Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Umkwatata

 

"Mamy dla Was dobrą wiadomość – platforma nc+ przedłuża termin bezpłatnego dostępu do kanałów Eleven i Eleven Sports do 20 października! Po tym okresie abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ będą mogli wykupić subskrypcję tych kanałów w specjalnej, promocyjnej cenie! Szczegóły wkrótce."

 

Po czym wnioskujesz, że inni w ogóle będą mogli wykupić ?

 

Może po fragmencie,że osoby mające paczkę Canal+ będą mogli dokupić Eleven w promocyjnej cenie. Czyli być może normalna cena będzie dotyczyć abonentów, którzy mają inny pakiet, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata

 

"Mamy dla Was dobrą wiadomość – platforma nc+ przedłuża termin bezpłatnego dostępu do kanałów Eleven i Eleven Sports do 20 października! Po tym okresie abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ będą mogli wykupić subskrypcję tych kanałów w specjalnej, promocyjnej cenie! Szczegóły wkrótce."

 

Po czym wnioskujesz, że inni w ogóle będą mogli wykupić ? :)

 

 

 

 

Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem

Abonenci z c+ będą mieli taniej niż inni.

100%

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie można rozumieć dwojako :) Może to być marketingowy chwyt, który zinterpretowaliście, że można bez paczki a to nigdzie wprost nie pada....po to żeby nie było jeszcze hejtu....

 

Ze zdania w 100% można wyczytać, że ludzie z C+ będą mieli dostęp, natomiast w żaden sposób ze zdania nie wynika wprost, że 11 będzie dla ludzi bez C+.....

 

Pokażcie mi jedno zdanie, które wskazuje, że ktoś bez paczki dostanie cokolwiek ?

 

 

EDIT: Jestem co raz bardziej pewny, że to taki chwyt, no bo jakby brzmiało zdanie:

 

Po tym okresie abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ będą mogli wykupić subskrypcję tych kanałów!

 

Marketingowo takie określenie byłoby fatalne, co innego zdanie, które zbudowali:

 

"Po tym okresie abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ będą mogli wykupić subskrypcję tych kanałów w specjalnej, promocyjnej cenie! Szczegóły wkrótce."

 

 

Jednak sens zdania w moim przekonaniu nie pokazuje, że będą dostępne dla ludzi bez C+, wprost przeciwnie pokazuje, że tylko ludzie z C+ będą go mogli dokupić, ale żeby nie brzmiało to źle no to dodano "w specjalnej, promocyjnej cenie!"

 

 

Ponadto nie zwróciliście jeszcze uwagi na profil nc+ na fb, który formułuje to tak: "Fani sportu już wiedzą, że kanały Eleven i Eleven Sports są dostępne w nc+ jako pierwszej polskiej platformie cyfrowej. Teraz okres bezpłatnego oglądania obu kanałów dla abonentów nc+, posiadających w swoich pakietach CANAL+, zostaje przedłużony do 20 października. Szczegóły specjalnej oferty dla tych abonentów po tym okresie już wkrótce."

 

Wspomina o przedłużeniu okresu bezpłatnego oglądania dla ludzi z C+, nigdzie nie pada tutaj, że bez paczki C+ w przyszłości można coś obejrzeć....wprost przeciwnie mamy hasło, że oferta specjalna będzie tylko dla ludzi z C+ ! Masakra.....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi semantycznymi analizami. Żyjemy w takich czasach, że nawet największe firmy wypuszczają przekaz (zwłaszcza na fb) bez staranności, co widać chociażby po błędach ortograficznych na głównych portalach z wiadomościami i mówię tu o błędach w tytułach wiadomości.

Z resztą nawet jakby przekaz był jasny i precyzyjny, to nie oznacza, że za chwilę nie dojdą do innych ustaleń, bo np Eleven trafiłby do pakietu familijnego max w CP (w co wątpię skoro już się to nie stało i nic nie słychać o Eleven w CP ) i trzeba byłoby zatamować natychmiastową ucieczkę abo z NC+ do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ walczy pewnie o wyłączność satelitarną - dostępność w polsacie nie jest dla nich na rękę.

 

A przywiązanie eleven do paczki c+ to dla nich wcale nie głupi pomysł, wiedzą, że nie mają szans z mpsilva&bein jeżeli chodzi o wykładanie $$ na prawa.

Ew. bez paczki c+ dowalą chorą cenę za te kanały, że bardziej opłacalne będzie wzięcie paczki z c+ + eleven lub ta różnica to będzie 10-15zł :mrgreen:

 

Będzie jak w canalsacie. C+ sport = trup z golfem i regatami.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie kogoś, kto chciałby wykupić dostęp do Eleven, ale nie miał wcześniej i nadal nie chce mieć paczki C+?

Nie rozumiem do czego zmierza pytanie.

Na pewno znam ludzi, których:

1. interesuje tylko albo przede wszystkim to co jest obecnie w Eleven,

2. interesuje to co jest w C+ obecnie, ale nie na tyle by zwiększać kwotę łącznego abo i jak będą mogli to wykupią pakiet z Eleven tam gdzie będzie taniej.

 

Ja wiem, że 5zł to nie jest duża różnica w skali całego abo nie mówiąc o całym budżecie domowym, ale jeżeli już po ostatnich podwyżkach ktoś się mocno zastanawiał czy dopłacać do większej kwoty abo, bo np. ma czas tylko na 1-2 mecze w miesiącu i z ciężkim dylematem zgodził się na podwyżkę, to kolejna podwyżka w krótkim czasie może być już wystarczająca do podjęcia decyzji, żeby zrezygnować albo się przenieść. Poza tym nie wierzę w to, że to będzie tylko 5 zł bo by już to ogłosili dawno.

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 9,99, więcej nie przejdzie. 

 

Kolejna sprawa, że każdy zainteresowany kwestiami sat/tv powinien zdawać sobie sprawę z kryzysu na rynku reklam telewizyjnym, spadającej pozycji tv względem Internetu. Co za tym idzie ewentualne zwyżki abonamentu wynikają nie z [beep]ość dostawcy, a próbą zbilansowania roku.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do czego zmierza pytanie.

 

Ono nie miało być do Ciebie - moja pomyłka w kliku "odpowiedz". Inna sprawa, że takich ludzi, których interesuje to, co jest obecnie na Eleven, a nie chcieli mieć wcześniej paczki C+ nie ma. Chyba, że ktoś zaczął się interesować piłką nożna miesiąc temu i najbardziej do gustu przypadła mu np. Serie A. Po prostu C+ miał w ofercie mecze, które dzisiaj są na Eleven. Dlatego za nietrafione uważam martwienie się o tych, którzy chcieliby E, a nie chcieli wcześniej C+. Czysta abstrakcja  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro od razu informują jedynie o ofercie dla abonentów CANAL+, to niestety, ale można sugerować jakąś bliższą współpracę, partnerstwa, z niewykluczeniem wyłączności. Ale… Wytrzymajmy jeszcze trochę i powinniśmy się już wszystkiego dowiedzieć po tym 15 czy tam dopiero 20 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym nieraz. Nadawca małym kablówką czasem oferuje swoje kanały za czapkę gruszek, żeby mogli się pochwalić, że gdzieś są obecni. Prawdziwą kasę zarabiają na dużych graczach, jak UPC (prawie 1 mln abo cyfrówki), Vectra (ok 600 tys cyfrówki), czy MM (niecałe 400 tys cyfrówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz jak Eleven będzie w nc+ na wyłączność? Piłki w CP po zakończeniu eliminacji ME już nie znajdziesz.

Najdziwniejsze jest to, że duże kablówki nadal nie dołączyły tych kanałów. Tego nie jestem w stanie zrozumieć.

Jak będą wtedy będę się martwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko NC+ miało nóż na gardle - po utracie w szczególności la liga większość abonentów nie dawała im spokoju (akcje anty c+ w necie czy telefony na infolinie).

Nie wiem na ile wycenią w nc+ eleveny ale dla c+ to może być ogromna korzyść. Zaoszczędzą sporo kasy na licencjach (część wykupiły eleveny, sublicencje na Eurosporcie) nie obniżając cen swoich kanałów. A większość osób którym zależy na piłce nożnej wykupi dodatkowe kanały, ponarzeka a płacić będzie więcej(tak jak ja)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz jak Eleven będzie w nc+ na wyłączność? Piłki w CP po zakończeniu eliminacji ME już nie znajdziesz.

Najdziwniejsze jest to, że duże kablówki nadal nie dołączyły tych kanałów. Tego nie jestem w stanie zrozumieć.

 

Jak pamiętamy ESN deklarował, że nie bierze pod uwagę żadnej wyłączności - chyba, że coś się zmieniło :wink:

 

 

Danny Menken - Dyrektor Eleven Sports Network (wypowiedź z sierpnia):

„Obecnie jesteśmy w kontakcie z bardzo dużą grupą operatorów płatnej telewizji - od największych do najmniejszych. Wszyscy chcą z nami rozmawiać, spróbować osiągnąć porozumienie co do współpracy. To dla nas bardzo ważne, ponieważ w naszym modelu działania zakładamy dotarcie do każdego gospodarstwa domowego w Polsce i umożliwienie ludziom oglądania najlepszego sportu. Dlatego nie chcemy być na wyłączność u jednego operatora.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono nie miało być do Ciebie - moja pomyłka w kliku "odpowiedz". Inna sprawa, że takich ludzi, których interesuje to, co jest obecnie na Eleven, a nie chcieli mieć wcześniej paczki C+ nie ma. Chyba, że ktoś zaczął się interesować piłką nożna miesiąc temu i najbardziej do gustu przypadła mu np. Serie A. Po prostu C+ miał w ofercie mecze, które dzisiaj są na Eleven. Dlatego za nietrafione uważam martwienie się o tych, którzy chcieliby E, a nie chcieli wcześniej C+. Czysta abstrakcja

Są tacy ludzie.

Nie chciałem płacić 50 zł tylko za La Ligę, a filmy i seriale dla mas z C+ mnie nie interesowały nigdy. Są inne lepsze stacje.

Sam pakiet Eleven za 10-20 zł na 100% wykupię.

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz jak Eleven będzie w nc+ na wyłączność? Piłki w CP po zakończeniu eliminacji ME już nie znajdziesz.

Najdziwniejsze jest to, że duże kablówki nadal nie dołączyły tych kanałów. Tego nie jestem w stanie zrozumieć.

 

Z tego co wiem eliminacje MŚ również są w CP. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za suspense, po 13 miała być cena, a oni dalej liczą i liczą :mrgreen: . Jeśli odpalą coś w rodzaju 15 w górę to nie wróże im sukcesu, ja piły oglądam dużo za dużo i będę się zastanawiał. Wtedy to wezmą tylko snoby i tyle. Na początek to wszystko naprawdę powinno być symboliczne (te 5-7), żeby ludzi zachęcić i stopniowo. rok po roku te cenę podwyższać (np przy okazji uruchomienia dodatkowego kanału, czy z okazji jakichś nowych praw, bo przecie co chwilę coś ogłaszają). Tu tylko kwestia tego ile z ceny za Eleven chce dla siebie nc+, bo znając ich modus operandi chcą sporo i pewnie o to się wszystko rozbija.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego poniedziałku znowu nie będzie powtórek całych meczów,tylko godzinne skróty wg programu na telemagazyn.pl http://www.telemagazyn.pl/eleven/?dzien=2015-10-19#program

Co oni chcą pokazywać powtórki meczów tak jak Eurosport?

Edytowane przez NEWs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...