Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ulega wątpliwości, że dla kibica piłki nożnej jest drożej. Przecież niemal każdy miłośnik futbolu miał nc+(oprócz osób wrogo nastawionych do Canal+) i teraz za to samo musi płacić dodatkowo. Ja akurat nie mam innego wyjścia i muszę dokupić 11, bo oprócz polskiej, angielskiej i LM uwielbiam też La Ligę. Dobrze, że NBA pozostało w nc+, oby podobnie było z ligą angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej możesz mieć Elevena za 11 PLN, więc za cały rok 11 zapłacisz mniej niż za miesiąc nc+

 

Te 11 zł, o których piszesz dotyczy internetu, prawda? Otóż uprzejmie zwracam uwagę, że w internecie te mecze były dostępne od zarania dziejów, grubo przed pojawieniem się Eleven. Powiem więcej - były, i są w dalszym ciągu, za darmo i w o wiele lepszej jakości na streamach. Tak więc Eleven nie robi łaski z tą ceną, ponieważ w interncie za free masz dostępne to samo co oferują i to w znacznie lepszej jakości. Tutaj chodzi o satelite, a nie o internet. A w satelicie cenowo niestety wszystko poszło do góry. I to jest prawda, która należy zaznaczać.

 

Co do ręcznej to zwracam honor. Nie byłem tego świadomy.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare - rozumiem, że piszesz o legalnym streamach, bo ja mówię tylko i wyłącznie o takiej formie - natomiast pomijasz, jak większość dwie kwestie:

 

1) To, że teraz dla wielu osobom wydaje się, że jest drożej to po pierwsze kwestia tego, że nc+ zamiast włączyć abonentom C+ (lub przynajmniej takim jak ja z wysokim pakietem) Eleveny postanowiła zarządzać dodatkowej opłaty. Jednak ten mechanizm działa tylko i wyłącznie dlatego, bo Eleven jest w nc+ i małych lokalnych kablówkach (chociaż jedna mnie dosięga) - natomiast temat się skończy jeżeli wejdą w to większe kable i CP (w co nie wierzę). Przez to Eleven jak widać postawił na sieć i 11 PLN za w pełni legalny stream jest dla wielu tutaj świetną ofertą, bo płacą 11 PLN za to, za co kiedyś płacili 80-90 PLN z całym nc+

 

2) Ważniejsza kwestia (dzięki, której może zrozumiesz dlaczego tak kibicuję Eleven), czy C+ kiedykolwiek dał możliwość oglądania C+Sport ludziom spoza nc+, czy spoza kręgu abonentów ? NIGDY! Natomiast Eleven się nie zamyka jest dostępny dla wielu ludzi (nawet tutaj z forum), którzy nie mają nc+. Tak więc jest o wiele TANIEJ i legalnie (bez zacinek) dla większego ogółu ludzi, bo nie muszą się bawić z paczką za 90 PLN tylko płacą 11 PLN. Nawet CP daje możliwość dostępu do kanałów poprzez IPLĘ, C+ nigdy nie był w ten sposób dostępny. Tak więc niech Eleven nadal to rozwija, bo ja np. już uważam, że zyskałem - 5 spotkań Serie A za 11 PLN, a wcześniej 50 PLN (z samą paczkę C+) z 2 spotkaniami....

 

 

Kibicuję BPL w Eleven dlatego, że jak takie rozgrywki przejdą do Eleven to może i cena wzrośnie, ale nie sądzę, żeby była to kwota 30 PLN. Natomiast odpadnie wtedy argument nc+ wiązania paczki C+ z Elevenem, bo ludzie znajdą inną drogę dostępu: kabel. net (legalny) itd. Chociaż pewnie i już wielu szuka alternatywy i właśnie Eleven ją daje, a C+ nie dawał! Natomiast wiem jedno będzie o wieeele taniej i podejrzewam, że zyskamy spotkań. Co do 3-go kanału nie wiem czy będzie, ale liczę, że wtedy tak....I dlatego cieszy mnie cała ta gra z Eleven, bo jest po prostu tanio. Gdyby nie moja umowa do wakacji, to już dawno miałbym wyłączoną paczkę C+...i nie chodzi o to, że mnie nie stać, tylko prostu nie jest ona tego warta, bo ja poza 1-2 angielskiej i Górnika Zabrze (przeważnie w Eurosporcie) - nic nie oglądam...

 

Podejrzewam, że Ty jako kibic BPL nie odczuwałeś problemu, bo w C+ było 4-5 spotkań plus dobrzy komentatorzy. Natomiast włoska była traktowana w sposób żenujący....2 spotkania i ten usypiający komentarz....ja jestem Elevenem przez to zachwycony...

 

Ponadto rynek pokazuje jedno, nic tak dobrze nie robi jak konkurencja....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ dopiero przyszedłem odniosę się do waszych wypowiedzi.  Dziwna ta dyskusja na temat tego mojego jednego postanowiłem go użyć bo:

1. To jest temat o elevenach

2. nie mam nc+

3. podali na fb że będą pokazywać około 3 meczy tygodniowo (tyle co rok temu ale dwa lata temu dawali 4 a nawet 6). znając podejście eleven liczyłem na więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drożej ? Kiedyś, żeby oglądać ligę włoską, hiszpańska czy francuską musiałeś mieć wykupioną paczkę C+ za minimum 50 PLN plus otoczkę z nc+, więc 80-90 PLN...(w kablu z pozostałymi kanałami często wychodziło drożej). Dziś de facto za 11 PLN masz dostęp nie dość, że do tych 3 lig to jeszcze w znacznie większej ilości (i w przypadku włoskiej z rewelacyjnym komentarzem - derby Italii wreszcie skomentowane na odpowiednim poziomie).....

 

Ja nie jestem żadnym byłym abo, tylko abo nc+, który płaci 140 PLN...(jestem prawie 15 lat z C+).ale do końca umowy, bo kibicuje Elevenowi z BPL, bo po prostu chce mieć taniej...na pewno nie zawołają sobie 50 albo 80 PLN za Elevena, nawet z BPL..."

 

Jeżeli jesteś abonentem NC+ to żeby mieć dwa kanały Eleven musisz jednak teraz płacić więcej niż poprzednio (jak jeszcze masz abonament). Nie neguję tego, ze zawartość Eleven jest uboższa. Bardzo lubię NFL i to dla mnie było główną motywacją co by te programy wykupić. Nie mam możliwości ani ochoty oglądać sportu za pomocą stream'ów. Natomiast pozyskanie praw do BPL przez Eleven to rozsądnie podchodząc do problemu jednak nie było by korzystne dla miłośników tej ligi. Tak samo jak przewidujesz, ze po pozyskaniu tych praw cena w Eleven by nie wzrosła: "dlatego, że jak takie rozgrywki przejdą do Eleven to może i cena wzrośnie, ale nie sądzę," nie ma pewności, ze będzie uruchomiony trzeci kanał tej stacji, który w takiej sytuacji był by niezbędny. A co do internatu, przebywam w regionie w Polsce gzie nie ma możliwości podciągnięcia "kabla" do stacjonarnego, a i przekaźniki komórkowe są takie, że EDGE to jest max co mogę uzyskać. Ściąganie filmów z internetu czy oglądanie cokolwiek za pomocą łącz internetowych nie wchodzi w rachubę.  A że taniej to na pewno nie będzie, i tu wg. mnie bardzo się mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 11 zł, o których piszesz dotyczy internetu, prawda? Otóż uprzejmie zwracam uwagę, że w internecie te mecze były dostępne od zarania dziejów, grubo przed pojawieniem się Eleven. Powiem więcej - były, i są w dalszym ciągu, za darmo i w o wiele lepszej jakości na streamach. Tak więc Eleven nie robi łaski z tą ceną, ponieważ w interncie za free masz dostępne to samo co oferują i to w znacznie lepszej jakości. Tutaj chodzi o satelite, a nie o internet. A w satelicie cenowo niestety wszystko poszło do góry. I to jest prawda, która należy zaznaczać.

 

Co do ręcznej to zwracam honor. Nie byłem tego świadomy.

To po co wykupujesz co miesiąc pakiet płatnej telewizji jak wszystko jest w internecie za darmo? Są ruskie sopcasty ze sportem w bardzo dobrej jakości, filmy i seriale też można ściągać w dobrej jakości za darmo. Wytłumacz bo nie rozumiem.

 

Kupujesz kabel HDMI za 10 zł i wszystko oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co wykupujesz co miesiąc pakiet płatnej telewizji jak wszystko jest w internecie za darmo?

 

Gdyż cenie sobie oglądanie sportu na telewizorze ( a konkretniej na satelicie/kablu ). Przynajmniej nie muszę się bać, że mi cokolwiek będzie zacinało, że mi wywali połączenie albo coś w tym stylu. Dziwie się, że o to pytasz w ogóle. Internet w znacznej części Polski jest dostępny w ograniczonej prędkości, takiej do 5-6 Mb/s. Nie każdy żyję w większym mieście, gdzie oferuje się prędkości dochodzące do 50-100, a nawet więcej Mb/s. I o tym trzeba mówić. Nie każdy ma takie łącze, aby oglądać sport na internecie. Co prawda ja osobiście jestem w ten drugiej grupie, ale to nie zmienia faktu, że po prostu wolę oglądać na satelicie sport. Inną sprawą są filmy i seriale. Tutaj bezsprzecznie stawiam na internet, który oferuję mi moje ulubione seriale już następnego dnia po premierze w USA. Gdyby czekał na polską telewizję, to w ogromnej większości przypadków musiałbym czekać pewnie z 1-2 lata.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drożej ? Kiedyś, żeby oglądać ligę włoską, hiszpańska czy francuską musiałeś mieć wykupioną paczkę C+ za minimum 50 PLN plus otoczkę z nc+, więc 80-90 PLN...(w kablu z pozostałymi kanałami często wychodziło drożej). Dziś de facto za 11 PLN masz dostęp nie dość, że do tych 3 lig to jeszcze w znacznie większej ilości (i w przypadku włoskiej z rewelacyjnym komentarzem - derby Italii wreszcie skomentowane na odpowiednim poziomie).....

 

Ja nie jestem żadnym byłym abo, tylko abo nc+, który płaci 140 PLN...(jestem prawie 15 lat z C+).ale do końca umowy, bo kibicuje Elevenowi z BPL, bo po prostu chce mieć taniej...na pewno nie zawołają sobie 50 albo 80 PLN za Elevena, nawet z BPL...

 

 

 

Eleven wygrał piłkę ręczna, poszukaj sobie w sieci, nawet na stronie federacji podano informację, że ręczna będzie w Eleven, dopiero później pojawiły się informacje o tym, żę C+ też ma zapodawać mecze, więc nie, że nie wiemy, tylko takie były fakty - to Eleven wygrał przetarg, tylko odpuścił i dobrze, bo przynajmniej mamy więcej piłki...

 

Jedyne kogo szkoda to Twarowskiego, tutaj zgoda, ale ja lubię nowe twarze i niestety wczoraj słuchałem LM w C+ i ciągle te same głosy....nieważne czy dobre czy nie...nie dają szasny, a emocjonalnych komentatorów jak np. Ryczel się pomija, z resztą Wolskiego też, bo ciągle studio prowadzi....tego nie rozumiem...

 

To, że nc+ tak załatwiła i rzuciła paczkę za 8 czy 16 PLN to nie oznacza, że jest drożej...Tak jak pisałem wyżej możesz mieć Elevena za 11 PLN, więc za cały rok 11 zapłacisz mniej niż za miesiąc nc+....To istna taniocha w porównaniu do tego co oferuje nc+ - jeszcze ze znacznie mniejszą ilością transmisji...

 

 
 

Bo do tej pory jak cokolwiek kupowali to mieli większe pakiety niż nc+.....

Chyba pora zmienić płytę bo ci sie zacięła z tymi 50 zł za paczkę C+.Mało kto płaci tyle teraz za nią bo na ogół wszyscy mają w jakiejś promocji.A kiedyś też nie była w takiej cenie jak piszesz.Ja tylko czekam aż te kanały pojawią się w CP i to trochę zredukuje zapędy NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora zmienić płytę bo ci sie zacięła z tymi 50 zł za paczkę C+.Mało kto płaci tyle teraz za nią bo na ogół wszyscy mają w jakiejś promocji.A kiedyś też nie była w takiej cenie jak piszesz.Ja tylko czekam aż te kanały pojawią się w CP i to trochę zredukuje zapędy NC+.

 

A nie masz na rachunku z nc+ Canal+Premium z kwotą 50 PLN ? Ale ok, jak uważasz, że to nie jest wystarczająca argumentacja to spójrzmy dalej. Poprzedni sezon - powiedz mi ile musiałeś zapłacić za dostęp do ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej ? Czy, aby nie było to więcej niż 50 PLN (albo średniomiesięczną kwotę 27 PLN, którą nie wiem skąd wziąłeś w innym temacie)? Przypadkiem nie była to kwota 80-90 PLN ? Owszem są tam inne kanały, ale ja np. nie chce ich wykupić a muszę, więc realnie to nie jest 50 PLN, a 80-90 i więcej....bo C+ nie stwarza możliwości ich oglądania alternatywnie poza platformą (co zrozumiałe, ale to inna sprawa). Eleven natomiast daje taką możliwość czy to jest 11 PLN w necie czy kwota w innej kablówce (czy przyszłościowo u dużych graczy) no jakby tego nie liczyć to dostępność Eleven nie jest ograniczona do abo nc+, ale jest dostępna dla każdego dzięki netowi i kwocie 11 PLN....Jest po prostu o wiele taniej i bez całego bagażu niepotrzebnych kanałów, bez których nie zobaczysz za mniej niż 80 PLN lig zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i tak bardziej opłaci się Eleven w nc+ mimo wciskania pakietu C+.

 

U mnie wychodzi tak:

Neostrada z telefonem 10mb ( w praktyce 5,5 mb ) 89 zł . Gdybym chciał Eleven wychodzi równe 100zl za niepewny odbiór z internetu

 

Nc+

Comfort+Extra+8xC+ 79,99zł ( Pierwszy rok po 49,99 + HBO gratis na 9m)

Dodajemy Eleven i wychodzi 87,49 za HD na dużym ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok a jak działają Tobie Eleventy przy tak słabym internecie?

Jak nie było Eleven w NC+ to nie dało się w ogóle oglądać, co kilka sekund zacinka. Jak włączyli Eleven w NC+ to w miarę dobrze, przycinki się zdarzały,ale sporadycznie. Mój największy kłopot nie wynikał ostatnio z kwestią Elevena, tylko faktem,że nie wiem dlaczego często internetu po prostu nie było :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...