Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I automatycznego wzrostu abonamentu paczki Eleven. :crazy:

BPL w Eleven, to szersza dostępność. Choćby w player.pl bez konieczności płacenia abonamentu za "talerzową" TV plus paczka C+. Nie ma się co sprzeczać, bo każdy ma inne priorytety. Mnie TV przez internet bardziej odpowiada, bo mogę mieć ją tam, gdzie aktualnie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I automatycznego wzrostu abonamentu paczki Eleven. :crazy:

 

A niech podbijają cenę. Dopóki Eleven będzie w player.pl to jak dla mnie mogą w nc+ wołać ile chcą i łączyć z paczką C+.....Cena player.pl z BPL do zaakceptowania to dla mnie 30 PLN....bo samo odłączenie paczki C+ to dla mnie oszczędności 50 PLN.....

 

Jak na razie to wszystkie decyzje Eleven biją te z Canal+.

Po tych decyzjach z Eleven w końcu Canal+ obudziła się ze snu wielkiego. Gdyby nie Eleven nie pokazywaliby Multi Ligi Mistrzów, bo podobno nie opłacało się... A dodam, że dla Canału Premium nie może się liczyć oglądalność, tylko i wyłącznie powinien być wybór.

 

czekam na stratę angielskiej piłki i obniżenie abonentu C+

 

Multiliga to tylko jeden element, z którym się obudzili. Była nawet multiliga w fazie eliminacyjnej oraz wreszcie ustawili zespoły po kolei z multilidze i nagle pojawiły się tabelki. Wprowadzili ponadto Ekstraklasę po godzinach itd.....Zeby dorównać Eleven to teraz pora na studio ze stadniony czy spod stadnionu z hitów BPL....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę sądzicie, że C+, czy inny podmiot miał szanse na zakup praw od MP&Silva (Serie A, L1 itd)? Oni z Eleven dawno sie umówili, że te prawa trafią do nich. Przygotowania do uruchomienia E rozpoczeły się w marcu, jeśli nie wcześniej. Gdyby nie mieli pewności, że będą mieli jakieś atrakcyjne prawa, nie porywali by sie z motyką na słońce.

 

Też sądze, że Canal+ ma powiązania i coś za uszami z tym Eleven.

Bo po 1 Eleven jest tylko w nc+ i to tylko dla posiadaczy Canal+. Jakimś dziwnym trafem nie ma ich nawet w kablówkach.

Po 2 Canal+ nie obniżyła cen nawet. Śmierci mi tutaj niezdrową konkurencją.

Jeszcze brak Elevenu rozumiem w CP, ale w UPC czy Vectrze już nie. Canal+ doi z nas ile może. Wie, ze gdyby Eleven byłoby samodzielną paczką wiele ludzi zrezygnowałoby z opcji Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że C+ ma powiązania z E, naucz się czytać ze zrozumieniem. Odnosiłem sie do powiązań Eleven z MP&Silva.

Eleveny są sprzedawane w nc+ w taki sposób dlatego, żeby nie spadła sprzedaż C+.

Nie ma żadnej nieuczciwej konkurencji, E nie w dużych kablówkach z prostego powodu, bo sie nie dogadali, podobnie jak z CP.

 

@Wislok, poprawione :)

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze brak Elevenu rozumiem w CP, ale w UPC czy Vectrze już nie. Canal+ doi z nas ile może. Wie, ze gdyby Eleven byłoby samodzielną paczką wiele ludzi zrezygnowałoby z opcji Canal+.

 Racja stronniczy90:)))

Juz widze jakie tlumy rezygnuja z LA ,Ekstraklasy i LM i żużla dla czegoś czego nikt nie oglądał mając do tego dostęp na C+.

Wyniki oglądalności sa ogólnie dostępne.

Oczywiście do Ciebie to nie dociera.

Ty i 5 innych z tego forum momentalnie rezygnujecie.

Szok dla canalu :mrgreen:

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaką kasę będą kosić z playera. Nikt nie zrezygnuje z dochodowej usługi. Niektórzy chyba zapominają, że NC+ nie jest pępkiem świata. Podpisało się lojalkę na 2 lata, więc teraz  Eleveny beeee, bo trzeba dodatkowo płacić. Typowi polscy "szczęśliwi posiadacze", tzn jak już za coś zapłacili, to będą bronić do ostatniej kropli krwi :D

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa dogadają się, szczególnie, że kooperują z największym konkurentem C+ czyli BeIN. C+ musiał ich wpuścić, bo abonenci zaczęliby masowe rezygnacje po zakończeniu umów - chodzi mi o fanów LL.....Zapomniałeś hejt na fb czy tt? Tam dosłownie co nc+ nie napisała o filmie, premierze itd. to padały masowo pytania o LL itd....Czarny PR się lał, więc wprowadzono Eleven do nc+....

 

Latem też uważałem, że Eleven to pomysł C+ i myślałem tak dopóki BeIN nie wykupił im LL - teraz jestem pewien, że to albo przejściówka dla BeIN, a już na pewno projekt, który jest odrębny od C+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa dogadają się, szczególnie, że kooperują z największym konkurentem C+ czyli BeIN. C+ musiał ich wpuścić, bo abonenci zaczęliby masowe rezygnacje po zakończeniu umów - chodzi mi o fanów LL.....Zapomniałeś hejt na fb czy tt? Tam dosłownie co nc+ nie napisała o filmie, premierze itd. to padały masowo pytania o LL itd....Czarny PR się lał, więc wprowadzono Eleven do nc+....

 

Latem też uważałem, że Eleven to pomysł C+ i myślałem tak dopóki BeIN nie wykupił im LL - teraz jestem pewien, że to albo przejściówka dla BeIN, a już na pewno projekt, który jest odrębny od C+....

gdyby byli tacy niezalezni to by miroslawski nie wyszedl na glupka gadajac jak to szeroko beda dostepni.

oprocz nc+ i swojskich kablowek nie ma ich ani w cp ani upc czy vectrze wiec musieli isc na deal z nc+ ze sa u nich a reszte olewaja

Edytowane przez fillion
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Abonenci sieci Supermedia z Warszawy oraz Stowarzyszenia Telewizja Teofilów B z Łodzi uzyskali dostęp do sportowych kanałów Eleven i Eleven Sports. Nowe stacje wejdą w skład dotychczasowych pakietów operatorów.

Eleven i Eleven Sports znalazły się w podstawowych pakietach cyfrowych obu operatorów. W ofercie Supermediów są one dostępne w pakiecie Silver HD na kanałach 117 i 118, a w Stowarzyszeniu Telewizji "Teofilów B" w pakietach Wzbogaconym i Luksusowym na kanałach 158 oraz 159."

 

Oczywiście, wszystko w pakietach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz nc+ i swojskich kablowek nie ma ich ani w cp ani upc czy vectrze wiec musieli isc na deal z nc+ ze sa u nich a reszte olewaja

 

Boże!!!! Kto Wam takie głupoty pisze o tym, że nc+ ma wyłączność na Eleven.

Ja wiem, że nc+ wmawia fanatykom piłki nożnej, że są najlepsi. I są tak fajni, że jeśli chcesz u nich Eleveny to nie dość, że musisz dodatkowo zapłacić, to jeszcze wcześniej wykupić Canal+. Zabawne jest to, że niektórzy są z tego baaaaardzo zadowoleni. Hehehehe.

 

Ja wiem, że idąc po nowy telefon za zeta podpisujesz nową umowę w jeden dzień.

Ale duzi operatorzy NEGOCJUJĄ długo warunki, by wprowadzić określone kanały za dobrą cenę, bo stawka jest duża. Sorcia, ale Cyfrowy Polsat ma aż (!!!) 3,5 mln abonentów CP i w porównaniu z nc+ nie ma noża na gardle, że ktoś zrezygnuje z Canal+. Bo CP nigdy nie miał piłkarskich tzw. fanbojów. Więc Zyguś wie co robi, negocjuje długo, bo może dyktować warunki. I możemy być pewni - zaskoczy rynek pokazując nc+ ile jest warty ich kontent "premium" :)

 

I jeszcze raz powtórzę:

1) nc+ nie ma wyłączności na Eleveny

2) pakietyzacja i sprzedaż Elevenów zależy od operatora. Na razie TYLKO nc+ kosi swoich klientów :)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 cp to jedno ale upc czy vectra powinna robic wszystko by 11 pojawily sie u nich

solorz gdyby byl cwany to przyjmujac eleveny i udostepniajac je w jednym z pakietow wbilby niezla szpile nc+ bo troche osób by przeplynelo do jego platformy

 

ps ja mimo ze posiadam nc+  nie bede sie dawal doic i doplacal za eleveny

 

predzej beiny zjedza eleveny niz te wejda do solorza(choc chcialbym sie mylic)

Edytowane przez fillion
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko logo. Będą szerzej dostępni.

Nie rozumiem Eleven. Poszliby do UPC, Vectry, CP i mieliby dodatkowy hajs. Nie rozumiem układu z nc+, ale widać gołym okiem, że to układ Canal+ <> Eleven.

 

Czy to normalne by wykupić Eleven trzeba mieć Canal+? Nawet jak był Orange Sport to można było go kupić za 10 zł - Ci którzy nie mieli paczki Canal+; za 5 zł Ci, którzy mieli Canal+.

 

Tutaj ewidentnie Canal+ boi się straty klientów opłacających paczkę Canal+, dlatego siłą ma ten Eleven i jeszcze dodatkowo chce za to hajs.

 

CP już pokazał, że History, Filmboxy, Sundance itd. to nie Premium, za które nc+ chce duży hajs i pobiera go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie ma wielkiego ciśnienia na piłkę i nie musi na się wprowadzać 11 do swojej oferty. To nc+ miała nóż na gardle, bo ludzie, co oczywiste byli wściekli na swojego operatora. Polsat wystartował mocno z piłką, ale po stracie Bundesligi i Ligi Mistrzów dość dobrze odnalazł się na rynku, znalazł niszę i dziś w Polsacie piłka jest dodatkiem, a nie daniem głównym. Inna sprawa jest taka czy rzeczywiście prawa posiadane przez Eleven są w stanie przyciągnąć aż tylu ludzi? Nie oszukujmy się, poza La Ligą, a ściślej Realem, Barceloną i może jeszcze ewentualnie Sevillą, bo Krychowiak gra, prawa posiadane przez Eleven to nie jest nie wiadomo jaki cud dla przeciętnego Kowalskiego. Owszem, dla nc+ była to spora strata, bo Canal+ w jakiejś części wykupowała nieco inna grupa klientów, a do tego wszystkiego doszły podwyżki przy jednoczesnej utracie zawartości i stąd polał się w dużej mierze hejt.

 

Na dziś sprawa wygląda tak, że tylko nc+ kroi dodatkowo za Eleven, choć to abonenci Canal+ są najbardziej poszkodowani. A kolejny operatorzy dojdą z czasem. Spokojnie. Ile czasu nSport był bardzo słabo dostępny.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie ma wielkiego ciśnienia na piłkę i nie musi na się wprowadzać 11 do swojej oferty. To nc+ miała nóż na gardle, bo ludzie, co oczywiste byli wściekli na swojego operatora.

 

Otóż to. Solorze nic nie tracą na braku Eleven. Nie stracili żadnych praw. Nc+ bez Eleven miałby obecnie bardzo trudną sytuację, więc musieli działać szybko.

 

Na dziś sprawa wygląda tak, że tylko nc+ kroi dodatkowo za Eleven, choć to abonenci Canal+ są najbardziej poszkodowani.

 

Jesteś jedną z nielicznych osób na tym forum, która to widzi. Ja pisze o tym od dobrych kilku miesięcy. Brawo!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie musi dodawać bo tyle lat nie miał dobrej piłki więc dla nich to się mija z celem. Wolą postawić w niszowe sporty i jak pokazuje przykład opłaca im się; własne gale Polsat Night, KWS kiedyś było niemrawe, teraz trudno o bilety, siatka, itd. itd.

Co do Bundesligi to jest w Eurosporcie.

W ogóle CP i tak zyskuje bo C+ stracił 2 mecze na wyłączność Polskiej ligi, Eurosport zyskał LE, itd. Więc CP nic nie zapłacił a wzbogadził swoją oferte sportową i nie podwyższył ceny.

 

Posiadacze Canal+ w tym ja jestem zawiedzony, bo nie dość, że płaciłem duży hajs za Canal+ to zabrali mi 3 ligi i każą płacić za Eleveny.. to paranoja.

 

Prawda jest taka, że najbardziej cieszącą się oglądalnością i najbardziej popularną ligą w Polsce oprócz Ekstraklasy jest Bundesliga.
CP nie musi nic robić dopóki ta liga leci w Eurosporcie. Wiele razy spotkałem się z czymś takim, że ludzie wolą obejrzeć byle jaki mecz Bundesligi niż hit ligi angielskiej czy włoskiej.
 
Baa nawet nie rozumiem mojego ojca, gdzie leci mecz hitowy a ten ogląda jakieś niszowe drużyny z Bundesligi. Bywało też tak, że oglądał 2 Bundesligę, gdzie śmiało leciała w tym czasie liga angielska na wyższym poziomie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje coś innego... C+ nie ma wyłączności na E/ES, bo dołączają je inne, mniejsze kablówki, jest natomiast dziwne, że żaden inny wielki podmiot (UPC, Vectra, Multimedia, CP) nie dołączył tego kanału, mimo ogromnego zainteresowania... Ile osób w kablówkach ma pakiet C+ dla meczy i chętnie zakupiłby E/ES? Sądzę, że sporo... Może więc jest tak, że C+ zablokował redystrybucję E/ES większym podmiotom np. na pół roku, tak aby w gorącym okresie przedświątecznym, gdy łapie się najwięcej nowych klientów, mieć u siebie E/ES "na wyłączność"? To tak naprawdę dla nich ostatnia deska ratunku, by zgarnąć nowych na piłkarski kontent. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby nagle po nowym roku wszystko puściło i duże kablówki nagle dodały Eleveny do swoich pakietów. Przecież nikt chyba nie sądzi, że kablówki zrobią to za darmo - to także dodatkowa kasa dla nich i nie wierzę, że negocjaje są aż tak trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...