Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony podoba mi się podejście NFL- nie jakiś kiepski stream, tylko kabel lub satelita, ale rozumiem rozgoryczenie tych, którzy w necie nie będą mogli tego obejrzeć. Prosty wniosek- wykupienie dostępu do playera to nie jest dobry pomysł.

Tutaj chodzi o ograniczenia regionalne, NFL to dość gorący towar i nie chcą pozwolić na to, żeby ktoś z USA kupił sobie VPNa w Polsce za 5 zł i to oglądał zamiast płacić gruba kasę :-).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ma pełnego programu na weekend? Czyżby mecz Villareal- Bilbao był tylko z odtworzenia?

 

Tak samo jak Napoli - Lazio. Niestety przy dwóch kanałach nie są w stanie pomieścić wszystkich najlepszych spotkań danej kolejki, ale i tak w porównaniu do tego, co miało miejsce w C+, postęp jest kolosalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie do końca, bo ja się nastawiłem na ten właśnie mecz, a tu zonk. A miało być tak pięknie, ale może jeszcze gdzieś to wrzucą. A poza tym niepotrzebnie dublują transmisje Eurobasketu z TVP Sport. W końcu zgodnie z nazwą powinni postawić głównie na piłkę.

 

Może nie do końca, bo w C+ pewnie byś zobaczył ten mecz i jakiś jeszcze jeden (mam na myśli Serie A)... Tu na szlagier nie ma miejsca, ale w zamian możesz oglądnąć 5 innych. CHoć gdybym miał wybierać, to jednak Nap-Laz to większa oglądalność niż Mar-Lyo

Edytowane przez yadyam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Dzięki za odpowiedź. Obawiałem się, ze tylko u mnie cos nie tak. Zobaczyłem fotkę na twiterze Eleven, którą ktoś wrzucił i tam było EPG. Może na innym sprzęcie oglądał.

 

[EDIT]

 

Właśnie EPG pojawiło się u mnie. Zrestartowałem dekoder. Co prawda, właśnie na Eleven Sports nadawane jest NFL a w EPG pokazuje się liga hiszpańska. :) Muszą się dotrzeć. :)

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można by już dopisać do tytułu wątku [nc+] :)

 

:-8 Na miejsce trzeciego kanału jest w NC+ kanał 126 :beer:

Szkoda że NFL, wolałbym NHL bo więcej jest emocji :dammit:

Prędzej poz. 129 ;)

 

Chyba że 1 października coś się zmieni, bo Nat Geo People będzie na poz. 141, a tam obecnie jest VIVA :)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o ograniczenia regionalne, NFL to dość gorący towar i nie chcą pozwolić na to, żeby ktoś z USA kupił sobie VPNa w Polsce za 5 zł i to oglądał zamiast płacić gruba kasę :-).

 

Przecież mecze NFL (zdecydowana ich większość) w Stanach są na kanałach otwartych. Jak już to może o obywateli innych krajów chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...