Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę o 20:00 na Eleven Sports 1 będzie FC Lorient – OGC Nice. Pozostałe dwa, które będą także w Polsce, w Belgii będą także na żywo.

 

A te Cage Warriors Fighting Championship co ma być w sobotę o 22:00, to będzie na żywo? Bo program pokazuje powtórkę lub nie piszą nic o transmisji na żywo, a o tej porze właśnie są walki na żywo.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywanie dwóch meczów z Ligue 1 to najmniej od ich startu ( najmniej dotąd były 3) oznacza przygotowanie co będzie od nowego roku, a być może nie przedłużenie tych praw.

 

 

Ze dwa razy było po 1 meczu. Pamiętam, że w piątek i tyle. Ale w tamtych tygodniach pokazywali puchar ligi francuskiej.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 20:00 na Eleven Sports 1 będzie FC Lorient – OGC Nice. Pozostałe dwa, które będą także w Polsce, w Belgii będą także na żywo.

 

A te Cage Warriors Fighting Championship co ma być w sobotę o 22:00, to będzie na żywo? Bo program pokazuje powtórkę lub nie piszą nic o transmisji na żywo, a o tej porze właśnie są walki na żywo.

Nie wiem co to i po co to, ale jak już się pojawiło to mnie irytuje!! Był tam wcześniej mecz Sao Paulo-Mirassol, a teraz przez to [beep]icie nie ma żadnego meczu z Brazylii ehh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem, głównie dla Was (i trochę dla siebie), taką skromną rozpiskę najbliższych transmisji na żywo na kanałach ELEVEN dla Polski, Belgii i Singapuru! Począwszy od dzisiaj kończąc na wtorku. Tylko dosłownie parę transmisji są oznaczone jako z opóźnieniem.

 

Rozpiska dotyczy praw posiadanych na kilka terytoriów, czyli LaLiga, Ligue 1, Serie A, ale także NBA (w Polsce ich nie mają, ale ma Belgia i Singapur).

 

Dzięki możecie sobie na szybko porównać różnice w ramówkach i może także priorytetach transmisji dla danego regionu.

 

Robiłem to cały dzień, więc możliwe, że mogły się zdarzyć pewne drobne błędy, ale starałem się to zrobić jak najlepiej.

 

YlFhM60.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np oglądam właśnie gdzie indziej film :lol2: Na meczu Ekstraklasy jest ponad 2 razy większe Bitrate od najlepszego kanału z opcji Eleven.

Ja piszę o ofercie sportowej, a nie o Bitrate i tym bardziej o filmach- nie ten wątek:) Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy : czytając mnóstwo dyskusji z Twoim udziałem dochodzę do wniosku, że nie ma sensu.Pisałeś wcześniej co innego...a teraz ,że nic ciekawego nie ma. Ja tu podnoszę o wyborze, a nie o jakości ,czy oglądalności. Wydaje się proste....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy : czytając mnóstwo dyskusji z Twoim udziałem dochodzę do wniosku, że nie ma sensu.Pisałeś wcześniej co innego...a teraz ,że nic ciekawego nie ma. Ja tu podnoszę o wyborze, a nie o jakości ,czy oglądalności. Wydaje się proste....

Wyborze czego?Dziś nie ma praktycznie żadnego ciekawego meczu chyba że Liga francuska ze względu na Glika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej porzucą ligę belgijską, szkocką no i tę ligi angielskie. Wkrótce pewnie i ten sam los może spotkać ligę francuską przy zakupie nowych praw, może coś się zmieni albo zostanie tak jak jest.

Edytowane przez Artis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...