Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven Sports ma być kanałem na inne sporty i być wykorzystywanym do piłki tylko w sytuacjach kiedy główny Eleven będzie zapchany dlatego ciężko uwierzyć że tyle piłki umieszczą do Eleven Sports.

Ja na podstawie tych wszystkich wywiadów, zapowiedzi jakie się tu pojawiły wnioskuję, że będzie to wyglądało w ten sposób:

 

Eleven (kanał w 100% piłkarski, gdzie w dni powszednie nie zabraknie retransmisji, magazynów, programów itp. natomiast w weekendy pierwszeństwo będą mieć mecze live te teoretycznie najciekawsze w danym momencie. Obojętnie czy to będzie Serie A, Ligue 1 czy nawet inna liga. Wiadome, że od czasu do czasu jakieś hity, szlagiery z ligi belgijskiej mogą rzucić na drugi plan jakiś mecz czwartego-piątego wyboru SA czy L1. Na tym kanale meczów piłkarskich byłoby rzecz jasna najwięcej)

 

Eleven Sports (kanał sportowy, gdzie nie pojawiałyby żadne retransmisje meczów piłkarskich, gdzie nie byłoby żadnych magazynów piłkarskich jednakże w weekendy byłby to kanał pomocniczy dla Eleven. Obsługujący również transmisje piłkarskie live).

 

 

Co jest wizytówką tej paczki kanałów? Czym Mirosławski i zagraniczni jegomoście chwalą się w każdym wywiadzie? Duetem praw: Serie A & Ligue 1. Dochodzę więc do wniosku, że te prawa stanowią dla nich jakiś fundament. One są wizytówką całej paczki Eleven, są wizytówką kanału piłkarskiego Eleven. Co jest zaś wizytówką kanału sportowego Eleven? Na ten moment jeszcze nic. Już sama nazwa tej paczki kanałów mówi nam bardzo wiele: ELEVEN (jedenastka), z czym kojarzy się ten numer? Wiadome, że z piłką nożną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując z wielkich zapowiedzi pozostało niewiele. Skupiają się na lidze włoskiej i francuskiej oraz FA Cup. O ile się nie mylę miała być LM piłkarzy ręcznych i F1, ale jakoś o tym cisza. Pozyskali "spady"(bez urazy dla fanatyków Serie A) po Canal+ i to ma być kanał premium!? Bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)

18.00 - Eleven (SERIE A)

20.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)

20.45 - Eleven (SERIE A)

 

NIEDZIELA

12.30 - Eleven (SERIE A)

14.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)

15.00 - Eleven (SERIE A)

17.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)

18.00 - Eleven (SERIE A)

20.45 - Eleven (SERIE A)

21.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)

 

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, że wszystko w ramówce się zmieści? ;)

.

 

Ja mam wątpliwości gdzie się zmieści FA CUP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując z wielkich zapowiedzi pozostało niewiele. Skupiają się na lidze włoskiej i francuskiej oraz FA Cup. O ile się nie mylę miała być LM piłkarzy ręcznych i F1, ale jakoś o tym cisza. Pozyskali "spady"(bez urazy dla fanatyków Serie A) po Canal+ i to ma być kanał premium!? Bez przesady...

Może to nie koniec ich zakupów bo niby 15 zł za taką ofertę to chyba za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o NFL to na http://elevensportsnetwork.com/about-us/ tło zmienia się Premier Football z American Football (nie ma innych sportów na tej stronie, mam nadzieję, że nie chodzi o futbol amerykański z innych krajów) i jest tam wyraźnie napisane, że będzie ponad 300 godzin transmisji (co akurat jest niewiele, chyba, że tygodniowo) i ponad 150 spotkań czyli nieźle (na pewno dużo lepiej niż w Polsacie obecnie). Czyli co NFL na pewno w Eleven Sports?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports ma być kanałem na inne sporty i być wykorzystywanym do piłki tylko w sytuacjach kiedy główny Eleven będzie zapchany dlatego ciężko uwierzyć że tyle piłki umieszczą do Eleven Sports.
Tylko jakie to niby inne sporty? Co tam jeszcze mają? Na razie oficjalnie to chyba tylko Formułę E, ligę włoską w siatkówce i jakiś tenis, a to bardzo mało, więc na Eleven Sports chyba też będzie przeważała piłka nożna, przynajmniej na początku. No chyba, że jeszcze coś kupią przed startem, np. o NFL dużo się mówiło :wink:

 

Zawsze mogą zniknąć po kilku miesiącach :lol2:
Zniknąć już po kilku miesiącach to brzmi nieprawdopodobnie, ciężko to sobie wyobrazić - cała praca poszłaby na marne, ludzie krótko by sobie popracowali, operatorzy pewnie byliby niezadowoleni, bo przecież będą sprzedawać te kanały za dodatkową opłatą itd. Nie wspominając, że zmarnowałyby się prawa, także to byłoby coś szokującego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi hiszpańskiej nie kupią na pewno. Zostaje ewentualnie LE i puchary hiszpański, włoski, ew. francuski z piłki tyle. Oby nie wpadli na pomysł podkupienia NBA z Canal+.

 

Liga Europy? Na 2-ch kanałach? Litości. 4 mecze w kolejce? Przecież to kpina by była z widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskali "spady"(bez urazy dla fanatyków Serie A) po Canal+ i to ma być kanał premium!? Bez przesady...

Jakie spady? Pozyskali ekskluzywne wyłączne prawa do Serie A i Ligue 1.

 

Canal+ nie miał ani wyłącznych (Serie A) ani ekskluzywnych (Ligue 1) praw do tych dwóch lig.

 

Do tego dochodzą wyłączne i ekskluzywne prawa do Pucharu Anglii.

 

Kanał premium jak malowany. O ile te obiecanki cacanki zostaną spełnione.

 

 

Ja mam wątpliwości gdzie się zmieści FA CUP.

Ciekawsze mecze Pucharu Anglii przykryją zapewne te mniej ciekawe Serie A i Ligue 1.

 

Ja tylko chciałem pokazać, że dla chcącego nic trudnego. Z moich wyliczeń na upartego mogliby pokazywać nawet 13-14 spotkań na kolejkę, co jest oczywiście niemożliwe skoro mają prawa do 10 meczów.

 

PS. Przydałby im się dodatkowy kanał za rok jeśli mają zamiar transmitować Formułę 1. Za trzy kanały premium to już można byłoby sięgnąć głębiej do sakwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki na TT ,napisał że Eleven będzie transmitowac po 5 spotkań z każdej kolejki Lique 1 i Serie A.Świetna wiadomość dla fanów tych lig.
To prawda :) Zwiastuny na Vimeo też - prawda (ale to tzw prevki, więc nie przywiązujcie się do wmontowanych obraków. Chodzi o tempo, muzykę oraz wykorzystane FXy przez montażystę. Obrazki będą skorygowane to tego co będzie na antenie pokazywane). Musi być zgodne z naszymi kontraktami. Teraz tak nie jest. Oprawę graficzną już ponaliście częściowo. Nadal pracują nad tym nasi graficy. Więc będą jeszcze zmiany i korekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Projekt Alf

Dla Ciebie ekskluzywne prawa, dla mnie "spady". Inna hierarchia oglądalności(lub bardziej nie oglądalności). Ja wiem, że dla Ciebie wszelkie badania popularności danych lig nie mają znaczenia, ale na tę chwilę fakty nie kłamią- Canal+ stracił dwie ligi cieszące się najmniejszym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports ma być kanałem na inne sporty i być wykorzystywanym do piłki tylko w sytuacjach kiedy główny Eleven będzie zapchany dlatego ciężko uwierzyć że tyle piłki umieszczą do Eleven Sports.
Tylko jakie to niby inne sporty? Co tam jeszcze mają? Na razie oficjalnie to chyba tylko Formułę E, ligę włoską w siatkówce i jakiś tenis, a to bardzo mało, więc na Eleven Sports chyba też będzie przeważała piłka nożna, przynajmniej na początku. No chyba, że jeszcze coś kupią przed startem, np. o NFL dużo się mówiło :wink:

 

Zawsze mogą zniknąć po kilku miesiącach :lol2:
Zniknąć już po kilku miesiącach to brzmi nieprawdopodobnie, ciężko to sobie wyobrazić - cała praca poszłaby na marne, ludzie krótko by sobie popracowali, operatorzy pewnie byliby niezadowoleni, bo przecież będą sprzedawać te kanały za dodatkową opłatą itd. Nie wspominając, że zmarnowałyby się prawa, także to byłoby coś szokującego :wink:

Ligę włoską w siatkówce mają?To niby Sportklub posiada te prawa i Eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jeszcze jedno takie pytanie, bo zgubiłem wątek (107 stron zrobiło swoje). Do jakich ostatecznie doszliście wniosków odnośnie kwestii powiązań Eleven z MP & Silva. Te dwa podmioty są ze sobą jakoś spowinowacone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę włoską w siatkówce mają?To niby Sportklub posiada te prawa i Eleven?

Nie wiem - ja tylko cytuję to, co podawali w swoim komunikacie pod tytułem "Porozumienie Eleven Sports Network i MP & Silva dotyczące praw do transmisji sportowych na Polskę, Belgię i Malezję", bo po co mieliby kłamać. No chyba, że są nieprofesjonalni i nawet nie ogarniają jakie prawa mają, czy ewentualnie jakie mogą w ogóle kupić - w sumie pierwszy komunikat był jeszcze bardziej nieudolny, więc wszystko jest możliwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nemoturtles a co z dostepnoscia? Kiedy poznamy jakies szczegoly?

Nie mogę tego ujawnić bo to tajemnica (kablówki rywalizują między sobą). Teraz już jesteśmy spokojni w sprawach dystrybucji. Ja w domu w Warszawie raczej obejrzę. Moja kablówka będzie miała sygnał. Nie wiem wprawdzie w jakim pakiecie, ale tylko dlatego, że to operator CATV ustala cenę i pakietyzację. Czekam tak jak i Wy na ulotki wywieszone w bloku w sprawie nowej oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Eleven należy do mediapro, który z Aljazeera otwiera beinsports Spain.

Overon ma zajmować się transmisją sat dla Eleven i też należy do mediapro

http://beinsports.es/competiciones - porównajcie z prawami Eleven

Eleven Sports Network należy do The Channels Co. Ltd., które jest zarejestrowane w Wielkiej Brytanii.

 

Nie mogę tego ujawnić bo to tajemnica (kablówki rywalizują między sobą). Teraz już jesteśmy spokojni w sprawach dystrybucji. Ja w domu w Warszawie raczej obejrzę. Moja kablówka będzie miała sygnał. Nie wiem wprawdzie w jakim pakiecie, ale tylko dlatego, że to operator CATV ustala cenę i pakietyzację. Czekam tak jak i Wy na ulotki wywieszone w bloku w sprawie nowej oferty :)

A co z nc+ i CP?

Napisał wyraźnie, że nie może niczego ujawniać... -.-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...