Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dla Ciebie LL i Serie A to okręgówka to gratuluje. Ponadto nie mogę zrozumieć jak można hejtować za dużą ilość spotkań :D Hejtujesz chyba tylko dlatego, bo nie zapodaje tego C+. Rozumiem lepiej 2 mecze w C+ niż 5 w Eleven (Serie A), albo 3 mecze w C+ niż 8 w Eleven (hiszpańska).

 

Ponadto argument, że Levante nikt nie ogląda jest kompletnie chybiony. Wynika to z tego, że C+ pokazał mecz Barcy, Realu i 90% Atletico a po 10% Valencii, Sevilii itd. Tak więc dopiero Eleven umożliwia śledzenie każdego spotkania Barcy, Realu, Atletico, Sevilli, Valencii, Bilbao itd....bo nie zawsze Levante gra z Las Palmas, ale też grają z nimi teamy z Valencii i Sevilli, ale widać w swoim absurdalnym hejcie już sie pogubiłeś...

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w fejsbuka wkleił. Nie wiem czy to nie fotoszopka. Jak nie to będzie ciekawie.

 

12019872_827121630742912_372288752184796

 

W ulotce jest http://www.grupapolsat.pl/sites/default/files/smartdom_katalog_092015_cp.pdf

Przechwytywaniwewee.png

 

więc pewnie fake

To foto montaż i jakiś fanatyk który często to robi. Widziałem raz podobne na początku gdy się pojawiły kanały Eleven.

Bym nie przywiązywał do tego szczególnej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś tak cyt.Mnie nie interesuje kto gra, bo ja chce sobie w tym momencie zobaczyć coś LIVE, a nie powtórkę meczu sprzed 2 dni.Gdybyś systematycznie czytał od dawna forum to wiedziałbyś że dość często krytykuje i C+ i nie jestem tak zaślepiony w C+ jak ty w kanały Eleven.Ja tu nigdzie nie krytykuje stacji że duzo puszcza transmisji więc nie doszukuj sie tego czego nie napisałem a śmiać mi sie chce że ciebie nie interesuje kto gra ważne by było na żywo.Jak dla mnie to moga od 8 rano dawać na żywo do 24 a ja wybiorę i tak tylko to co mnie  interesuje dziś to Napoli -Juve

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy - I cały post dotyczył okręgowej ligi w Katowicach ? Czy cały pozostały post mówił o Serie A i LL ?

 

Wyciągasz zdanie z kontekstu i czepiasz się detali, bo po prostu nie da się uzasadnić Twojego hejtu na ilość spotkań. Rozumiem, że wg Ciebie byłoby lepiej, gdyby C+ pokazywał po 1 meczu z Włoch i Hiszpanii, bo to C+ ? :) A nie jakiś wredny 11 z odpowiednio 5 i 8 spotkaniami....Ja mogę mieć nawet gorszą jakość (choć tydzień temu bitraty C+ i 11 były identyczne - dziś spadło 11), ale mieć dostęp do większej ilości spotkań.....no ale cóż "wredny" Eleven tyyyle meczów pokazuje....

 

Nie jestem zaślepiony, ale przez całe lata wkurzało mnie, że kumple z DE,GB i Francji mogą sobie obejrzeć całą kupę spotkań, a ja mam do wyboru 2 meczyki w Serie A - jeszcze w kanale technicznym ze słabym komentarzem (Święcicki w porówaniu do komentarza w C+ jest po prostu genialny, a Czachowski to nowy "Kazek" dla mnie)....z LL też było słabo...3-4...Z kolei jak widzę, że Eleven zapodaje mi "europejską" liczbę dostępu do transmisji to ich chwalę po prostu....Niedociągnięcia ok są, ale ja pamiętam taki niekodowany czasami naziemny C+ w roku 95 ;) i jak zaczynali to też zdarzały się im pomyłki - jak każdemu. Eleven zaczyna a jakość na SAT no cóż, tyle im nc+ dało....

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pretensje śmiać mi się chce z  tego cyt. Mnie nie interesuje kto gra, bo ja chce sobie w tym momencie zobaczyć coś LIVE, a nie powtórkę meczu sprzed 2 dni.

oglądaj nawet i ostatnie z przedostatnią drużyna z tabeli byle by na żywo ja wole inaczej wtedy spędzić czas.A transmitować mogę wszystko ja oglądać tego nie muszę ale ty chyba tego nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak w danej chwili mamy LIVE ostatniej z przedostatnią, to Ty w tym momencie odpalasz C+ i oglądasz powtórkę Ekstraklasy z Eurosportu2, albo mecz MU sprzed 2 dni ? No to ja jednak zamiast tej powtórki wolę cokolwiek LIVE z polskiej, angielskiej, ale też francuskiej, włoskiej czy hiszpańskiej. Tak więc chwała Ekeven za to za wyznawanie zasady - mam antenę = mam mecz, bo tego w C+ nie było, a czasami np. z Ligue1 mogli....

 

Analogia np. do teraz. Jedynie Eleven pokazuje mi mecz LIVE: Sevilla - Rayo i rozumiem, że Ty wybierasz Ligę+ (i ok to jeszcze rozumiem) albo powtórkę golfa czy też powtórkę Cracovia - Ruch. No to ja w takiej sytuacji wybieram Seville, a podejrzewam, że już C+ tego meczu by mi nie zapodał. Tak samo jak wcześniej przytaczany Empoli - Atalanta z czwartku, wtedy mieliśmy też powtórki na C+ i nSport...więc ja wtedy też wolę LIVE, a gdyby Empoli - Atalanta była pól roku wcześniej to miałbym do wyboru jakąś powtórkę w czwartek niż jakikolwiek mecz na żywo.

 

Rozumiesz tę prostą różnicę pomiędzy C+ i Eleven ??

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok - wiadomo, że nie całe, ale chodzi o to, że tak jak pisałem wcześniej mam możliwość coś zobaczyć to odpalam mecz i teraz ja np. mam wybór. Często pracuje przy meczach i wolę taki kontent niż to co było wcześniej, bo zwyczajnie o każdej porze coś leci - nawet teraz, bo Eleven do tej pory zapodawał każdy mecz LL (oczywiście 1 LIVE w danej chwili) o 22:30.....więc do 0.30 coś brzdęka...Przy C+ mnie zalewała krew, bo widzę mecz jest odpalam, a tam jakaś powtórka....potem z ciekawości sprawdzam program SKY, BeIN i mnie jeszcze bardziej zalewa, bo oczywiście zapodają spotkania aż miło - no i wreszcie w 2015r, się doczekaliśmy... ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu dodania kanałów eleven do nc plus minęło już kilka dni. Jest sporo komentarzy pozytywnych jak i sporo negatywnych. Myślę że prawda jest gdzieś po środku. Jeśli chodzi o jakość obrazu to na pewno jest dużo lepsza niż sportklub czy Orange sport. Słabsza od C+ i eurosport. Z dźwiękiem to samo.Każda ze stacji ma lepszych i gorszych komentatorów. To akurat rzecz gustu. Mnie akurat drażni Piotr 'futbolówka' Czachowski -facetowi chyba brakuje w słowniku słowa piłka.

 

Teraz to co najważniejsze czyli tzw. kontent a więc:

 

7 meczy ligi hiszpańskiej

5 meczy serie A

3 mecze ligi francuskiej

 

To całkiem niezły wybór.

Jeśli do tego dodamy:

 

5 meczy ligi angielskiej

6 meczy ekstraklasy

5 meczy Bundesligi

 

na innych kanałach w nc+ to okazuje się że mamy sporo meczy do wyboru. A to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze. Życzyłbym tylko wszystkim poprawy jakości obrazu i dźwięku na eleven , obniżki cen za paczkę canal plus a także szybkiego dołączenia elementów do CP i pozostałych kablówek . Pozdrawiam wszystkich i proszę o więcej obiektywnych wypowiedzi w niektórych postach ponieważ niektórzy piszą chyba tylko dla samego pisania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja do kanałów Eleven nie zamierzam dopłacać. Wiąże się to niestety z brakiem płynności w nadawaniu kanału, który potrafi się co jakis czas przycinać i jest to bardzo denerwujące. Dziwne, że tak prozaicznego problemu nie potrafią ogarnąć. Jakość komentarza czy też to , że nie jest w super HD to już dużo mniejszy jak dla mnie problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie powoli zaczyna interesować czy wiadomo jak to będzie wyglądało w player.pl. Było info o 10 PLN (dla posiadaczy T-Mobile). Jednak ciekawi mnie jak będzie z jakością, czy w necie będzie realne HD. Niestety nigdzie nie mogę nić szczegółowego znaleźć. Może ktoś z Was wyczytał coś w komentach na tt ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...