki prawie w ogóle nie ma i wiadomości oprócz ElevenF1 i Eleven gol luve,chociaż studio mają. Najwiekszy blad to wlasnie on niestety!

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę o rzeczową dyskusję, jeśli znowu zrobisz zadymę w tym wątku, to przy takiej ilości ostrzeżeń się pożegnamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100%, zwłaszcza w parze z Ćwiąkałą, chyba najlepszym ekspertem od La Ligi w Polsce. Już się cieszę na El Clasico z ich komentarzem.

 

Nigdy nie mów nigdy. Ciekawe tylko jak z jego obiektywizmem, bo wcześniej strasznie jechał na Barcę. O ile lubię go jako komentatora, to niektóre jego wpisy na twitterze wołają o pomstę do nieba.

Święcicki  Gazda  i  Miro  to Madridistas.   Najbardziej nie lubie  Gazdy.  Najbardziej stronniczy Miro.  Odkąd rzadziej komentuje mecze la Liga  lepiej się mecze słucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, co ma jego życie prywatne na TT do komentowania? Liczy się jakość komentarza. Każdy komentator ma coś co powinien wyeliminować, kiedyś u Wolskiego irytowało mnie '' no iiiii Go..l''.

I czy  można wierzyć Patrykowi, że za swoje lata po całym świecie w pogoni za F1? Skoro nie jest to jego ulubiony sport. Nie wierzę mu. Te ich studia zaczynają się powtarzać. Fakt, jest to na plus, ale czy aż tak potrzebne?

Widzę więcej Juliana i Chabiniaka.

 

Alf widzisz włos w zupie, a co powiesz na speca od Championship, Tomasza Zielińskiego?

Majdan? Grę czyta, wysłowić się potrafi, wiedza podstawowa, niczego nowego się nie dowiemy od niego. Taki ekspert do studia, do pogadanek jak Podoliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majdan komentator :D Ehh... Eleven próbuje wyglądać profesjonalnie, ale i dogodzić pokoleniu gimbazy takimi super osobowościami jak Majdan czy Kapica. Tak się nie da.

 

 

 

Alf widzisz włos w zupie, a co powiesz na speca od Championship, Tomasza Zielińskiego?

Majdan? Grę czyta, wysłowić się potrafi, wiedza podstawowa, niczego nowego się nie dowiemy od niego. Taki ekspert do studia, do pogadanek jak Podoliński.

Akurat z Robertem to zły przykład bo on byłby dobrym ekspertem od Serie A bo on tą ligę ma w małym palcu.  Ale wracając do sedna Majdan czy Zieliński czy idąc innymi stacjami jak Mielcarski, Murawski, Żewłakow czy ktoś tam z Polsatu itd  to tacy eksperci którzy dostają albo wyszukują coś przed meczem i potem mówią te banały tyle.  Jest kilka osób czy to ekspertów czy komentatorów jak Ćwiąkała którzy znają doskonale jakiś jeżyk i mogą się zagłębić dalej w poszukiwanie tych informacji ale dalej jest to to samo, przygotowanie do meczu i mowa z kartki.

Ekspert czy komentator to nie jest wiedza, to jest przygotowanie do meczu , tylko tyle. 

 

Życie prywatne na TT? Ok. Jeśli będzie pisał o gotowaniu. Święcicki nabzdyczony jak gimnazjalista bo np. PSG byli [beep]ami na boisku. Atakujący otwarcie Barcelonę, twierdzący że nigdy El Clasico nie skomentuje, a potem mam go jednak słuchać znając jego preferencje? 

A czym naprawdę nie mówiłeś kiedyś czegoś a potem robiłeś zupełnie coś innego ? Naprawdę najbardziej żenujący ludzie to są tacy którzy zawsze trzymają się na siłe poprawności politycznej i mówią zawsze to co trzeba. Jednak wole gościa co mówi co myśli niż takiego co mówi zawsze co trzeba.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym naprawdę nie mówiłeś kiedyś czegoś a potem robiłeś zupełnie coś innego ? Naprawdę najbardziej żenujący ludzie to są tacy którzy zawsze trzymają się na siłe poprawności politycznej i mówią zawsze to co trzeba. Jednak wole gościa co mówi co myśli niż takiego co mówi zawsze co trzeba.

Komentator ma uchodzić za obiektywnego. Może w domu mieć ołtarzyk Buffona czy ścianę z herbem Chelsea, ale w oczach widza ma być bezstronny, a przynajmniej obiektywny. Jesteś w TV = stajesz się osobą publiczną. Zapominając o tym ponosi się konsekwencje jak np. Kowalczyk, którego szczere opinie często podzielałem, a których czasem powinien unikać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pisaliście o kolejnym kanale, zastanawiałem się ile posiadają kabin komentatorskich, bo jakoś taki kanał trzeba by obsłużyć. Wszystkie ich kabiny na drzwiach mają napis (JEDEN, DWA, TRZY), co można było wielokrotnie zobaczyć na różnych zdjęciach. Okazuje się, że mają już najprawdopodobniej gotową i być może rotacyjnie korzystają też z czwartej kabiny, co widać na dzisiejszym zdjęciu Dumanowskiego.

 

Także, z tego punktu widzenia na taki kanał są gotowy. Czy jest sens i zapotrzebowanie na czwarty kanał to już inna historia i ja w tę wojnę nie chcę się mieszać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nix124 Dzięki za te info.

Co do czwartego kanału,to widać z tych numerow w kabinach,że jest w planach i prawdopodobnie powstanie. Po tym jak zdobyli Bundeslige to ten kanał jest bardzo potrzebny na ligę niemiecką,bo inne ligi ucierpia,a przy czwartym kanale było by więcej meczów,Bundesliga by się zmiescila i mogli by powalczyć i tam umieścić np NBA czy GAP na żużlu. Także chyba czwarty kanał powstanie i do bedzie bardzo dobry ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...