Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie szanowny, niby za miesiąc jest Tarcza Wspólnoty o której jest głoszone, że niby ją pokażą to jak może nie być jeszcze nikt zatrudniony? Przyjmą do pracy gości na 2 dni przed tym spodziewanym meczem? To tak odnośnie tego, że nie ma kto prowadzić konta na FB.

Myślisz że w nowo powstającym kanale nie mają nic lepszego do roboty niż pisanie na FB i TT? Jak się rozpocznie promocja kanałów mediach i internecie mogą startować z mediami społecznościowymi. Już w czerwcu pisałem że nie musieli dawać ogłoszeń bo pewnie w "środowisku" ci co mieli wiedzieć wiedzieli o starcie. Ekipa już pewnie dawno jest stworzona. Teraz pewnie będą dobierać młodych ludzi do czarnej roboty. Wklepywanie newsów na stronę, obsługę mediów społecznościowych, latanie z mikrofonami itd.

Założą teraz kont na FB i zalajkuje ich ilu? 20-30 osób? FB TVN Fabuła wystartował dzień po starcie kanału. Nikt wtedy nie mówił że to fejk bo nie mają konta na FB na miesiąc przed startem kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie wolno, pewnie ten gość miał do niego dostęp skoro pokazał, tylko powtarzam czego to ma być dowodem? Jaki sens ma uwiarygadnianie się przedstawiciela Eleven w wątku na SK który czyta kilkanascie, a w porywach kilkadziesiąt osób? Co chce ta osoba udowodnić tej super wąskiej grupce?

Przecież to tak samo śmieszne jak tamto fejkowe konto.

 

@Be89

Ja mam gdzieś konta na FB i kto je prowadzi i czy je prowadzi i dla kogo.

Ja tu głównie piszę o przedstawicielu Eleven zarejestrowanym 2 dni temu próbującym udowodnić kilkunastu osobom nie wiadomo co i nie wiadomo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chciał rozwiać Wasze teorie spiskowe które co rusz tworzyły się na tym forum.

Dołączam się do wcześniejszych próśb ma może ktoś jakieś screeny chociaż z tego materiału co był wstawiony wczoraj na YT? Ja wbiłem po godzinie od opublikowania i nie zdążyłem obejrzeć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresy meilowe.

 

Kontakt dla dystrybutorów w sprawie technicznej (jak pozyskać sygnał i w sprawie handlowej) to: dystrybucja@elevensportsnetwork.com

Kontakt w innych sprawach niż dystrybucja to info@elevensportsnetwork.com

 

Kontakt w sprawie współpracowników, komentatorów itp: rekrutacja@elevensportsnetwork.com

 

Ten ostatni adres będzie uruchomiony do poniedziałku. Nasz informatyk jest w tej chwili poza firmą i musi ustawić forward na konto osoby od spraw produkcji i rekrutacji.

Nie piszcie więc, że nie działa.

Firma jest w trakcie uruchamiania. Czy ktoś widział kiedyś firmy jak wyglądają na tym etapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie,że redakcji nie ma?? Widziałem ten filmik prace trwają pełną parą, pojawiło się ponadto już kilka nazwisk osób odpowiedzialnych za ten projekt, co nie oznacza,że to cała ekipa tego kanału. TV Republika też nikt nie dawał szans,a funkcjonuje. Oczywiście Eleven to będzie zupełnie nowa jakość, rewolucja na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Eleven to będzie zupełnie nowa jakość, rewolucja na polskim rynku.

Życzył bym Tobie i wszystkim aby nie okazało się, że będzie "z dużej chmury mały deszcz". W ogóle, to nie ma obecnie podstaw, aby wypowiadać takie slogany jak twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu pisze o 1wszej transmisji 2 sierpnia, czyli za troche ponad 3 tygodnie. Redakcji nie ma, kanalow nie ma, o dostepnosci kanalu ani widu ani slychu, kampanii promocyjnej brak. Cool story bro! :lol2:

 

Gdybyś nie położył się wczoraj po dobranocce, tylko był na forum to byśo obejrzał filmik i zobaczył, że jest zarówno studio, jak i redakcja czy jingle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mam ciekawsze rzecz do robienia niż siedzenie na forum 24/7 :roll:

2) Taki filmik to można sobie do nosa wsadzić. Chcę konkretów od oficjalnych osób odpowiadających za ten kanał. Nie od usera, który zarejestrował się wczoraj na forum.

3) Skoro twoim zdaniem wszystko jest ok to powiedz gdzie będą dostępne te kanały? Kto jest w redakcji? Jakie KONKRETNE prawa mają te kanały? Oficjalnie nie wiemy NIC, a wg niektórych startują za 3 tygodnie. Z dużej chmury mały deszcz jest na razie, a niektórzy podniecają się jakby wchodził potentat na polski rynek. Czasami aż żal czytać ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie gorączkuj się. Te same pytania można zadać odnośnie twojego ukochanego Canal+.

Konkrety są takie, że nie zobaczysz już tam Serie A i Ligue A i jak widzę masz problem.

 

Jakoś dziwnym trafem nie przeskadzało ci to, że np. ramówki Canal+ Discovery nie znaliśmy jeszcze dzień przed uruchomieniem kanałów i nie było żadnych konkretów.

Nie przeszkadza ci też jakoś, że nawet nie wiadomo czy będzie w twoim ukochanym kanale La Liga. Albo to, że jeszcze tydzień temu jego przedstawiciele twierdzili, że mają ligę włoską i francuską a teraz cichaczem usunęli to ze swojej strony ;).

 

Tak jak już zostało napisane, kanały są w PLIXIE i każda nowoczesna kablówka będzie miała do nich dostęp, tak jak np. do Pulsu HD.

 

Dwa tygodnie temu jeszcze pisałes, ze Eleven nie ma tych praw o których pisze, że muszą być przetargi itd, zawsze wszystko na "nie" mimo, że fakty świadczą inaczej. Daruj sobie więc sianie dalszego defetyzmu, oglądaj swoją cyferkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co w tym wszystkim Wam chodzi. Wiadomo, że telewizja powstaje tylko po to żeby wyciągnąć od Was więcej pieniędzy. Nie będzie nigdzie na wyłączność bo to się nikomu dzisiaj nie opłaca. Ceny praw są zbyt wysokie by ktoś kupował je na wyłączność. M&P Silva przekalkulowało, że jeżeli zrobi kanał premium nie związany z żadną platformą to potencjalny rynek odbiorców jest ogromny. Jest pewnie jakiś biznes plan, który określa ile mogą wydać na nowe prawa i póki im się budżet nie wyczerpie to będą kupować. Jak się przeliczą z ceną to ludzie nie kupią i mogą szybko ten pomysł porzucić.

 

Ci co mają NC+ będą bardziej niezadowoleni bo mieli wszystko do tej pory za kwotę około 70 zł. Teraz będzie drożej. Chyba, że te prawa nie będą ich interesować tak jak mnie. 10 zł za ten kanał nie dopłacę bo jak miałem te ligi to i tak ani jednego meczu nie obejrzałem. Za rok najważniejszy dla mnie przetarg o Premier League.

 

Co do kablówek to opłaty są tam tak wysokie, że nie wiem czy abonenci będą chcieli dopłacać. Żeby mieć C+ w mojej kablówce musiałbym płacić więcej o 60 zł niż płacę teraz w NC+. Jak doliczę do tego Eleven to kwota robi się poważna. Ten kanał będzie w kablówkach alternatywą do C+ (uboższą wersją za mniejsze pieniądze) niż uzupełnieniem.

 

Jak będzie czas pokaże. Myślę, że najbardziej zainteresowani ofertą będą Ci, dla których C+ był za drogi lub nie interesują ich filmy tylko sport.

 

Nie martwcie się i tak za to wszystko Wy płacicie i będziecie płacić więcej bez znaczenia czy byliście W NC+ czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w tym filmie w logo z "E" jest normalna litera "E", bez tych wcięć pod cyferkę "11" :)

 

1) Mam ciekawsze rzecz do robienia niż siedzenie na forum 24/7 :roll:

2) Taki filmik to można sobie do nosa wsadzić. Chcę konkretów od oficjalnych osób odpowiadających za ten kanał. Nie od usera, który zarejestrował się wczoraj na forum.

3) Skoro twoim zdaniem wszystko jest ok to powiedz gdzie będą dostępne te kanały? Kto jest w redakcji? Jakie KONKRETNE prawa mają te kanały? Oficjalnie nie wiemy NIC, a wg niektórych startują za 3 tygodnie. Z dużej chmury mały deszcz jest na razie, a niektórzy podniecają się jakby wchodził potentat na polski rynek. Czasami aż żal czytać ten temat.

Jak nic nie wiadomo? Coś już wiadomo i też wiadomo jakie już mają prawa i że to nie koniec. Ale oczywiście znajdą się tacy dla których to jest nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 "Coś" wiadomo, ale powtórzę, że chodzi mi o KONKRETNE informacje od osób oficjalnie związanych z tymi kanałami. Czy te ligi będą na wyłączność, ile meczów w kolejce będą pokazywać, kto będzie komentował...pytań jest mnóstwo. Za 3 tygodnie startują, a my nawet nie wiemy gdzie, i czy w ogóle, będą dostępni na platformach cyfrowych. Już to widzę, jak przeciętny Kowalski dowiaduje się, że "wielki" Eleven staruje za 2 dni i będzie biegł robić przelew. Nie mówiąc już o zwykłych Januszach, którzy nawet nie wiedzą, że Canal+ stracił ligi i że startuje taki twór jak Eleven. No bo skąd mają wiedzieć skoro takie informacje są tylko na w internecie. Dla takich osób czego nie ma w tv to nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pracują nad tym wszystkim jeszcze to co mają pisać? Jeśli będą gotowi na start, będą mieli wszystko poukładane i dopięte na ostatni guzik to ruszą zapewne z kampanią. Może na przykład tydzień przed startem pojawią się konkrety, gdzie będą dostępni, za ile, jakie prawa, jakie programy etc. Jak pojawia się nowy kanał to wiadomo, że od razu nie jest dostępny wszędzie. U jednych operatorów będzie dostępny w dniu startu, a u innego po 3 miesiącach. Jak komuś będzie zależało na kanale to znajdzie sposób, żeby go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...