Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz Ćwiąkała, Filip Kapica, Marcin Gazda - Ci ludzie pierwszą szansę dostali w Eleven i moim zdaniem ją wykorzystali, zwłaszcza Ćwiąkała.

Oczywiście! Eleven też ma w swoim składzie ludzi nowych. Nie przeczę. Jednak nie piszmy od razu, że Mirosławski postawił na młodych i nieznanych, bo w jego redakcji większość twarzy to osoby, które wcześniej pracowały tu i ówdzie w innych telewizjach. No i tez zastanówmy się, co oznacza słowo "nieznani". Ćwiąkała przez 5 lat pracował dla Weszło, czyli portalu bardzo popularnym w kręgu futbolowym, i był tam wiodącą postacią. Na pewno nie można o nim powiedzieć, że był nieznany. Eleven dało mu szansę w telewizji i to wykorzystał. Za to brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to kilka dni temu, ale się powtórzę: Stanowski dziś tym wpisem udowodnił, że ma jaja i konkretnie odnosi się do faktów: do samej rozmowy z Mirosławskim, do programu, do ludzi, których zapraszał, itd. Czarno na białym, bez wymyślania, tylko suche dane, do tego konkret w postaci rozważania pozwu o, jak rozumiem, kradzież własności intelektualnej. A po drugiej stronie tego konfliktu wymowna cisza.

 

Druga sprawa, też wynikająca z tego tekstu, choć między wierszami, to problem z załogą Eleven:

 

"Rozumiem, że są osoby, które w takich układach tkwią – bo chcą zarabiać albo realizować się w swoim zawodzie, w porządku, to normalne. Natomiast ja nie lubię się męczyć i nie lubię jak ktoś się ze mną męczy. Wolę się pośmiać z kolegami za darmo niż pokrzywić z kimś za kasę"

 

Biorąc pod uwagę, że w Eleven pracują byli/obecni koledzy Stanowskiego dość jasno wychodzi na to, że nie jest tam wcale tak miło i różowo, jakby się wszystkim wydawało. @TimeSquare ładnie wyliczył, że chłopaki są tylko nowi w Eleven, bo wcześniej otrzaskiwali się w innych mediach (mój ulubiony "młody", czyli Grzywacz, zaczynał jeszcze w Wizji Sport!), więc coraz bardziej wychodzi na to, że Mirosławski nie tyle coś zbudował, co po prostu nie rozwalił tego, co mu podstawiono pod nos.

 

Smutne to w sumie, że nowy kanał rozbija się o personalia, bo akurat to ludzie tworzą klimat danej stacji, niezależnie od posiadanych praw.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis Stanowskiego i już niektórzy wyczytują "problem z załogą Eleven". Kocham internety :)

 

Druga strona milczy, bo... może internet to nie jest miejscem do wytaczania sobie prywatnych wojenek. Ale target Weszło (czytaj: Pudelek dla kibiców piłki nożnej) zadowolony, wystarczy poczytać komentarze pod tekstem. To zawsze ciekawszy temat od oglądalności :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski zachowuje się jak rozkapryszony, rozhisteryzowany bachor, któremu zabrano lizaka. Nikt nie wykupował Elevenów dla jego wątpliwej jakości programu, bo jest za free legalnie dostępny w sieci. Mirosławski może być bucem z przerośniętym ego, ale na dzień dzisiejszy jest szefem Eleven Polska i jako szef mógł mu dać kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis Stanowskiego i już niektórzy wyczytują "problem z załogą Eleven". Kocham internety :)

 

Druga strona milczy, bo... może internet to nie jest miejscem do wytaczania sobie prywatnych wojenek. Ale target Weszło (czytaj: Pudelek dla kibiców piłki nożnej) zadowolony, wystarczy poczytać komentarze pod tekstem. To zawsze ciekawszy temat od oglądalności :D

Czyli co: czytasz Weszło i jesteś ich marnym (wg Ciebie) targetem, czy nie czytasz, a się wypowiadasz? :) To jak z pizzą z ananasem - jedni lubią, inni nie, ale wypadałoby spróbować, by się wypowiedzieć. Dyskredytowanie jakiejś grupy (w tym wypadku czytelników Weszło) tylko dlatego, że tak wypada, albo że inni tak mówią, po prostu nie jest fajne :) Chyba, że czytasz i dyskredytujesz sam siebie - wtedy jest to trochę głupie :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obrońcą Mirosławskiego, ale Stanowski doskonale wykorzystuje sytuację i sam stwarza okazje do tego, to już nie pierwszy raz. Jest bardzo dobry w te klocki i z przeciętnego produktu jakim był/jest SF tworzy coś co ukształtowało Eleven a tak naprawdę myślę, że mało kto oglądał ten program od początku do końca, bo w wielu momentach był nudny, pomimo tych "niesamowitych" gości o których pisze Stanowski, których on i 3 osoby w kraju mogły zaprosić (hahahaha :D).

Co by dużo nie mówić Panowie Stanowski i Mirosławski są siebie warci i to co ich łączy to przerośnięte ego.

Edytowane przez damian3k1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, poziom jakościowy treści Weszło jest dość wysoki. Język bywa niekiedy kontrowersyjny,ale to inna rzecz. 

Luźna konwencja tekstów wadzić nikomu nie powinna, bo to tylko forma. Gorzej wygląda treść, gdzie Stanowski i jego klakierzy manipulują faktami, są czasem mocno nieobiektywni, obrażają innych nie podpisując własnych wpisów, wyśmiewają wrogów oszczędzając za podobne przewinienia znajomków Krzysia. Krzysia, który notabene jest mega zakompleksionym człowiekiem i jest dokładnie po tych samych pieniądzach co Mirosławski. Pamiętacie jak wyglądał premierowy wpis Stanowskiego na weszlo gdy ten zdradził swoją tożsamość? Była to lawina pomyj wymierzona m.in. w Kołtonia. Kto normalny wita się z czytelnikami takim jadem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@spirit83, ja nikogo nie dyskredytuję, bo uważam, że każdy ma prawo czytać/oglądać co mu się podoba. Stwierdzam tylko fakt jakości tekstów. Mnie po prostu nie kręcą :)

 

A ja stwierdzam tylko fakt, że wśród średnich i słabych tekstów oraz reklam bukmacherki zdarzają się świetne i ciekawe wywiady oraz wpisy autorów pod nazwiskiem zwane felietonami. Nie czytasz Weszło? Ok, ale szanuj tych z innym zdaniem, i tych którzy odwiedzają ten portal, by poczytać choćby Milewskiego. Nie nazwałbym tego miejsca piłkarskim Pudelkiem, bo jednak kilka newsów było tam pierwszych (np. o licencyjnych przekrętach Ruchu) i paru tak lubianych tu dziennikarzy powołuje się na to źródło, bez cienia żenady.

 

I nie, nie bronię Stanowskiego, czy Weszło - po prostu wskazuję, że bez sensu etykietkować ludzi i miejsca tylko dlatego, że Ci się one nie podobają, zwłaszcza, gdy spotykasz w tym miejscu wartościowe treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już abstra[beep]ąc od tego, że w wczoraj ani w piątek nie pokazują Ligi Francuskiej a mogą to bardzo ciekawie zapowiada się zbliżająca niedziela:

 

16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - FC Barcelona (+ studio od 15:00)
17:15 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz finałowy: Southampton FC - Manchester United FC
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AS Roma
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Real Madryt CF
20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain

 

Widać studio do meczu Atletico - Barcelona (ciekawe czy to jest w końcu "to" studio szumnie zapowiadane od roku czy jednak cała ekipa eleven leci do Madrytu :) ) zapewne skoro robią studio to i komentatorów wyślą na mecz i tutaj mnie ciekawi czy tylko na jeden mecz czy może zaskoczą mnie i pewnie kilku innych i np. na finał Pucharu Ligi Angielskiej też wyślą (kiedyś coś mówił red. Mirosławski, że wysyłać będzie ludzi do Hiszpanii, Włoch i na finały w Anglii - nie wiem czy chodziło o oba finały czy tylko FA Cup). Ponadto mecze Inter - Roma czy starcie OM - PSG to klasyki tych lig ale tutaj to sam nie wierzę, że kogoś mogą wysłać.

Skończy się pewnie na wycieczce do Madrytu i tyle, na wiecej chyba nie ma co liczyć, choć nie ukrywam, że zyskali by u mnie plusa jakby się tak wysilili i polecieli nie tylko do Madrytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kun, niedziela zapowiada sie pasjonująca! Ale szkoda, ze te trzy wieczorne hity o tej samej porze :( w dodatku nie ma powtórki żadnej o 23 nawet eh.

 

Dziś w nocy mecz Corinthians z Palmeiras, ciekawie sie zapowiada. Komentować ma Mitrut i Gazda. Tak wczoraj na wizji mówił Cwiakala jak pytalem na Twitterze. Szkoda, ze na weekend nie pokazują meczów z Brazylii. Bo teraz juz by mogli swobodnie bo jezt godzina różnicy więcej między Polską a Brazylią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźna konwencja tekstów wadzić nikomu nie powinna, bo to tylko forma. Gorzej wygląda treść, gdzie Stanowski i jego klakierzy manipulują faktami, są czasem mocno nieobiektywni, obrażają innych nie podpisując własnych wpisów, wyśmiewają wrogów oszczędzając za podobne przewinienia znajomków Krzysia. Krzysia, który notabene jest mega zakompleksionym człowiekiem i jest dokładnie po tych samych pieniądzach co Mirosławski. Pamiętacie jak wyglądał premierowy wpis Stanowskiego na weszlo gdy ten zdradził swoją tożsamość? Była to lawina pomyj wymierzona m.in. w Kołtonia. Kto normalny wita się z czytelnikami takim jadem? 

Nieobiektywni bywają,ale szczerze- np. w takim Przeglądzie Sportowym nie mam co czytać. Lubię wyraziste dziennikarstwo,a nie takie poprawne, nijakie. 

Obaj Panowie są jacy są,ale cenię Stanowskiego za to,że stworzył coś własnego i jest niezależny, nie musi kłaniać się czy to Polsatowi czy TVN-owi i zrobił kilka przełomowych tekstów a'la co uważa przeciętny zjadacz chleba, za co tak go nienawidzi niejaki Lis Tomasz. Niestety jego układ towarzyski też jest widoczny.Jednak on tego nie ukrywa, a najgorsza dla mnie jest hipokryzja,a ta jest powszechna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz Weszło? Ok, ale szanuj tych z innym zdaniem, i tych którzy odwiedzają ten portal, by poczytać choćby Milewskiego. Nie nazwałbym tego miejsca piłkarskim Pudelkiem, bo jednak kilka newsów było tam pierwszych (np. o licencyjnych przekrętach Ruchu) i paru tak lubianych tu dziennikarzy powołuje się na to źródło, bez cienia żenady.

 

Człowieku, więcej luzu do siebie samego :)

 

Napisałem, że dla mnie Weszło to taki "piłkarski Pudelek". Szkoda, że pochopnie wyciągasz wnioski, że tym tekstem kogoś nie szanuję. Szanuję każdego, bez względu na to czy czyta coś czego ja nie czytam. Żeby była jasność. Doceniam pewną popularność Weszło, ale to nie oznacza, że od razu ubóstwiam. Ot. Mam własny rozum i coś mi się podoba, a coś nie. Nie oceniam też dziennikarza po tym czy kilka tekstów/programów im się udało. Jednak, żeby była jasność. Nie oceniam też ludzi po tym co czytają, a raczej po tym co myślą i wygadują.

 

Zdania co do Weszło nie zmienię, nawet jeśli w czymś byli pierwsi i lepsi. Wirtualne Media dla branży medialnej też są w czołówce klikalności, ale teksty na podstawie Twittera typu "Tomasz Lis obraził Stanowskiego", to też taki "pudelek  dla branży medialnej". No cóż zrobić. Takie czasy, że ważne są kilki podyktowane marnymi aferkami kreowane przez internety. Ja nadal będę twierdził, że tego typu teksty to niska jakość, mimo, że "masa" takie lubi ( i jeszcze skomentuje, że ten taki a tamten siaki). Tekst nic nie wnosi oprócz podniesienia ciśnienia dla fanów/antyfanów danych osób.

 

To jest tak jak z dyskusją o Elevenach. Jedni chwalą Eleveny, inni przekonują, że z założenia Eleveny są złe, bo nie dorastają do Canal+. Natomiast najważniejsze jest to, by każdy z nas znalazł w telewizji/internecie to co lubi czytać/oglądać. Należy jednak pamiętać, że to co nam się podoba i uważamy, za "super profesjonalizm", niekoniecznie może odpowiadać innemu. Ale ważne, by się szanować. Pisząc "piłkarski pudelek" miałem na myśli bardziej przekaz "teksty lekkie, łatwe i przyjemne czasami o niczym", a nie że złe :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ale ja się nie czuje niczym urażony :) Po prostu nie lubię generalizowania i etykietkowania - że Weszło to piłkarski Pudelek, że Wirtualne to medialny Pudelek etc. Rozumiem, że chodzi Ci o skrót myślowy, ale to jednak trochę nie fair tak upraszczać. To tak jak ja bym napisał, że Eleven to Pudelkowy kanał piłkarski :) Masz tu burzę gotową z o wiele bardziej błahych powodów :)

 

A to, że różnimy się zdaniami i ocenami to wg mnie najlepsza rzecz, do momentu, gdy nie przekracza się pewnych granic. Ze względów politycznych nie czytam gazety.pl, ani wpolityce.pl, bo to nie moje bajki, ale wiem, że jest wiele osób dla których to jedyne źródła wiedzy o świecie i żadnego z tych miejsc nie nazwałbym "portalem dla [beep]ów", albo "portalem dla skrajnie głupiej prawicy", etc. O to mi chodziło :)

 

edit: nie wiedziałem, że forum cenzuruje słowo "l-e-w-ak", przy jednoczesnym niecenzurowaniu zbitki "głupia prawica" heh...

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...