Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stanowski dal screeny i Stan Futbolu jednak polecial przez tweet. :lol2:

Z opublikowanego przez Stanowskiego wycinka rozmowy (swoja drogą, niezła dziecinada) wynika tylko, że Mirosławski napisał, że trzeba ustalić "ramy" wypowiadania się Stanowskiego na temat Eleven (co akurat nie dziwi), a ten pierwszy uniósł się dumą i jak sam napisał "nie miał już ochoty" współpracować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Przecież, to już jest wiadomość z dnia następnego, gdzie już Stanowski miał, to w 4 literach. Po prostu presja stanowiska, za duże ego Miroslawskiego i bufonada. Pycha toczy przed upadkiem. Zmiana Miroslawskiego na nowego szefa wyszlaby wg mnie na duży plus dla stacji.

Ciekaw jestem jakich gości "załatwi" teraz szef i ile to będzie kosztowało stację. Stanowisko, to nie wszystko, trzeba w tym wypadku mieć układy na "mieście" aby zaprosić odpowiednich ludzi. Wybory, Boniek tylko u Stanowskiego, licencja Ruchu, Sachs u Stanowskiego, awanta w Legii Leśny u Stana... Itd.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jednak trochę niepojęte, że Mirosławski nie docenia potęgi twittera. Jego zasięg to 12 tys. ludzi, Stanowskiego - 143 tys. czyli 10x więcej i na dzień dobry jest już w plecy. To, że Stanowski postanowił załatwić tę sprawę w taki sposób jakoś mnie nie dziwi - już dawno zauważył, że jego twitter ma ogromną skalę rażenia (#DobroWraca, Gortat, sprawa z Mercedesem, etc.), zwłaszcza w kontekście, gdy w prywatnej wiadomości dostaje info, że albo się podporządkuje, albo leci, a zaraz potem oficjalnie wersja jest taka, że zmieniamy szyld i lecimy dalej bez Stanowskiego i że dalsza współpraca była niemożliwa. Nawet jeśli takie były korporacyjne wymogi, to jest telefon, a nie priv na portalu społecznościowym!

 

Druga kwestia to sam Stanowski. Powiem szczerze, że parę lat temu strasznie mnie irytował swoim bufonowatym nastawieniem, ale wystarczy przyjrzeć się jego karierze, by dostrzec coś więcej - 20 lat w mediach (już jako nastolatek w Przeglądzie), własny portal, wydane książki na koncie, etc. Poza tym można się nie zgadzać z jego poglądami (o polityce, kibicach, czy mediach), ale nieczytanie jego opinii to jednak swego rodzaju ignorancja, o czym pięknie przekonał się ostatnio Tomasz Lis. Zatem rezygnowanie z takiego gościa, w takim stylu, to strzał w kolano. I oczywiście nie znamy zakulisowych przepychanek (może chciał więcej swobody, czy dodatkowej kasy za program), ale jednak podskórnie da się wyczuć, kto tu się przejechał.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze ligi francuskiej w tym tygodniu to jakiś żart ?? Jutro mecz o 18:30 ramówka wolna - brak transmisji. W piątek mecze o 19 i 21 - brak transmisji, a gra przecież Polak (Stępiński). W sobotę mecz Monaco a w niedziele PSG, wracamy do standardów Canal plus?? 

Zresztą to nie jedyne mijaki dziś np. nie meczu 2.ligi angielskiej mimo, że jest wolna ramówka, a ktoś przecież na dawno mówił, że on i jego stacja nie chomikuje praw, puszczają wszystko co im się zmieści, jak widać nie jest to prawda. Być może za dużo wody sodowej, studio ja zapowiadał tak zapowiada dalej, wysyłanie komentatorów na stadiony zapowiadał w tym sezonie nie tylko na LALiga, a jak jest to wszyscy widzimy, teraz jeszcze doszła pyskówka ze Stanowski i pokazanie swojej siły :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze ligi francuskiej w tym tygodniu to jakiś żart ?? Jutro mecz o 18:30 ramówka wolna - brak transmisji. W piątek mecze o 19 i 21 - brak transmisji, a gra przecież Polak (Stępiński). W sobotę mecz Monaco a w niedziele PSG, wracamy do standardów Canal plus??

Tak się zastanawiam, że może tenis ma wyższą oglądalność niż np. mecze ligi francuskiej? Np. w piątek właśnie tenis wygrywa z Ligue 1 w ramówce. To akurat dobrze, że nie żyją samą piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakim cudem ma się godzić na jakieś ramy skoro on z Eleven nie ma nic wspólnego i nie brał od nich kasy? (na programie zarabiał inaczej)

Przecież napisał, że wystawiał faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska. Co się tu kłócić. Oczywistym jest, że będzie 4 kanał i podwyżka pakietu o minimum 3zł. 

Podwyżka może spowodować, że będzie jeszcze mniejsze zainteresowanie tymi kanałami. Przecież już teraz u większości operatorów cena za 11 spadła i to znacząco. W takiej Vectrze z 19,90 do 9,90! Przede wszystkim powinni zadbać o dobry PR, ale to na pewno nie z Mirosławskim u steru. Poza tym poprawa jakości, przynajmniej satelitarnej byłaby wskazana. Inwestycje w dobrych komentatorów też, dla mnie świetnym nabytkiem mógłby być Laskowski, który doskonale komentował La Ligę, bo o Wolskim nawet nie mają co marzyć. Zresztą do ligi hiszpańskiej to nawet Laboga byłby lepszy od Mirosławskiego. Szczerze mówiąc, to chyba tylko Hajto i Kowalczyk, i czasem Borek bardziej mnie wkurzają. Największe hity La Ligi powinni komentować Święcicki i Ćwiąkała. Brak transmisji Valencia- Bilbao też można kreślić jako skandal. Niby liga hiszpańska jest dla nich priorytetem, a tu taki zonk. A niektórzy na tym forum tak zachwycali się ilością transmisji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak transmisji Valencia- Bilbao też można kreślić jako skandal. Niby liga hiszpańska jest dla nich priorytetem, a tu taki zonk. A niektórzy na tym forum tak zachwycali się ilością transmisji...

 

Taa.. A jakby transmitowali to byłyby posty, że po co transmisja meczu z drużyną z końca tabeli dla 100 osób :D.

Było w weekend 20 innych spotkań, do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka ceny to naturalna sprawa w takim rozwojowym i bogatym biznesie. Z czegoś muszą żyć i za coś istnieć. A te 3 zł na przykład, to i tak dla pojedynczego abonenta jeszcze nie tak dużo, a dla nich w skali rocznej po zebraniu od wszystkich płacących robi sporą różnicę i zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.. A jakby transmitowali to byłyby posty, że po co transmisja meczu z drużyną z końca tabeli dla 100 osób :D.

Było w weekend 20 innych spotkań, do wyboru do koloru.

Nie 20 innych, tylko 17 w sumie - to po pierwsze :) A po drugie - wiem, że straciłeś koronny argument o ilości meczów (podobnie robsonUnitedxD, TVManiac i jeszcze paru innych) i domyślam się, że to trochę boli, że już nie możecie "mieć beki" z inaczej postrzegających Eleven :)

 

Radzę przygotować się na więcej tego typu atrakcji, bo tak wychwalane Eleven kroczy niestety ścieżką C+ (dużo praw, mało kanałów, okrojona ramówka tylko do hitów), a to by oznaczało, że kolejny argument przepadł - że Eleven zjada C+ na śniadanie :) Więc czasem warto ogryźć się w język, taka rada :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Ty tak poważnie, że ilość meczów nie jest argumentem ? :) Mam znów zrobić wyliczenie weekendu Eleven vs C+ ? :)

 

 

Co do Eleven to podejrzewam, że nawet mając 3 kanały i tak upchnie tam więcej transmisji niż kiedyś u konkurencji na 4-5 :) Po prostu oni mimo wszystko dają 90% tego co mogą, nie tak jak niektórzy 30% :) Założę się, że gdyby nie strata 3 lig to C+ nadal miałby po 4-5 meczów angielskiej i nie byłoby żadnych meczów z odtworzenia :)

 

Co do 4 kanału to niestety przy Bundeslidze musi być, jeśli go nie będzie będzie na pewno gorzej, ale na pewno % meczów które mogą pokazać i tak będzie większy niż za starych czasów gdzieś indziej :)

 

Podwyżki mogą być za te 4 ligi na 3 kanałach moge spokojnie dać 20 pln miesięcznie to godna cena, z kolei jak będą mieli 4 kanałach to mogę dać i 25-30 zł, tymbardziej, że to raczej ostatni mój okres z paczką C+, więc kupę kasy zaoszczędzę i życzę Elevenowi Ligi Mistrzów, bo to chyba jedyna co jeszcze trzyma mnie w C+, ale trudno będzie się najwyżej oglądać gdzieś indziej ;)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spirit83 w weekend (czyli piątek wieczór-niedziela, wg słownika języka polskiego PWN) to było 21 spotkań na żywo, w tym 6 z La Liga.

 

Skoro jesteśmy więc przy radach, zalecam naukę liczenia, poszerzanie słownictwa wraz ze znaczeniem (inaczej niż przez forum) i jak masz za dużo czasu porównanie z liczbą spotkań transmitowanych w C+, kiedy też miał te prawa.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jednak trochę niepojęte, że Mirosławski nie docenia potęgi twittera. Jego zasięg to 12 tys. ludzi, Stanowskiego - 143 tys. czyli 10x więcej i na dzień dobry jest już w plecy. To, że Stanowski postanowił załatwić tę sprawę w taki sposób jakoś mnie nie dziwi - już dawno zauważył, że jego twitter ma ogromną skalę rażenia

 

 

Twitter potęgą?

 

Nie no panowie. Ja wiem, że siedzenie w internecie dla niektórych jest całym światem, ale nie przesadzajcie.

Potęgą to był chociażby "Big Brother", gdy w pracy czy szkole dyskutowano o tym co działo się wieczorem w TV. Ale jakoś o zniknięciu "Stanu futbolu" z Eleven nikt nie dyskutuje, oprócz "burzy w szklance wody" w internecie (jak zawsze mało znaczącej). Zresztą program i tak był mało opiniotwórczy, no chyba, że na Weszło. Ale to jest takie "robienie sobie dobrze" nawzajem.

 

Reasumując tę całą aferkę to... jeden wart drugiego. Ot! :D

Podwyżka ceny to naturalna sprawa w takim rozwojowym i bogatym biznesie.

 

Pamiętajcie, że nie każdą podwyżkę cen odczuje klient. Owszem. Nadawca może brać więcej "od abonenta", ale operatorzy mają z czego oddawać. Przykład UPC, który Eleven oferuje za 5 zł (umowa z głównymi usługami tv+net) lub 10 i 16 zł (umowa osobna na pakiet premium). To pokazuje, że sami operatorzy maja z czego obcinać sobie, gdy nadawca zażąda więcej :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka ceny to naturalna sprawa w takim rozwojowym i bogatym biznesie. Z czegoś muszą żyć i za coś istnieć. A te 3 zł na przykład, to i tak dla pojedynczego abonenta jeszcze nie tak dużo, a dla nich w skali rocznej po zebraniu od wszystkich płacących robi sporą różnicę i zysk.

To niech się zdecydują,czy chcą być kanałem premium czy nadawać reklamy , bo za reklamy to ja płacić nie będę i umowy już nie przedłużę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Ty tak poważnie, że ilość meczów nie jest argumentem ? :) Mam znów zrobić wyliczenie weekendu Eleven vs C+ ? :)

 

Nie, dzięki, już raz Twoją wyliczankę w Walentynki zmiażdżył @TimeSquare w temacie Sport na nc+, więc się nie musisz wysilać, bo widocznie nie zrozumiałeś aluzji :)

 

@spirit83 w weekend (czyli piątek wieczór-niedziela, wg słownika języka polskiego PWN) to było 21 spotkań na żywo, w tym 6 z La Liga.

 

Mój błąd, nie policzyłem piątku, ale to pewnie dlatego, że dla mnie weekend liczy się trochę inaczej :)

 

2 mecze z ligi francuskiej w miniony i następny weekend (mimo, że wcześniej było ich więcej), do tego okrojona hiszpańska i włoska, bo musiały zmieścić się inne wydarzenia - nawet studiując ramówkę z ostatnich tygodni widać, że meczów jest mniej, a stawia się na inne wydarzenia i inne ligi. Celowo użyłem porównania z C+, bo się robi powoli to samo - za chwilę wróci F1, potem przyjdzie Bundesliga i albo meczów będzie jeszcze mniej, albo będzie dodatkowo płatny kanał, więc argument o wielkiej ilości meczów i zjadaniu konkurencji idzie do kosza. To nadal fajny kanał pod względem oferty, ale jednak jest gorzej niż kilka tygodni temu - nie chcecie tego widzieć? :)

Twitter potęgą?

 

Nie no panowie. Ja wiem, że siedzenie w internecie dla niektórych jest całym światem, ale nie przesadzajcie.

Potęgą to był chociażby "Big Brother", gdy w pracy czy szkole dyskutowano o tym co działo się wieczorem w TV. Ale jakoś o zniknięciu "Stanu futbolu" z Eleven nikt nie dyskutuje, oprócz "burzy w szklance wody" w internecie (jak zawsze mało znaczącej). Zresztą program i tak był mało opiniotwórczy, no chyba, że na Weszło. Ale to jest takie "robienie sobie dobrze" nawzajem.

Przy takim zasięgu 5 tweetów reklamowych Stanowskiego przekazane później na cele charytatywne kosztuje 2500 zł :) To wyobraź sobie ile kosztuje promowanie innych rzeczy, gdy chcesz na tym zarabiać - tu możemy dyskutować, czy to jest potęga, czy nie :) Zobacz zresztą całą historię z Mercedesem, jedno kliknięcie i 143 tys. osób dowiaduje się, jak marne są serwisy tej firmy i, bodajże, jak od razu Skoda podpięła się pod sprawę i zaoferowała mu swoje usługi :) Możemy rozmawiać o formie, ale nie o realnym wpływie na pewne sprawy.

 

Co do meritum - chłopaki się wyraźnie posprzeczali, ale załatwianie tego przez tweety i privy wcale tej sytuacji nie ośmiesza, bo jak widzisz - tylko jedna strona wszystko upublicznia, a druga kasuje. To trochę unikanie odpowiedzialności i wskazywanie kto ma coś za uszami - gdyby PM nie miał, nie było by pewnie całej tej dyskusji, tylko jasny komunikat. Merytorycznie program był dobry, dobór gości też, poczekam z oceną do nowej odsłony.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...